Den s aljašskými Husky

Den s aljašskými Husky

musherem na vlastní kůži

Chtěli byste zorganizovat 24 hodin plných dobrodružství jak pro sebe, tak pro vaše nejbližší? Máme pro vás originální zážitek spojený s přírodou, se psy a s pořádnou dávkou adrenalinu. Vyzkoušejte si, jaké je to být Aljašským musherem na vlastní kůži! Čeká vás zasvěcení do ježdění se psím spřežením, osvětlení výchovy, výcviku a tréninku saňových psů, táboření v přírodě a dokonce i samostatná jízda se psím spřežením. Jízda vás příjemně překvapí a bude to pro všechny krásný zážitek na celý život! Během jízdy poznáte kouzlo souznění a komunikace se smečkou tažných psů a okusíte pocit jedinečné svobody při jízdě.

Den s aljašskými Husky

Den s aljašskými Husky

Den s aljašskými Husky

Den s aljašskými Husky

Zážitek je pro jednotlivce či dvojici.

Pro jednotlivce či dvojici

Zážitek probíhá pouze v zimní sezóně.

Probíhá v zimní sezóně

Termíny nejsou dopředu stanoveny. Data realizace vám zjistíme na vyžádání.

Termíny realizace na vyžádání

Nepříznivé počasí může omezit poskytované služby, za extrémního počasí se akce přesouvá na jiný termín.

Neprobíhá za nepříznivého počasí

Zážitek je určen výhradně osobám starším 18 let.

Pouze pro dospělé

Zážitek lze realizovat pouze za dostatku sněhu.

Pouze při dostatku sněhu

Zážitek trvá 1-2 dny.

Zážitek trvá 1-2 dny.

Zážitek je možné absolvovat pouze o víkendech.

Realizace pouze o víkendech

Strakonice

Strakonice

Strakonice

Strakonice

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
1 den (pracovní týden) pro 1 osobu5800 Kč nebo 232b.124 hodin Strakonice
2 dny (pátek - sobota) pro 1 osobu7900 Kč nebo 316b.148 hodin Strakonice
1 den (pracovní týden) pro 2 osoby10500 Kč nebo 420b.224 hodin Strakonice
2 dny (pátek - sobota) pro 2 osoby14500 Kč nebo 580b.248 hodin Strakonice

Cena všech
vybraných položek:

?

Jeden den s aljašskými Husky

Tento program je postavený pro jednotlivce nebo pro malou skupinu osob (max. 3 osoby).

Začíná se vždy odpoledne (16:00 - 17:00 hod) základním představením psů, vybavení, způsobu ovládání a přístupu k nim. Následuje příprava psů a vybavení na večerní projížďku, která je součástí tohoto programu. Po připravení psů a vybavení, nastává nezbytná chvíle klidu pro psy, cca 2 hodiny. Během této doby je možné připravit spaní pro klienta (stan, záhrab atd.), dále večeři nebo oheň pro večerní povídání. Nezbytná pauza uplynula, následuje vlastní večerní projížďka v době trvání 2-3 hod, podle roční doby a vlastní trénovanosti psů. Tato jízda je vždy řízena musherem a klient je vždy pasažérem, ať v saních, či na tréninkové buggině. Večerní část nekončí pouze šťastným návratem do tábořiště! V prvé řadě následuje odstrojení, ustájení, napojení a nakrmení zvířat, klient se aktivně účastní všech přípravných a nezbytných prací. Po nezbytném obstarání psů je večerní program ukončen, nastává zasloužený spánek pro unavené, pro ty odolnější volná zábava u stolu, ohně, krbu atd. (dle situace). Ráno po zaslouženém odpočinku, musherské kávě (čaji), přichází jeden z okamžiků, který je nedílnou součástí života se psy, "HRY“. Během her budou klientovi představeni psi, i se kterými se zúčastní denního programu. Psi budou připraveni na projížďku a ponecháni v klidu. Zákazníkovi budou ještě jednou vysvětleny základy bezpečnosti, ovládání psího spřežení a chování ke psům. Po obědě následuje vlastní klientova cesta krajinou, podzimní, jarní, nebo zasněženou, která je z výše uvedených nejkrásnější. Po návratu, odstrojení a ustájení psů program pro 24 hodin končí. Příště nashle! V balíčku na 24 hodin si během programu klient zrealizuje 2 jízdy.

Dva dny s aljašskými Husky

Tento program je postavený pro jednotlivce nebo pro malou skupinu osob (max. 3 osoby).

Začíná se vždy v pátek odpoledne (16:00 - 17:00 hod) základním představením psů, vybavení, způsobu ovládání a přístupu k nim. Následuje příprava psů a vybavení na večerní projížďku, která je součástí tohoto programu. Po připravení psů a vybavení, nastává nezbytná chvíle klidu pro psy, cca 2 hodiny. Během této doby je možné připravit spaní pro klienta (stan, záhrab atd.), dále večeři nebo oheň pro večerní povídání. Nezbytná pauza uplynula, následuje vlastní večerní projížďka v době trvání 2-3 hod, podle roční doby a vlastní trénovanosti psů. Tato jízda je vždy řízena musherem a klient je vždy pasažérem, ať v saních, či na tréninkové buggině. Večerní část nekončí pouze šťastným návratem do tábořiště! V prvé řadě následuje odstrojení, ustájení, napojení a nakrmení zvířat, klient se aktivně účastní všech přípravných a nezbytných prací. Po nezbytném obstarání psů je večerní program ukončen, nastává zasloužený spánek pro unavené, pro ty odolnější volná zábava u stolu, ohně, krbu atd. (dle situace).

Ráno po zaslouženém odpočinku, musherské kávě (čaji), přichází jeden z okamžiků, který je nedílnou součástí života se psy, "HRY“. Během her budou klientovi představeni psi, i se kterými se zúčastní denního programu. Psi budou připraveni na projížďku a ponecháni v klidu. Zákazníkovi budou ještě jednou vysvětleny základy bezpečnosti, ovládání psího spřežení a chování ke psům. Po obědě následuje vlastní klientova cesta krajinou, podzimní, jarní, nebo zasněženou, která je z výše uvedených nejkrásnější. Druhá večerní projížďka trvá jednu hodinu a je vždy řízena musherem, klient je vždy pasažérem, ať v saních, či na tréninkové buggině. Následuje vlastní cesta krajinou, která končí na předem určeném stanovišti (chata, tábořiště). Zde bude vysvětleno a provedeno "bivakování" se psím spřežením, ať venku na podzim, či ve sněhu. K večerní části patří starost o psy, příprava noclehu, oheň, vaření spánek a odpočinek.

Ráno po zaslouženém odpočinku, musherské kávě (čaji), přichází ranní rutina posledního dne, která začíná kontrolou psů, přípravou na odjezd, úklidem, snídaní a kávou. Zpáteční jízda je již jen vyvrcholením víkendu se psy. Konec ovšem nastává až na místě dojezdu, po odstrojení, napojení a nakrmení. Zlomte vaz! V balíčku na 48 hodin si během programu klient zrealizuje 2-5 jízd. Cena za uvedený program je smluvní určována dohodou, odvislá od lokality, počtu psů a doprovodných osob, vlastních spřežení sestavených pro klienty.

Podmínky

Minimální věk 15 let (děti pouze za doprovodu rodičů), maximální hranice věku není stanovena. Každý účastník bude seznámen s bezpečností a provozním řádem. Výhodou je dobrá fyzická kondice, dobrý zdravotní stav. Dle vlastního uvážení klienta. Podmínkou se vzít si s sebou kvalitní vlastní spacák. Doporučuje se sportovní zimní oděv a pevná teplá obuv. Zážitek je závislý na počasí (při jízdě na saních je podmínkou sníh).

Kdy rezervovat

Minimálně 2 týdny předem. Realizace je možná pouze od října do března. Zážitek je závislý na počasí (při jízdě na saních je podmínkou sníh). Celý program trvá dle výběru balíčku 24 hodin (začátek vždy všední den odpoledne 16:00-17:00 hod) nebo 48 hodin (začátek vždy v pátek odpoledne (16:00-17:00 hod).

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 2393 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků