Armádní zážitky

Terénní jízda obrněným vozidlem či střelba z vojenských samopalů se může na první pohled zdát pouze jako army zážitky pro muže, ale v kategorii armádních zážitků naleznete i tipy na dárky pro pár. Nic neutuží vztahy tak jako armádní zážitek! Takže navléct maskáče a vojna nanečisto může začít. Obdivovatelům historie učaruje nabídka zážitků z 2. světové války.

12243648položek na stránku

stránka1

Některé army zážitky jsou určeny nejen pro muže, ale také pro rodiny s dětmi. Řídit opravdový tank, svézt se BVPéčkem nebo se stát pěšákem vojenského oddílu a naučit se střílet? Armádní zážitky dokážou splnit vaše dávné sny a přenést vás do vojenského prostředí military nadšenců. Dopřejte sobě nebo blízkým prožít nezapomenutelný army zážitek a věnujte jim ho třeba jako dárek k narozeninám.

 

Army zážitky pro muže

Army drill pro dospělé, skutečné vojenské vozidlo či simulované přepadení, není to dárek pro muže? Tady se ukáže, co v kom vězí – kdo v sobě skrývá hrdinného obránce a v kom se naopak tísní malá dušička. Armádní zážitky mohou sloužit i jako dárky pro páry. Pobyt v přírodě na kurzu přežití, řízení vojenské techniky, střelba z armádních zbraní a něco i z historie - to vše jsou armádní zážitky.

Zbraně, vojenská technika a vojenský život obecně se po zrušení povinné vojny stávají pro většinu lidí stále vzdálenější a hůře představitelnou skutečností. Zážitkový dárek z vojenského prostředí je skvělým prostředkem, jak si tuto skutečnost alespoň trochu přiblížit.

Máte kamaráda nebo partnera, který rád vzpomíná na vojnu, ale jak je den dlouhý se nezvedne z křesla? Darujte zážitek pro muže. Prověřte jeho silácké řeči přímo v terénu a nadělte mu armádní zážitek.

Zážitky s vojenskou tematikou

Jako malí jsme si hrávali s plastovými či cínovými vojáčky a představovali jsme si velké bitvy, později někteří z nás nastoupili na vojnu a trochu romantiky z toho vyprchalo, ale military zážitky jsou stále čímsi atraktivní pro mnoho mužů. Ty zbraně, uniformy, válečné stroje - to všechno dýchá mužností, v Ráji zážitků se za tím vším však skrývá hlavně super armádní zábava v prostředí bývalých vojenských základen.

Před více než 70 lety započal největší konflikt v dějinách a dodnes se najdou lidé, pro které je tato část historie vášní. Unikátní sada zážitků s tématem druhé světové války nabízí prozkoumávání dějinných míst detektorem, simulované válečné přepadení i výlet po stopách Železné opony.

Po zrušení povinné vojny se armádní prostředí stává pro většinu lidí stále vzdálenější a hůře představitelnou skutečností. Zážitkový vojenský dárek je skvělým prostředkem, jak si tuto skutečnost alespoň trochu přiblížit.

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků