Ponor v lomu

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 

Dárky pro muže

Ponor v lomu

Prozkoumejte svět pod hladinou zatopeného lomu. Záhadný svět ticha ti ukáže krásy podvodní scenérie. Ponor s instruktorem potápění je vhodný pro začátečníky i pokročilé potápěče!
Lokalita: Domažlice, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 2 hodiny, Popis: 20 minut ponor + návštěva zvonu + instruktáž, Kraj: Plzeňský kraj: 3.025 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Domažlice, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 2 hodiny, Popis: 20 minut ponor + návštěva zvonu + instruktáž, Kraj: Plzeňský kraj
903_1
Skladem 3.025 Kč

Chcete vyzkoušet ponor na volné vodě, navštívit největší podvodní komoru v ČR a prozkoumat dno zatopeného kamenolomu a rozmanitým sladkovodním životem? Půjčíme vám potápěčkou výstroj, projdete krátkou instruktáží a pak se potopíte s instruktorem do hloubky 9 m, kde vplujete do zvonu na dně lomu, kde je voda s dostatečnou viditelností na pozorování ryb a dalšího dění pod hladinou. Můžete zde pozorovat jesetery, sumce a další druhy ryb v hejnech. V ceně je zahrnutá i návštěva druhého pozorovacího zvonu, který se může navštívit takzvaně suchou nohou.

Absolvuje krátký teoretický výklad o chování pod vodou, za asistence instruktora se sami nastrojíte do potápěčské výstroje a následuje ponor do volné vody. Čeká Vás hloubka 9 metrů, kde strávíte minimálně 20 minut. Po absolvování dostanete certifikát ponoru a případně i záznam z vaší akce na DVD. Lokalita o velikosti cca 200x40 m je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené potápěče. V areálu je zajištěn běžný potápěčský servis (plnění stlačeným vzduchem, půjčovna výstroje...).

Storno podmínky

Storno poplatky při neuskutečnění plnění z důvodů na straně konečného zákazníka: do 72 hodin před realizací bez poplatku, 72-24 hodin před realizací 30%, 24-0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Kdy rezervovat

Rezervujte týden předem v sezóně květen – říjen.

Podmínky

Klient musí umět plavat! K absolvování je nutno podepsat povinné prohlášení, kde stvrdíte svým podpisem pravidla provozu a chování během a bezprostředně po zážitku, současný zdravotní stav a absolvování na vlastní odpovědnost. Účastníci absolvují veškeré aktivity na vlastní nebezpečí a jsou si vědomi svého zdravotního stavu.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců