Automobilové zážitky

Pocit síly s více než dvoutunovým Hummerem 4x4 či opojení rychlostí s 570 koňmi pod kapotou při jízdě ve Ferrari 458 Italia! Zážitková jízda autem je skvělý dárek pro muže, kteří ocení jízdu luxusními vozy nebo naopak adrenalinovou jízdu terénem s blátem a prachem pod mohutnými koly. Kategorie automoto zážitků skýtá nevšední zážitky pro vyznavače offroadové jízdy i fanoušky svezení závodním vozem.

12243648položek na stránku

stránka12

Automobilové zážitky jsou považovány především za zážitky pro muže, ale věřte, že ladné křivky luxusních sporťáků a rychlá kola při jízdě závodním vozem vyhledávají i mnohé ženy. Vy na autě rozeznáte maximálně volant a řadící páku, ale váš drahý si libuje v technických detailech svého vozu? Pak je volba dárku jasná - automoto zážitky jsou pro něj to pravé ořechové. Darujte zážitkovou jízdu autem a určitě překvapíte originálním dárkem.

 

Zážitky na kolech

Síla motoru a vůně paliva je společný jmenovatel automoto zážitků, které nadchnou nejen všechny fandy rychlých kol, ale i  příznivce pokořování terénu! Na své si přijde nejen váš muž, přítel nebo kamarád, ale i náročná žena, přítelkyně nebo kamarádka! Máme tady automobilový zážitek pro všechny, komu se líbí prohánět se jakýmkoliv dopravním prostředkem!

Raději řídíte, nebo dáte přednost profíkovi, aby vám předvedl co daný vůz dokáže? Pro ty, co se chtějí svézt hodně rychle jsou tady nadupané závoďáky, pro ty co se chtějí blýsknout jsou tu luxusní skvosty a ti, co se chtějí vyřádit v terénu, tak pro ty tady máme něco odolnějšího jako např. BVP nebo tank.

Tato kategorie zážitků patří k těm nejoblíbenějším. Koukněte se sami, na naši nabídku automobilových zážitků je z čeho vybírat - nevšední auto-moto zážitky na kolech luxusních, závodních, monstrózních, na válcích i pásech ocelových!

Jízdy v terénu a na okruhu

Pokud je špína nerovných cest to, po čem vaše offroadové srdce touží, pak doporučujeme jízdu v terénu Hummery nebo buggy. Pro náročné je BigHummer Monstertruck. Kdo nechcete volit mezi několika stroji při jízdě v terénu, může vyzkoušet 3 klasiky v jeden offroad den. Jestli vás to táhne spíš k vojenské technice, jistě si najdete svůj vysněné armádní vozidlo v naší nabídce. Zážitková jízda prostě vede!

Od vynálezu spalovacího motoru uplynulo již téměř 150 let a je to poznat. Taková jízda na okruhu ve Ferrari se může pro leckoho stát zážitkem, při kterém si může na chvíli připadat jako král.

Zavařený tachometr na je pro vás minimum, co jste ochotni připustit, abyste to považovali za zážitek? S našimi jízdami na závodním okruhu není nic snadnějšího. Kdo na si pedál na podlaze ihned netroufá, trochu cviku získá s našimi závodními simulátory v Praze a v Brně.

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků