Jezdecká škola

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 

Kurzy a hobby zážitky

Jezdecká škola

Naučte se jezdit na koni v profesionální jezdecké škole za Brnem a v Novém Jičíně.
Lokalita: Brno, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 1.5 hodiny, Kraj: Jihomoravský kraj: již od 990 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Brno, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 1.5 hodiny, Kraj: Jihomoravský kraj
970_2
990 Kč
Lokalita: Brno, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 10 x 1 hodina, Kraj: Jihomoravský kraj
970_1
Skladem 4.500 Kč
Lokalita: Nový Jičín, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 10 lekcí, Kraj: Moravskoslezský kraj
970_3
6.400 Kč

Co nabízí Jezdecká škola?

Chcete zažít nádherný pocit z ovládání tohoto vznešeného zvířete? Uprostřed překrásné přírody, v atraktivním prostředí obklopeným rozlehlými lesy a loukami. Poskytneme vám dostatek možností a rad pro zažití si nových zkušeností. Tento dárek je vhodný nejen pro všechny, kdo si rád vyrazí do romantické přírody a chce si více osvojit praktiky jízdy v sedle.

Jak probíhá Jezdecká škola?

Varianta Brno 10x1 hodina

1 x teoretickou hodinu, kde se dozvíte základní informace o koních, o bezpečnosti práce s nimi, naučíte se uzdit a sedlat koně + 9 x praktická hodina. Intenzitu tréninků si můžete dohodnout individuálně se svým cvičitelem. Jezdecká škola je nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilejší jezdce.

Varianta Brno 1,5 hodiny

Na úvod se během 30 minut dozvíte základní informace o koních, o bezpečnosti práce s nimi, naučíte se uzdit a sedlat koně. Poté vás čeká usednutí do koňského sedla a individuální výcvik na koni na lonži (dle zkušeností a dovedností klienta) se školeným cvičitelem. Každý klient obdrží po zvládnutí pamětní diplom. Pokud by se Vám tento zážitek zalíbil natolik, že byste chtěli pokračovat, můžete se přihlásit do jezdecké školy, která je zde v provozu po celý rok.

Varianta Nový Jičín 10x1,5 hodiny

Tento kurz sestává z 10 lekcí jezdeckého minima, kde dostanete veškeré základy péče o koně. To zahrnuje například krmení, čistění, uzdění a sedlání koní, stejně jako znalost toho, jak se u nich chovat. Osvojíte si jezdecké styly a rozpoznáte různé typy koní a ježdění. Jízdy jsou v každé lekci, která trvá pokaždé zhruba 1,5 hodiny. Pohleďte na svět ze sedla a projeďte se krajinou na hřbetu statného koně nebo elegantní klisny. Jezdecký kurz vás provede veškerými základy kolem o koníků a jízdy na nich.

Důležité informace o jezdeké škole:

Sezóna/počasí: Realizace je možná celoročně v pracovní týden i o víkendu - dle dohody. Zážitek není závislý na počasí, může probíhat na velké venkovní nebo kryté jízdárně.

Nový Jičín: Lze absolvovat ve všední dny i o víkendu zpravidla od 8:00 do 19:00 hod, v letních horkých měsících může být čas již od 6:00 do 21:00. Všech 10 lekcí je vhodné vyčerpat v průběhu 2 měsíců.

Oblečení: Doporučená výstroj pro jízdu na koni - dlouhé bavlněné přilnavé kalhoty, uzavřenou pevnou obuv s hladkou podrážkou a polobotkovým podpatkem; vše konzultováno před akcí s trenérem, v ceně je započítáno půjčení helmy a případně chapsů na krytí lýtka. Nevhodné je rovněž mít na sobě řetízky, náramky, prstýnky a i jiné ozdoby.

Diváci: Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, být přítomni při přípravě, ale musí respektovat pokyny instruktora.

Podmínky: Minimální věk 12 let (+ přítomnost zákonného zástupce), v Brně děti 5 – 11 let na pony (+ souhlas zákonného zástupce). Každý klient bude seznámen s bezpečností práce a provozním řádem a toto seznámení stvrdí svým podpisem. Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady. Své zdravotní indispozice konzultujte se svým cvičitelem. Rezervaci proveďte minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců