Jízda v BigHummer Monstertrucku

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Auto-moto > Jízda v BigHummer Monstertrucku
 

Auto-moto

Jízda v BigHummer Monstertrucku

Přinášíme vám zcela unikátní offroadový zážitek - řízení Monstertrucku BigHummeru na tankodromu v Milovicích. Vyskoč si za volant jedinečné Americké legendy Hummer na obřích kolech.
Lokalita: Milovice, Počet osob: 1 řidič + 1 spolujezdec, Trvání: 30 minut, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj: 2.399 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Milovice, Počet osob: 1 řidič + 1 spolujezdec, Trvání: 30 minut, Záznam: bez záznamu, Kraj: Středočeský kraj
939_1
Skladem 2.399 Kč

Co nabízí Jízda v BigHummer Monstertrucku?

Na zážitkovou jízdu v BigHummer Monstertrucku nemusíte mít řidičský průkaz ani 18 let, řízení tohoto monstra je možné už od 15 let! Půlhodinová jízda po tankodromu v Milovicích vás přesvědčí o tom, že hlavní zážitek vás čeká v ovládání tohoto "drobečka", se kterým se vydáte na průjezd zvolené trasy. Kabina Hummeru H2 posazená na obřích kolech Monstertrucku vytvořila v Evropě naprosto ojedinělé terénní vozidlo, které zvládne jakoukoli offroadovou výzvu! Na začátku projdete krátkou instruktáží a pak se už vydáváte vstříc 126 hektarům s převážně přírodním terénem a na své si zde přijde úplný začátečník i zkušený profík.

Jak probíhá jízda monstertruckem?

Jak je u nás zvykem, vše je v ceně: instruktor, palivo, přistavení vozidla... Prostě jen nasednete a úžíváte si ďábelskou jízdu, kterou máte plně pod kontrolou. Řízení Big Monsteru je zážitek pro opravdové drsňáky, kteří se nezastaví před první muldou, ale skáčou terénem přes všechno, co se jim postaví do cesty! Po celou dobu jízdy je vám k dispozici zkušený instruktor na místě spolujezdce. S sebou si také může vzít kamaráda, který se sveze s vámi. Rozjezděte tankodrom na úplnou placku! Zážitková jízda autem není název co by odpovídal, sedí sem spíše: epické prodírání se terénem!

Důležité informace o jízda v monstertrucku:

Sezóna/počasí: Tento zážitek lze absolvovat mimo zimní sezónu (tj. duben - říjen), v pevně vypsané termíny provozovatelem (o víkendu).

Diváci: Neřídící doprovod je možný.

Podmínky: Jízdy pro řidiče od 15 do 18 let probíhají na terénní dráze A (snížená obtížnost dráhy). Jízdy pro řidiče od 18 let probíhají na terénní dráze B (vyšší obtížnost dráhy). Akci je nutné rezervovat akci minimálně 2 - 3 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Valentová Jana

Chtěla bych pro syna dárek,vybrala jsem jízdu v Bighummeru,bude to možné?
Děkuji Valentová

Magda Procházková

Dobrý den paní Valentová.
Pokud je vašemu synovi minimálně 15 let, může tento zážitek absolvovat. Jízdy pro řidiče od 15 do 18 let probíhají na terénní dráze A (snížená obtížnost dráhy). Jízdy pro řidiče od 18 let probíhají na terénní dráze B (vyšší obtížnost dráhy). Proveďte objednávku a my vám dárkový voucher zvoleným způsobem obratem zašleme. Přejeme pohodový den. MP

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců