Indoor surfing

Indoor surfing

simulátor pro surfování na opravdové vlně

Koukáte se závistí na dokumenty v TV na záběry surfařů, jak se zkušeně kloužou na prkně po dokonalé vlně někde u oceánu? Chtěli byste si to taky zkusit, ale je to pro vás nesplnitelný sen? Tak právě pro vás máme skvělou zprávu! Velké cestování přes půl světa vás nečeká, uděláte si výlet do Prahy a tam si vyzkoušíte surfování na speciálním vodním simulátoru. Surf aréna je vybavena indoor simulátorem pro surfování na opravdové vlně pomocí speciálního prkna. Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce v důmyslně tvarovaném bazénu a tvoří souvislou vlnu, na které se vozíte. V úvodu proběhne krátké školení, potom se za pomoci instruktora pustíte na vlnu a zažijete jízdu svého života!

Indoor surfing

Indoor surfing

Indoor surfing

Indoor surfing

Indoor surfing

Indoor surfing

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech a pro těhotné.

Není vhodné při onemocněních.

K realizaci akce jsou nutné vlastní plavky.

K realizaci jsou nutné plavky

Podmínkou realizace z důvodu bezpečnosti je, že klient musí z umět plavat.

Zážitek je pouze pro plavce

Realizace zážitku je možná pouze v pevně stanovených termínech provozovatelem.

Pouze v pevně daných termínech

Počasí nemá vliv na konání zážitku. Probíhá za každého počasí.

Počasí nemá vliv.

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek lze absolvovat ve všedních dnech i o víkendech.

Realizace po celý týden.

Zážitek je pro jednotlivce i menší skupiny a rodiny s dětmi.

Pro jednoho i rodinu

Praha - Letňany

Praha - Letňany

Praha - Letňany

Praha - Letňany

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Indoor surfing 1 hodina pro 1 osobu1790 Kč nebo 72b.12 hodiny Praha - Letňany
Indoor surfing 1 hodina pro 2 osoby3300 Kč nebo 132b.22 hodiny Praha - Letňany
Indoor surfing 5x 1 hodina pro 1 osobu (Balíček 5 jízd)7180 Kč nebo 288b.15x 2 hodiny Praha - Letňany
Indoor surfing 1 hodina pro 4 osoby (Rodinný balíček)4990 Kč nebo 200b.42 hodiny Praha - Letňany

Cena všech
vybraných položek:

?

Na zážitek je nutné se dostavit 45 minut předem. Po příchodu do Surf Areny se přihlásíte na recepci. V úvodu proběhne krátké školení (30 min. instruktáž), kde se seznámíte s ovládáním, bezpečností a dozvíte se vše potřebné pro to, abyste si mohli jízdu užít. Jízda se nacvičuje vleže (bodyboarding), v kleče, nebo ve stoje. Instruktor vám vysvětlí, jak bude surfování probíhat a co vás čeká. Nejdříve se naučíte jízdu vleže na břiše a vkleče (tzv. bodyboarding), kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět spoustu zábavných triků. Při surfování ve stoje lze kromě zatáček a klasických manévrů provádět i náročnější triky jako např. salta nebo flipy. Poté následuje hodina surfování, kde společně s dalšími návštěvníky absolvujete pod vedením instruktora celý zážitek. Ze zážitku bude pořízen videozáznam, který vám poslouží pro rozbor vaší jízdy a zůstane vám na památku. Celý zážitek se koná pod dohledem zkušeného instruktora. Na celý zážitek si rezervujte cca 2 hodiny svého času.

Zážitek obsahuje:

Rodinný balíček pro 4 osoby obsahuje 1 hodinovou jízdu pro všechny společně (možné varianty: 2 dospělí + 2 děti, 1 dospělý + 3 děti, 4 děti).

Balíček 5 jízd pro 1 osobu obsahuje 5 samostatných hodinových jízd.

V Surf Areně vám půjčí vše co je k indoor surfingu potřeba. Neoprenové obleky a speciální prkna jsou zdarma k dispozici. Jedná se o vodní sport, a proto si s sebou vezměte vybavení, jaké nosíte do aquaparků nebo bazénů (plavky, ručník, hygienické potřeby apod.). Pokud zapomenete, nic se neděje, na recepci za drobný poplatek dostanete vše potřebné. Pokud si budete chtít s sebou odnést záznam vašeho surfování, budete potřebovat USB paměť, pokud nebudete mít u sebe, můžete si ji u nás také zakoupit.

Podmínky

Od 4 let (jestliže má zkušenost s jízdou na snowboardu) - osoby mladší 18 let jen za doprovodu zákonného zástupce. Maximální věková hranice není určena, záleží pouze na klientovi, jak se fyzicky cítí. V každém hodinovém úseku se zážitku účastní skupina cca 10ti klientů. Na vlně surfují vždy jen dva klienti najednou a postupně se s ostatními vystřídají. V případě zájmu o videozáznam si prosím vezměte s sebou vlastní flash disk (je možné jej také zakoupit na místě). S sebou můžete mít doprovod, který může vaši jízdu sledovat, fotit či natáčet mimo surf arénu. Na tento zážitek by neměli chodit lidé po úrazech a operacích, lidé trpící závažnými onemocněními (poruchy krevního tlaku, stavy po infarktu, epilepsie apod.) a těhotné ženy.

Kdy rezervovat

Časy jízd jsou dle dostupných termínů provozovatele ve všední dny i o víkendu (mimo pondělí), zpravidla od 10 do 20 hodin. Rezervujte týden předem. Počasí na realizaci nemá vliv. Při výběru hodiny pro vaše surfování počítejte s tím, že do Surf Areny je potřeba se dostavit 45 minut předem.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 3000 Kč

AKCE

od 2393 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků