Destruktoterapie

Destruktoterapie - ANGER ROOM

vybij ze sebe stres

Hledáte účinný způsob, jak uvolnit nahromaděný stres aniž byste někomu ublížili? Tato moderní forma aktivní relaxace, těšící se v zahraničí značné popularitě, konečně dorazila i k nám. Jde o velmi netradiční způsob zábavy. V našem centru se můžete vyřádit a nahradit najednou fitcentrum i psychoterapeuta. Vezměte s sebou rodinu, přátele, kolegy nebo přijďte sólo a beztrestně si vychutnejte blahodárný pocit destrukce, který obvykle stojí mnoho problémů a spoustu omluv. A co je k tomu potřeba? Stačí si rezervovat místo a přijet do Prahy, popadnout kladivo a vybít ze sebe všechno co vás trápí. Přijedete k nám jako rozzuřený býk a odjedete klidní jako beránci. Po jedné akci se budete cítit úplně jinak. Budete mít více energie, opustí vás únava, uvolníte se a možná vám taková návštěva pomůže vyřešit zapeklitou životní situaci.

Destruktoterapie 1

Destruktoterapie 2

Destruktoterapie 3

Destruktoterapie 4

Destruktoterapie 5

Destruktoterapie 6

Destruktoterapie 7

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech, nebo v pokročilém stádiu těhotenství.

Není vhodné při onemocněních.

Zážitek je pro jednotlivce či dvojici.

Pro jednotlivce či dvojici

Zážitek lze absolvovat ve všedních dnech i o víkendech.

Realizace po celý týden.

Zážitek lze absolvovat od 15 let. Nezletilé osoby (13 – 15 let) mohou absolvovat zážitek jen s doprovodem osoby starší 18 let.

Od 15 let

Zážitek trvá cca 10 minut až neomezeně.

Zážitek trvá neomezeně.

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Počasí nemá vliv na konání zážitku. Probíhá za každého počasí.

Počasí nemá vliv.

Praha

Praha

Praha

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Varianta 1990 Kč nebo 40b.115 minut Praha
Varianta 21490 Kč nebo 60b.130 minut Praha
Varianta 31990 Kč nebo 80b.160 minut Praha

Cena všech
vybraných položek:

?

Antistresové centrum nové generace, které dává prostor uvolnit se a vybít ze sebe stres, vztek i negativní energii. Připravíme místnost, kde můžete rozbít vše, co v ní najdete a dostat tak ze sebe všechnu nahromaděnou zlost a agresivní náladu, nebo se jen tak pobavit. Připraveny jsou talíře, televize, počítače, zrcadla, nábytek, skleněné nádobí a další. Můžete si také donést něčí fotku anebo vám ji vytiskneme, kterou si vystavíte, jak budete chtít. Samé krásné věci na vybití vzteku a zbavení se stresu. Věci k rozbití nejsou atrapy, jsou to reálné předměty, které už nejsou potřebné. Vše probíhá ve speciální místnosti, při hudbě, kterou si vybereš (pustíme i vaši vlastní, kterou si donesete). Můžete rozbít připravené věci a věřte, že budete jako noví a zbavíte se frustrace! V místnosti můžete být sami či s někým a jednoduše se vyřádit.

Varianta 1

Obsah: Malých předmětů: 15 + Středních předmětů: 2 + Velkých předmětů: 1

Varianta 2

Obsah: Malých předmětů: 25 + Středních předmětů: 3 + Velkých předmětů: 1

Varianta 3

Obsah: Malých předmětů: 35 + Středních předmětů: 4 + Velkých předmětů: 2

Podmínky

Klient nemusí mít žádné zvláštní fyzické předpoklady, pouze přiměřeně příznivý zdravotní stav. Nedoporučuje se osobám trpícím epilepsií a jinými vážnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost při realizaci zážitku. Realizace je možná od 15 let a více. Nezletilé osoby (13 – 15 let) mohou absolvovat zážitek jen s doprovodem osoby starší 18 let. Doporučuje se oděv, který nebude klienta omezovat v pohybu. Ochranné pomůcky budou zapůjčeny na místě – ochranný oblek, brýle, helmu, rukavice i bezpečné a pevné boty s kovovou špičkou. Klient si může přinést i vlastní věci na rozbití. Povoleny jsou veškeré věci, které neexplodují, nestřílejí nebo jinak neohrozí osoby v uzavřené místnosti. Předměty nesmí být větší než menší nábytek. O úklid všech kousíčků, střepů apod. se postaráme a ekologicky je zlikvidujeme.

Do místnosti se vejdou 2 osoby najednou. Vstup je pro 1 osobu, vstup pro druhou osobu je možné dokoupit na místě za příplatek 200,- Kč.

Kdy rezervovat

Rezervaci termínu provádějte alespoň týden předem. Návštěvy lze provádět v předem potvrzených termínech provozovatelem ve všední dny od pondělí do pátku od 12:00 do 19:00 hod, víkendy po předchozí domluvě. Ve dnech státních svátků zavřeno.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 2393 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků