Večerní krmení kočkovitých šelem

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Kurzy a hobby zážitky > Večerní krmení kočkovitých šelem
 

Kurzy a hobby zážitky

Večerní krmení kočkovitých šelem

Máte rádi kočkovité šelmy a rádi byste se o nich dozvěděli zajímavé informace? Poznejte zblízka kočkovité šelmy v soukromé chovné stanici kousek za Brnem. Navštivte rysa, oceloty a karakaly. Doporučujeme všem milovníkům zvířat. Při komentované prohlídce kočkovitých šelem se dozvíte o jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, ale také enrichmentu.
Lokalita: Brno, Počet osob: 2 osoby, Trvání: 1.5 hodiny, Kraj: Jihomoravský kraj: 2.500 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Brno, Počet osob: 2 osoby, Trvání: 1.5 hodiny, Kraj: Jihomoravský kraj
1812_1
Skladem 2.500 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

Co nabízí Večerní krmení kočkovitých šelem?

Díky tomuto zážitku se dozvíte nejen jak chovat kočkovité šelmy, ale také si je máte možnost nakrmit. Vyzkoušíte si osobně, přímo u chovatele, jak to vše probíhá v reálu. Chtěli jste si někdy zkusit práci chovatele šelem? Poznat běžný život ocelota, karakala a rysa zblízka? Máte možnost strávit cca 1,5 hodiny s těmito exotickými zvířaty! Tento zážitek je vhodným dárkem nejen pro vás samotné, ale pro kohokoliv, kdo má rád kočkovité šelmy.

Jak probíhá Večerní krmení kočkovitých šelem?

Začátek programu dle individuální domluvy s klientem s přihlédnutím k roční době, kdy zážitek čerpáte. Vzhledem k tomu, že kočkovité šelmy jsou většinou nejaktivnější ve večerních a nočních hodinách, kdy loví, nabízíme klientům zážitkový program Krmení šelem v této denní době. Program začíná odpoledne tak, aby skončil k večeru, takže začátek je závislý na ročním období (v zimě okolo 15:00 hod, na jaře do podzimu okolo 18:00-19:00 hod). Po krátkém školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti šelem vás čeká krátká komentovaná prohlídka výběhů kanadských rysů, ocelotů a karakalů. Potom následuje vlastní krmení přímo ve výbězích. Během návštěvy se od chovatele dozvíte spoustu informací o chovaných šelmách a jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, veterinární péči, enrichmentu, reprodukci, ochočení nebo budování výběhů. Po celou dobu je možné šelmy fotit či filmovat, pokud budete mít zájem, fotografie v digitální podobě pro klienty zajistíme i my. Podle aktuální situace je možný i vstup do některého výběhu k šelmám. Prostor je také pro vaše dotazy, které chovatel rád zodpoví. U krmení je možný i kontakt s některými šelmami (oceloti).

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Návštěvy lze provádět téměř celoročně dle dohody pevného termínu s chovatelem kterýkoliv den včetně víkendů dle volných kapacit (aktuální volné termíny jsou na doptání). Chovatel si vyhrazuje po dohodě s klientem změnu termínu či úpravu zážitkového programu v případě nepříznivého počasí (trvalý déšť, silný mráz, extrémní vedro apod.) nebo indispozice některého zvířete. Program je možné čerpat celoročně.

Diváci: Vstup do areálu pouze pro platící osoby, tj. vlastníky platných certifikátů, vstup dalších osob jako doprovodu zdarma není možný. Vstup dalších dospělých osob doprovodu pouze při předchozí domluvě s dodavatelem, a to za poplatek uhrazený na místě konání (max. 4 osoby). Možnost fotografování či filmování je povolena. Součástí všech programů je fotografování v digitální kvalitě. Fotografie vám přesypeme po ukončení akce na vámi přinesený flash disk nebo vám je pošleme elektronicky poštou.

Podmínky: Minimální věk 18 let. Podmínkou je dobrý zdravotní stav (z důvodu možného přenosu lidských chorob a akutních infekcí na zvířata). Akce není vhodná pro lidi trpící alergií nebo alergici realizují pouze na vlastní riziko. V areálu je přísný zákaz kouření! Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců