Let stíhačkou Delfín

Let stíhačkou Delfín

přetížení 5G v proudovém letounu

Aero L-29 Delfín je dvousedadlový celokovový středoplošník s příďovým podvozkem, který sloužil v 60-tých letech jako cvičný a školní proudový stroj pro výcvik pilotů proudových stíhacích letadel. Díky pochopení všech zainteresovaných lze po předepsaném proškolení do druhé kabiny letounu posadit každého, kdo absolvuje základní asi hodinovou instruktáž, která je podmínkou letu. Odměnou jsou pak neopakovatelné zážitky z letu v kabině proudového letounu s jeho řídící pákou v ruce. Nyní máte možnost zažít pořádný adrenalin při maximální rychlosti 800 km/hod a akrobatických obratech s přetížením dosahujícím 5 G. Zažijete zkušební výcvikovou lekci s prefosionálním pilotem.

Let stíhačkou Delfín

Let stíhačkou Delfín

Let stíhačkou Delfín

Let stíhačkou Delfín

Let stíhačkou Delfín

Let stíhačkou Delfín

Let stíhačkou Delfín

Let stíhačkou Delfín

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek je určen pouze jednotlivcům.

Zážitek je pro jednotlivce

Zážitek trvá 10–30 minut.

Zážitek trvá 10–30 minut.

Nepříznivé počasí může omezit možnost letu, za extrémního počasí se akce přesouvá na jiný termín.

Neprobíhá za nepříznivého počasí

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech, nebo v pokročilém stádiu těhotenství.

Není vhodné při onemocněních.

Zážitek lze absolvovat od 15 let za doprovodu dospělé osoby.

Od 15 let

Termíny nejsou dopředu stanoveny. Data realizace vám zjistíme na vyžádání.

Termíny realizace na vyžádání

Brno

Brno

Brno

Brno

Hodnocení zážitku účastníky:

Dobrý den, musím Vám napsat, že zážitek z letu byl slovy téměř nepopsatelný. Pilot se choval jako naprostý profesionál a rozhodně tento zážitek mohu jenom doporučit. Za počáteční nervozitu to rozhodně stálo. Děkuji Vám i vašemu týmu za perfektní servis. S pozdravem a přáním klidných svátků Vánočních, Ing. Karel Mucha
Ing. Karel Mucha

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Zkušební výcviková lekce 19400 Kč nebo 776b.115 min Brno
Zkušební výcviková lekce 25900 Kč nebo 1036b.120 min Brno
Zkušební výcviková lekce 32400 Kč nebo 1296b.125 min Brno
Zkušební výcviková lekce 38800 Kč nebo 1552b.130 min Brno

Doplňkové položky

Název:Cena:Popis:
Nesestříhaný videozáznam na flash disk (včetně ceny flash disku)600 Kč nebo 24b.Obdržíte flash disk se záznamem
Sestříhaný videozáznam na flash disk (včetně ceny flash disku)1500 Kč nebo 60b.Obdržíte flash disk se záznamem
Sestříhaný videozáznam ke stažení záznamu z internetového úložiště1300 Kč nebo 52b.Obdržíte link ke stažení záznamu z internetového úložiště

Cena všech
vybraných položek:

?

V první fázi Vás čeká seznámení s letounem L-29 Delfín, informace o jeho vzniku, zaměření a využití. Bude následovat detailní popis jednotlivých fází a prvků letu, zásady komunikace s pilotem za letu a na zemi. Součástí pozemní přípravy je palubní nácvik kde se seznámíte s přístroji v zadní kabině včetně nácviku nouzového opuštění letounu na zemi a za letu. Ve spolupráci s pilotem odpovědným za Váš let bude sestaven program letu odpovídající Vašim představám a zkušenostem. Zapůjčíme Vám kompletní leteckou výstroj a v mezičase Vás necháme vstřebat získané informace. Vyškolený personál Vás usadí a připoutá do sedačky v zadní kabině a rád odpoví na případné dotazy. Teď už jen vzhůru do oblak prožít nevšední zážitek plný adrenalinu! Čeká Vás zkušební výcviková lekce s prefosionálním pilotem. Můžete si být jistí, že na tento zážitek do smrti nezapomenete! Osobní natáčení na videokameru a fotografování je u letadla povoleno.

Pokud si klient objedná videozáznam z letu stažený na flash disk, flash disk, který je v ceně videozáznamu a bude poskytnut provozovatelem, bude klientovi v průběhu 2 týdnů zaslán na jeho adresu. Tato služba není klientovi poskytována na počkání. U letů L-29 se stahují záznamy z přední i zadní kamery, v letadle jsou nainstalovány 2 kamery snímající prostor před letounem a pasažéra v zadní kabině. V případě, že si klient přeje sestříhané video ke stažení z internetového úložiště, tak po zakoupení mu bude jeho videozáznam vložen do 2 týdnů na uložiště a zaslán link ke stažení.

Podmínky

Minimální věk 18 let (let pro zájemce od 15 do 18 let je možný po domluvě, vždy je pak nutný také písemný souhlas zákonného zástupce). Dobrá tělesná a duševní kondice.

Ve vymezeném prostoru letiště mohou obdarovaného doprovázet maximálně 4 osoby! Bez předchozí dohody nebudou osoby nad uvedený počet do areálu vpuštěny! Větší počet osob musí být nahlášen předem a je možný za příplatek 1000,- Kč + DPH. Doprovázející osoby mají dovoleno fotografovat i filmovat bez omezení. Při pohybu v prostoru letounu je nutno respektovat pokyny provozovatele.

Kdy rezervovat

Rezervaci termínu provádějte minimálně 2 týdny předem. Lety lze po dohodě provádět v pruběhu celého roku, ale nekonají se za nepříznivého počasí jako mlha, intenzivní déšť nebo sněžení, bouřková aktivita v okolí letiště.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 6240 Kč

AKCE

od 2393 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků