Kurz potápění OWD

Kurz potápění OWD

certifikát na ponory do 21 m

Základní potápěčský kurz Open Water Diver nabízí možnost stát se certifikovaným potápěčem pro ponory na otevřené vodě a objevovat kouzla podmořského světa na každé dovolené. Kurz se skládá z 5 lekcí teorie, 5 až 7 hod bazénových cvičení a 4 ponorů na otevřené vodě. Během teoretických lekcí proberete s instruktorem základy fyziky, naučíte se o výstroji, jak lidské tělo funguje pod vodou, jak plánovat a uskutečnit bezpečný ponor. Absolvováním kurzu získáte celosvětově uznávané osvědčení pro potápění OWD s doživotní platností (něco jako řidičák). Získaná certifikace vám umožní potápět se do 21 m hloubky.

Kurz potápění OWD

Kurz potápění OWD

Kurz potápění OWD

Kurz potápění OWD

K realizaci akce jsou nutné vlastní plavky.

K realizaci jsou nutné plavky

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek může absolvovat jednotlivec i menší skupina.

Pro jednotlivce i skupinku

Ponory na otevřené vodě probíhají jen za pěkného počasí.

Probíhá za pěkného počasí.

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech, nebo v pokročilém stádiu těhotenství.

Není vhodné při onemocněních.

Z důvodu bezpečnosti je při realizaci zážitku zakázáno mít na sobě jakékoli šperky a doplňky (hodinky, řetízky, náušnice apod.).

Realizace bez šperků

Realizace zážitku je možná pouze v pevně stanovených termínech provozovatelem.

Pouze v pevně daných termínech

Podmínkou realizace z důvodu bezpečnosti je, že klient musí z umět plavat.

Zážitek je pouze pro plavce

Brno

Brno

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Kurz pro dospělé7900 Kč nebo 316b.114 lekcí Brno
kurz pro náctileté6800 Kč nebo 272b.114 lekcí Brno

Cena všech
vybraných položek:

?

Lekcím s přístrojem předchází minikurz šnorchlování, během kterého se seznámíte se základní výstrojí – maskou, šnorchlem a ploutvemi a naučíte se základy potápění na nádech. V praktických cvičeních v bazéně - u nás s hloubkou 5 metrů a později i na otevřené vodě se budete učit ovládat vztlak, pomáhat si v týmu, správně reagovat v nouzových situacích. Ponory v přirozených podmínkách jsou završením celého výcviku. Lokalitu si volíte sami, hlavně s ohledem na roční období a finanční možnosti. Běžně se ukončují kurzy přes léto v ČR a na Slovensku, také u Středozemního moře. V zimě např. v Chorvatsku a Egyptě, jezdí se, ale i jinam (Kuba, Kanárské ostrovy, Elba …) a na kterémkoli zájezdě je možnost kurz dokončit.

Ponory na otevřené vodě v rámci kurzu jsou celkem 4, někdy však během prodlouženého víkendu absolvujeme ponorů více. V tom případě můžeme současně nahlédnout na kurz Advance – tedy do hloubek 30 metrů. Závěrem si ověříte vaše znalosti v testech. Kurz potápění lze absolvovat ve skupině nebo také individuálně. V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré poplatky a náklady v ČR nebo SK. Také výukové materiály, práce instruktora doma i v zahraničí, uvedené počty teorií, bazénů a ponorů, půjčení kompletní výstroje, plnění vzduchu, vstupenky na bazén kdekoliv v ČR, členství v klubu. Jelikož cena stlačeného vzduchu, náklady na výjezdy lodí a ubytování jsou na každé lokalitě jiné, nejsou tyto položky, za předpokladu, že nedokončujete kurz v ČR nebo SK, započítané do celkové ceny kurzu.

Podmínky

Minimální věk 10 let (+ souhlas a přítomnost zákonného zástupce). Naši instruktoři jsou pojištěni na potápěčské nehody při výcviku (DAN) kdekoli na světě. U ponorů je vždy lehce dostupný kyslík pro případné poskytnutí první pomoci. Požaduje se potvrzení zdravotní způsobilosti pro přístrojové potápění potvrzené lékařem - nutný je dobrý zdravotní stav. Akce není vhodná pro lidi trpící epilepsií či kardiaky. V případě zdravotních problémů nutno sdělit užívání léků.

Kdy rezervovat

Na konkrétní časy teorií i výcviku v bazénu se domluvíte s instruktorem individuálně. Obvykle se lekce konají v úterý a ve čtvrtek mezi 21-22 hod. V soboty dopoledne 10-11 hod. Ve vybraných termínech lze dělat dvě lekce současně. Celý kurz trvá dle rozvržení výukových hodin 1 měsíc až půl roku. Standardní délka jsou 2 - 3 měsíce.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 2393 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků