Čokoládová masáž Brno

Čokoládová masáž Brno

odpočinek s vůní čokolády

Čokoládová masáž je luxusní relaxační zážitek, po kterém se budete cítit nejen odpočatí a uvolnění, ale vaše pokožka dostane mladistvější a uvolněnější vzhled. A navíc čokoládová masáž upevní vaše zdraví, jelikož vás zbaví toxických látek. Čokoláda je jedním z přírodních zázraků pro krásu, jelikož obsahuje látky proti stárnutí. Od čokoládové masáže můžete očekávat mnohem více než jenom luxusní, relaxační zážitek. Čokoláda má vědecky prokázané léčebné účinky, které působí blahodárně na kožní buňky. Podmínkou pro exkluzivní zážitek je kvalitní čokoláda. Pro masáž se používá kosmetická čokoláda, která je 100% přírodní bez chemických přísad. Od kvality použité čokolády se odvíjí výsledný efekt masáže.

Čokoládová masáž Brno

Čokoládová masáž Brno

Čokoládová masáž Brno

Čokoládová masáž Brno

Čokoládová masáž Brno

Čokoládová masáž Brno

Čokoládová masáž Brno

Zážitek lze absolvovat ve všedních dnech i o víkendech.

Realizace po celý týden.

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek je určen pouze jednotlivcům.

Zážitek je pro jednotlivce

Zážitek trvá 60–90 minut.

Zážitek trvá 60–90 minut.

Brno

Brno

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Čokomasáž1670 Kč nebo 67b.160 minut Brno
Čokomasáž2470 Kč nebo 99b.190 minut Brno

Cena všech
vybraných položek:

?

Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky. Díky obsahu jedinečné kompozice aminokyselin, minerálů, vitamínů, alkaloidů a antioxidantů stimuluje a současně zklidňuje organizmus. Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí, a eliminuje celulitidu a strie. Čokoláda příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí. Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, aminokyseliny a minerály. Zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Luxusní terapie pravou čokoládou má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Obsah Theobrominu v kakau je podobný kofeinu a ve svých účincích podporuje v lidském těle látkovou výměnu, antioxidanty působí proti stárnutí pokožky, vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie. Masírováním pravou čokoládou se uvolňují do těla hormony štěstí - endorfiny, tím získáváte potřebnou vitalitu a životní energii. Při masáži dochází k vyhlazení a dlouhodobé regeneraci pokožky.

Podmínky

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech, nebo v pokročilém stádiu těhotenství. Není vhodné při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, při rakovinném onemocnění. Na masáž se nedoporučuje jít, pokud máte virové či bakteriální onemocnění (angína, chřipka, viróza), zánět svalu nebo bakteriální onemocnění kůže.

Kdy rezervovat

Lze realizovat celoročně. Objednávku termínu provádějte s dostatečným předstihem, minimálně 3 týdny předem. Návštěvy salonu jsou možné Po - Pá 9:00 - 20:00 hod a So, Ne 10:00 - 20:00 hod.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 3000 Kč

AKCE

od 2393 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků