Hobby zážitky

Sny se stávají skutečností s hobby zážitkovými dárky. Začněte své fantazie plnit a najděte si svého koníčka s nevšedními zážitky! Díky zájmovým zážitkům se dostanete k různým povoláním na zkoušku nebo k zážitkům zaměřených na ezoteriku či osobní styl. Zážitkové kurzy a hobby zážitky jsou pestrou paletou možností zážitků dává prostor využít tyto zážitkové dárky pro ty, kteří touží vyzkoušet něco nového.

12243648položek na stránku

stránka1

Z naší různorodé nabídky nevšedních zážitků jistě vyberete také ty pravé dárky pro vaše blízké, jejichž sny tak proměníte v realitu. Zážitkové kurzy a povolání na zkoušku jsou kategorií, ve které se skrývá například vlastnoruční výroba sýrů, vaření piva nebo se můžete na den stát uměleckým kovářem, moderátorem rádia či bubeníkem. Darujte netradiční zážitkové dárky těm, které milujete.

 

Povolání na zkoušku

Rádi byste se naučili či vyzkoušeli něco nového nebo si splnili svůj velký sen? Zdá se vám nemožné začít s potápěním, aniž byste museli investovat do celého kurzu? Naše netradiční zážitky vám to umožní! Dopřejte si povolání na zkoušku, např. jaké to je být bubeníkem či moderátorem.

A co takhle oslnit hosty na večírku pivem vlastní výroby? Zážitkové kurzy zahrnují i focení a styl. Toto všechno a ještě mnohem nabízí nevšední zážitky!

V podkategorii povolání na zkoušku vám nabízíme mnoho možností vyzkoušet si různé aktivity a netradiční zážitky, které vás zatím pouze lákaly a neměli jste nikoho, kdo by vás do svých znalostí zasvětil.

Zážitkové kurzy

Užít si spoustu srandy a ještě se při tom něco naučit, to je přece super! Víte o někom, kdo by se chtěl stát na čas kovářem nebo moderátorem? Darujte svým blízkým splnění jejich snů - od toho tu jsou netradiční zážitky a zážitkové kurzy. Umožněte jim třeba najít nového koníčka, který je už nepustí.

Zážitkové kurzy jsou o tom nahlédnout do tajů jiných oborů a získat z nich třeba certifikát nebo průkaz umožňující se k nim dále vracet. Můžete získat zbrojní průkaz či osvěčení pro potápění nebo vyzkoušet pilotování.

Můžete zkusit nevšední zážitky a řadu činností sami, nebo je darovat jako skvělý dárek pro vaše nejbližší.

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků