Jízda v bojovém tanku a střelba z AK-47 - Zážitkové dárky, originální dárky - RájZážitků.cz

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Adrenalin > Jízda v bojovém tanku a střelba z AK-47
 

Adrenalin

Jízda v bojovém tanku a střelba z AK-47

Projeďte se v bojovém vozidle a užijte si offroad jízdu v bojovém tanku na tankodromu a vyzkoušejte střelbu z AK-47 nebo VZ-58!
Lokalita: Milovice, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Popis: Projížďka v bojovém tanku + střelba AK–47 (ZV–58) zdarma (vánoční akce), Kraj: Středočeský kraj: 5.490 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Milovice, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 15 minut, Popis: Projížďka v bojovém tanku + střelba AK–47 (ZV–58) zdarma (vánoční akce), Kraj: Středočeský kraj
1553_4
Skladem 5.490 Kč

Co nabízí jízda v bojovém tanku?

Svezte se v bojovém tanku drsným terénem bývalého vojenského tankodromu! Vyhlídkovou jízdu v tanku můžete darovat i svým blízkým či přátelům jako zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.15-ti minutová offroadová vyjížďka v bojovém tanku bude divokou jízdou, při které je nutné se pevně držet. Po akci si prohlédnete rozsáhlý vozový park vojenské techniky. Offroadové ježdění tankem je samozřejmě legrace v každém počasí, v blátě a mokru často i větší, než při slunečném počasí.

Jak probíhá jízda v bojovém tanku + střelba?

Od instruktora dostane potřebné informace a už se chystáte na 15 minutovou vyjížďku, při které vám v uších bude znít charakteristický zvuk motoru bojového tanku. Musíte se pevně držet, protože divoká jízda v náročném terénu vám dá zabrat. Kromě toho si prohlédnete rozsáhlý vozový park, kde můžete vidět opravdové rarity v oblasti vojenské techniky.

V tomto programu je také možné vyzkoušet si legendární samopal ruské či české výroby. Po zapůjčení ochranných pomůcek na střelbu si vystřelíte 10 ran z ruského samopalu Kalašnikov nebo VZ-58 - možnost výběru zbraně (nikoliv kombinace). Jen pro zletilé! Střelba probíhá samostatně.

Důležité informace o jízdě:

Sezóna/počasí: Termíny realizace jsou předem pevně vypsané provozovatelem služby, proto je třeba si k čerpání zážitku vybrat jeden z nabízených dnů. Program začíná v 10.00 hod. Sobotní i nedělní programy začínají standardně v 11.00 hod a 15.30 hod. Počasí nemá vliv na průběh jízd. Offroadové ježdění tankem je samozřejmě legrace v každém počasí, v blátě a mokru často i větší, než při slunečném počasí.

Oblečení: Doporučujeme si vzít s sebou oděv na převlečení (velká pravděpodobnost, že se umažete).

Podmínky: Osoby mladší 18 let nemohou jízdu absolvovat samostatně, na zážitek smí jen současně s dospělou osobou (zákonným zástupcem) a oba musí mít zážitek zakoupen!!! Chcete-li tedy darovat jízdu nezletilému, je nutné zakoupit zážitek pro 2 osoby. Střelba je možná až od 18 let. Zájemci by neměli být po vážných operacích páteře, srdce a těžkých úrazech či onemocněních. Není třeba žádné lékařské vyšetření, jízdu ovšem nesmí absolvovat lidé, kteří trpí epilepsií, srdečními chorobami či jinými vážnými onemocněními, která by mohly ohrozit bezpečnost při jízdě. Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady, pouze být schopni vylézt na vozidlo. Do transportéru se vejde najednou 5-15 osob osádky, proto je kliet zařazen do skupiny dalších účastníků. Rezervujte si termín alespoň 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců