Pánská jízda

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 

Adrenalin

Pánská jízda

Víkend v lese jen s kamarády v armádním stylu a zábavu pro vás zajistí zkušení vojenští a survival instruktoři.
Lokalita: Domažlice, Počet osob: 1 – 6 osob, Trvání: 2 dny (1 noc), Kraj: Plzeňský kraj: 15.125 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Domažlice, Počet osob: 1 – 6 osob, Trvání: 2 dny (1 noc), Kraj: Plzeňský kraj
1101_1
Skladem 15.125 Kč

Co nabízí Pánská jízda?

Pořádáte oslavu narozenin nebo rozlučku se svobodou, chcete si užít s kamarády super víkend, vypustit páru a odreagovat se od všedního dne a nasbírat sílu do dalšího života? Tak přesně pro vás je určena pánská jízda. Už nebudete slavit jen jeden večer v hospodě u pivka, ale pořádně si užijete celý víkend.

Jak probíhá Pánská jízda?

Zažijete několikahodinovou vyjížďku a řízení armádních vozů jeep. V poledne pro vás máme nachystaný oběd z polní kuchyně nebo vojenské potravinové dávky U.S. Army. Během dne vás čekají branné soutěže: střelba s kuše, rychlopalné vzduchové pistole, atd.. Jako občerstvení pro vás bude během dne nachystaný sud piva a večer grilování. Ubytování máte zajištěné buď ve stanech či chatkách – vše dle aktuálního počasí. Jako hřeb večera vás čeká noční překvapení. Ráno je zajištěná snídaně.

V ceně balíčku je občerstvení na večer a snídaně, zajištění všech uvedených aktivit a ubytování v přírodě nebo v chatkách.

Za příplatek lze objednat tyto aktivity: let dvojmístným letadlem, hra paintball, zažít přepadení konvoje či tábora a vyzkoušet si ostrou střelbu na střelnici. Lze také zajistit opékání čuníka a během dne můžete mít k dispozici bar s míchanými nápoji. Pro oslavence můžeme zrealizovat tandemový seskok padákem. Po domluvě možno akci prodloužit na více dnů.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Lze absolvovat celoročně, zážitek není závislý na počasí, jen v případě extrémního počasí se akce přesouvá na jíný termín. Dvoudenní program od 9.00 do 12.00 hod dalšího dne.

Oblečení: Doporučuje se sportovní oděv a nutná sportovní, turistická obuv (dle aktuálního počasí). V případě výběru dvoudenního programu je podmínkou vzít si s sebou svůj spacák.

Podmínky: Vhodné pro muže od 18 let. Nocleh je zajištěn ve stanech nebo ve vytápěných chatkách. V případě řízení vozidla armády nutný řidičský průkaz skupiny B. Tento zážitek je určen pro maximální počet 6 osob. V případě, že chcete kapacitu navýšit, hradí se poplatek 2 190 Kč/osobu. Rezervujte minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Lucie Florianova

Dobrý den,měla bych zájem o tento zážitek. Byl by problém, pouze 5 osob?
Děkuji
Floriánová

Magda Procházková

Dobrý den paní Floriánová,
děkujeme za dotaz. Balíček je připravený pro 6 osob, pokud bude pouze 5 osob, nic se neděje, cana však zůstává stejná.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců