Bodyboard

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 
 
 

Kurzy a hobby zážitky

Bodyboard

Toužíte vyzkoušet si surfování, ale máte obavu, jestli to zvládnete ustát? I tak byste to rádi zkusili? Máme pro vás super zprávu. V Praze můžete absolvovat začátečnický kurz surfingu - bodyboarding, kde si užijete jízdu vleže, na kolenou nebo v sedě.
Lokalita: Praha, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 30 minut, Kraj: Hlavní město Praha: 790 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Praha, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 30 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1290_1
Skladem 790 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

Co nabízí Bodyboard?

Vyzkoušíte si surfování na speciálním vodním simulátoru v Surf aréně, která je vybavena indoor simulátorem pro surfování na opravdové vlně pomocí speciálního prkna. Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce v důmyslně tvarovaném bazénu a tvoří souvislou vlnu, na které se vozíte. V úvodu proběhne krátké školení, potom se za pomoci instruktora pustíte na vlnu a zažijete jízdu svého života!

Jak probíhá Bodyboard?

Po příchodu do Surf Areny se přihlásíte na recepci. V úvodu proběhne krátké školení (30 min. instruktáž), kde se seznámíte s ovládáním, bezpečností a dozvíte se vše potřebné pro to, abyste si mohli jízdu užít. Jízda se nacvičuje vleže, v kleče, nebo ve stoje. Instruktor vám vysvětlí, jak bude surfování probíhat a co vás čeká. Nejdříve se naučíte jízdu vleže na břiše a v kleče, kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět spoustu zábavných triků. Poté následuje hodina surfování, kde společně s dalšími návštěvníky absolvujete pod vedením instruktora celý zážitek. Ze zážitku bude pořízen videozáznam, který vám poslouží pro rozbor vaší jízdy a zůstane vám na památku. Celý zážitek se koná pod dohledem zkušeného instruktora. Na celý zážitek si rezervujte cca 2 hodiny svého času.

Zážitek obsahuje:

  • půlhodinovou instruktáž
  • zapůjčení potřebného vybavení pro surfing
  • 30 minut jízdy
  • videozáznam z jízdy

V Surf Areně vám půjčí vše co je k indoor surfingu potřeba. Neoprenové obleky a speciální prkna jsou zdarma k dispozici. Pokud si budete chtít s sebou odnést záznam vašeho surfování, budete potřebovat USB paměť, pokud nebudete mít u sebe, můžete si ji u nás také zakoupit.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Časy jízd jsou dle dostupných termínů provozovatele ve všední dny i o víkendu (mimo pondělí), zpravidla od 10 do 20 hodin. Počasí na realizaci nemá vliv. Při výběru hodiny pro vaše surfování počítejte s tím, že do Surf Areny je potřeba se dostavit 45 minut předem.

Oblečení: Jedná se o vodní sport, a proto si s sebou vezměte vybavení, jaké nosíte do aquaparků nebo bazénů (plavky, ručník, hygienické potřeby apod.). Pokud zapomenete, nic se neděje, na recepci za drobný poplatek dostanete vše potřebné.

Diváci: S sebou můžete mít doprovod, který může vaši jízdu sledovat, fotit či natáčet mimo surf arénu.

Podmínky: Od 4 let (jestliže má zkušenost s jízdou na snowboardu) - osoby mladší 18 let jen za doprovodu zákonného zástupce. Maximální věková hranice není určena, záleží pouze na klientovi, jak se fyzicky cítí. V každém hodinovém úseku se zážitku účastní skupina cca 10ti klientů. Na vlně surfují vždy jen dva klienti najednou a postupně se s ostatními vystřídají. V případě zájmu o videozáznam si prosím vezměte s sebou vlastní flash disk (je možné jej také zakoupit na místě). Na tento zážitek by neměli chodit lidé po úrazech a operacích, lidé trpící závažnými onemocněními (poruchy krevního tlaku, stavy po infarktu, epilepsie apod.) a těhotné ženy. Rezervaci proveďte minimálně 1 týden předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců