Skijöring - psí spřežení na běžkách

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Adrenalin > Skijöring - psí spřežení na běžkách
 

Adrenalin

Skijöring - psí spřežení na běžkách

Máte rádi zimu a jízdu po zasněžených pláních? Chtěli byste zažít adrenalinovou jízdu na běžeckých lyžích se psím spřežením? Nechce se vám na klasickou sjezdovku mezi běžné lyžaře? Máme pro vás v nabídce jízdu skijöring, což je nová aktivita pro zimní období - lyžování za psím spřežením! Pojď s námi projet Krkonoše zcela netradičně a nech se táhnout při svém výletě po horách.
Lokalita: Krkonoše, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 3 hodiny, Kraj: Královéhradecký kraj: 2.695 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Krkonoše, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 3 hodiny, Kraj: Královéhradecký kraj
1197_1
Skladem 2.695 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

Co nabízí Skijöring - psí spřežení na běžkách?

Jen se postavíte, chytnete se tažného lana a jízda může začít. Psi vyvinou tažnou sílu a vy se dáte do pohybu. Rychlost přizpůsobíme vašim možnostem. Neváhejte a naučte se jezdit jako profesionál! Podmínkou je vlastní kompletní výbava včetně helmy. S námi toho dosáhnete snadno a rychle! Zážitek je vhodný pro rekreační sportovce milující hory, psy a nové věci. Jízdy jsou vhodné pro lidi ovládající základy na běžkách – bruslení je výhodou.

Jak probíhá Skijöring - psí spřežení na běžkách?

Po instruktáži, ve které vás zasvětíme do skijöringu, si vyzkoušíte jízdu s jedním nebo dvěma psy. Skijöring je jízda na běžeckých lyžích, při které Vás táhne pes k tomuto účelu vycvičený. Vhodné pro milovníky bruslení na běžkách. Po celou dobu jste pod dohledem instruktora, který jede skijöring s vámi. Instruktor dohlíží na průběh jízdy.  

Po setkáni v Peci pod Sněžkou u spodní stanice vleku Javor budete sněžným skútrem dopraveni do místa začátku jízdy, kde se seznámíte s našimi psy. Pracujeme s Alaskan huskies a European huskies, kteří byli vyšlechtěni na Aljašce a v Norsku pro dlouhé traily v divočině. Jejich chuť pracovat v zápřahu, nenáročnost a nekonfliktnost je opravdu obdivuhodná. Zasvětíme Vás do mushingu a provedeme instruktáž o jízdě se psím spřežením. Poté si vyzkoušíte přípravu psů k jízdě připravení saní a zápřah. Pak vyrazíme na asi 15 - 20 km dlouhou vyjížďku po Krkonoších. Po návratu provedete napojení psů, úklid saní a psů a budete odvezení zpět do Pece pod Sněžkou sněžným skútrem.

Průběh zážitku: transport (15 minut), zahajovací instruktáž, zapřažení (1 hodina), jízda okruh 15-20 km (1 hodina a 15 minut), napojení, ukončení, transport (30 minut).

Zážitek obsahuje:

  • transport skútrem do místa konání zážitku a zpět pro dvě osoby (obdarovanou osobu a doprovod)
  • tříhodinový program se psy popsaný výše
  • fotografie z průběhu celého zážitku na flash disku

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Realizace je možná pouze v období prosinec - březen (dle klimatických podmínek - je nutný dostatek sněhu).

Oblečení: Doporučuje se sportovní zimní teplé oblečení, rukavice, sluneční nebo lyžařské brýle. Je nutné mít s sebou vlastní lyže a vybavení na běžky (vše ostatní zapůjčíme).

Podmínky: Minimální věk není věk limitující. Váha max. 120 kg. Každý účastník bude seznámen s bezpečností a provozním řádem. Osoby mladší 18 let jen se souhlasem zákonného zástupce. Zážitek mohou absolvovat pouze zdatní lyžaři, kteří zvládají jízdu. Neměli by absolvovat jedinci po úrazech a operacích (zejména pohybového ústrojí), dále osoby s poruchami krevního tlaku a dýchání, osoby po infarktu, trpící epilepsií apod., také těhotné ženy. Rezervujte si termín alespoň 2 týdny předem. Storno poplatky - termín lze stornovat maximálně 7 dnů před jízdou, v opačném případě je nutné poukaz využít, jinak propadne.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců