Jízda v BigHummer Monstertrucku - Zážitkové dárky, originální dárky - RájZážitků.cz

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Auto-moto > Jízda v BigHummer Monstertrucku
 

Auto-moto

Jízda v BigHummer Monstertrucku

Přinášíme vám zcela unikátní offroadový zážitek - řízení Monstertrucku BigHummeru na tankodromu v Milovicích.
Lokalita: Milovice, Počet osob: 1 řidič + 1 spolujezdec, Trvání: 30 minut, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj: 2.399 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Milovice, Počet osob: 1 řidič + 1 spolujezdec, Trvání: 30 minut, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
939_1
Skladem 2.399 Kč

Co nabízí Jízda v BigHummer Monstertrucku?

Na brutální jízdu v BigHummer Monstertrucku nemusíte mít řidičský průkaz ani 18 let, řízení tohoto monstra je možné už od 15 let! Půlhodinová jízda po extrémní sekci tankodromu vás přesvědčí o tom, že žádný brod není dost hluboký a žádný výjezd dost prudký na to, aby ho tento drobeček nezvládl. Kabina Hummeru H2 posazená na obřích kolech Monstertrucku vytvořila v Evropě naprosto ojedinělé terénní vozidlo, které zvládne jakoukoli offroadovou výzvu! Na začátku projdete krátkou instruktáží a pak se už vydáváte vstříc 126 hektarům přírodního terénu.

Jak probíhá jízda monstertruckem?

Jak je u nás zvykem, vše je v ceně: instruktor, palivo, přistavení vozidla... Prostě jen nasednete a úžíváte si ďábelskou jízdu, kterou máte plně pod kontrolou. Řízení Big Monsteru je zážitek pro opravdové drsňáky, kteří se nezastaví před první muldou, ale skáčou terénem přes všechno, co se jim postaví do cesty! Po celou dobu jízdy je vám k dispozici zkušený instruktor na místě spolujezdce. S sebou si také může vzít kamaráda, který se sveze s vámi. Rozjezděte tankodrom na úplnou placku! Zážitková jízda autem není název co by odpovídal, sedí sem spíše: epické prodírání se terénem!

Důležité informace o jízda v monstertrucku:

Sezóna/počasí: Tento zážitek lze absolvovat mimo zimní sezónu (tj. 4 až 11. měsíc), ve všední dny i o víkendu.

Diváci: Neřídící doprovod je možný.

Podmínky: Jízdy pro řidiče od 15 do 18 let probíhají na terénní dráze A (snížená obtížnost dráhy). Jízdy pro řidiče od 18 let probíhají na terénní dráze B (vyšší obtížnost dráhy). Akci je nutné rezervovat akci minimálně 2 - 3 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku: