Letecký simulátor Brno

Letecký simulátor Brno

8 různých leteckých balíčků

Chtěli jste si někdy splnit sen a stát se pilotem letadla? Zkuste letecký simulátor v Brně! S tímto zážitkem se proletíte v jednom z těchto letadel: Cessna C172SP Skyhawk, Aero L-39 Albatros, Boeing 737, F-18 Super Hornet, MiG-29A a MiG-29S Fulcrum, Su-27 a Su-33 Flanker, F-15C Eagle, A-10A Thunderbolt II, Su-25 Frogfoot nebo zcela unikátně ve vrtulníku Ka-50 Black Shark! A jak toho dosáhnout bez pilotního průkazu? Samozřejmě pomocí letových simulátorů s profesionálním ovládáním Thrustmaster Hotas Warthog. Lze na nich věrně simulovat veškeré druhy počasí, vjemy sil a pohybů včetně letadlových a avionických systémů letadla. Letecký simulátor disponuje třemi Full HD televizemi 47" o celkovém rozlišení 5760 x 1080 pixelů v panoramatickém uspořádání šířky 3,5 metru.

Letecký simulátor Brno

Letecký simulátor Brno

Letecký simulátor Brno

Letecký simulátor Brno

Letecký simulátor Brno

Letecký simulátor Brno

Letecký simulátor Brno

Letecký simulátor Brno

Zážitek trvá 60–120 minut.

Zážitek trvá 60–120 minut.

Počasí nemá vliv na konání zážitku. Probíhá za každého počasí.

Počasí nemá vliv.

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Omezeno výškou. Minimální požadovaná výška je 120 cm.

Omezeno minimální výškou 120 cm

Zážitek lze absolvovat ve všedních dnech i o víkendech (od středy do neděle).

Realizace po celý týden.

Zážitek je pro jednotlivce či dvojici.

Pro jednotlivce či dvojici

Brno

Brno

Brno

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Balíček č. 1 - 8 (1 letec, 1 balíček)1200 Kč nebo 48b.160 min Brno
Balíček č. 1 - 8 (2 letci, kteří se prostřídají, 1 balíček)1200 Kč nebo 48b.230 + 30 min Brno
1 letec (vyzkoušíte si 2 balíčky)2000 Kč nebo 80b.1120 minut Brno

Cena všech
vybraných položek:

?

Na leteckém simulátoru zvládnete let kterýmkoliv z letounů. Po celou dobu letu vás bude provázet trpělivý instruktor, který v případě potřeby pomůže zvládnout i obtížný manévr, „poletí“ s vámi a podrobně vám vysvětlí ovládání letadla. Na výběr máte:

Balíček č. 1: Moje první sólo, Cessna C172SP

Skyhawk Letiště Brno má širokou a dlouhou přistávací a vzletovou betonovou dráhu, není proto obavy, že nám dráha nebude stačit. Vizualizace je na vysoké úrovní. Poletíme za dobrého počasí, nebude nás trápit vítr ani turbulence. Po krátké instruktáži začnete s vypnutým letounem u hangáru a po nahození motoru Vás obsluha povede přes pojíždění, samotný vzlet až po přiblížení a přistání. Čeká Vás několik okruhů a samostatných letů s přistáním. Díky pohyblivé základně budete cítit doslova každý pohyb letounu. Nepotřebujete mít žádné znalosti s ovládáním a pilotováním letounu. Se vším Vám pomůže a poradí naše vyškolená obsluha, kterou převážně tvoří reální piloti. Zvládnete-li takovýto let na simulátoru, bude pro Vás v budoucnu výrazně rychlejší přechod na reálné létání. Vyzkoušejte si, zda-li na to máte stát se opravdovým pilotem!

Balíček č. 2: Cvičný proudový letoun L- 39 Albatros

Tento let začínáte, pokud se nedomluvíte s obsluhou jinak, jako v případě balíčku „Moje první sólo“ na letišti v Brně. Grafické provedení letounu i jeho letové vlastnosti jsou mimořádně kvalitní. Zvládnete-li samostatně svůj první let, vyzkoušíte si vzlet a přistávání na těch nejzajímavějších letištích a také jednoduchou akrobacii. Díky plně pohyblivé základně to bude skoro opravdový zážitek. Vyzkoušejte si, jaké to je být pilotem českého proudového letounu L-39 Albatros!

Balíček č. 3: Odvezte cestující na dovolenou Boeingem 737

Jistě mnozí z Vás letěli na dovolenou k moři „velkým“ letadlem jako pasažéři. Nyní můžete být v roli pilota - kapitána, který odveze „ koupáky“ z Brna na Řecký ostrov Korfu (anebo kamkoliv jinam dle Vašeho přání). Nepotřebujete mít žádné znalosti s ovládáním a pilotováním Boeingu. Se vším Vám pomůže a poradí naše vyškolená obsluha, kterou převážně tvoří reální piloti.

Balíček č. 4: Přistání s F-18 Super Hornet na letadlové lodi

Výzva pro opravdové nadšence a ty z Vás, kteří se nebojí zažít něco neobvyklého.Tento let začínáte na letadlové lodi uprostřed oceánu. Po krátké instruktáži provedete vzlet za pomoci katapultu a po zvládnutí ovládání stíhačky a okruhovém letu Vás čeká první pokus o přistání na letadlovou loď. Mezi piloty je tento manévr považován za jeden z nejtěžších a „trefit“ se na tak krátkou dráhu s tak rychlým strojem vyžaduje opravdu hodně hodin nácviku. Všechny animace jsou jako v reálu, včetně zachycení lana o vysunutý hák. Váš zážitek bude navíc umocněn díky pohyblivé základně. Vyzkoušejte si, jaké to je přistát se stíhačkou F-18 Super Hornet na letadlové lodi!

Balíček č. 5: Ničení pozemních cílů

V roli pilota bitevníku si za pomoci řízených i neřízených střel a rychlopalného kanónu vyzkoušíte poskytování blízké palebné podpory jednotkám pozemních sil, tj. ničení tanků, obrněných vozidel a dalších cílů. Dokážete se vypořádat s protivzdušnou obranou nepřítele a bezpečně se vrátit na základnu? Usednout budete moci do kokpitu Suchoje Su-25 „Frogfoot“ (v minulosti používaného i Armádou ČR), modernizované varianty Su-25T nebo do jeho amerického protějšku A-10A Thunderbolt II.

Balíček č. 6: Vzdušný souboj

Jako pilot stíhacího letounu se ujmete úkolu sestřelit nepřátelské bombardéry a v souboji jeden na jednoho prověříte manévrovací schopnosti svého stroje. Využít budete moci řízené střely či se utkat pouze s pomocí kanónů. Zvládnete zneškodnit narušitele a vrátit se zpět na základnu? K dispozici vám bude sovětský MiG-29 ,,Fulcrum“, Su-27 „Flanker“ nebo americká F-15C Eagle.

Balíček č. 7: Přistání na letadlové lodi Admirál Kuzněcov

Usednete do kokpitu stíhacího letounu Suchoj Su-33 „Flanker-D“ a vyzkoušíte si náročný úkol – vzlet a přistání na letadlovém křižníku Admirál Kuzněcov. Přistávací dráha je dlouhá pouhých 150 metrů! Podaří se Vám úspěšně dosednout a zachytit ocelová lana na pohupující se palubě?

Balíček č. 8: Bitevní vrtulník Kamov Ka-50

Ujmete se pilotáže bitevního vrtulníku Kamov Ka-50 Black Shark a pomocí kanónů a raket budete ničit nepřátelské jednotky v týlu nepřítele. Dokážete zůstat skrytý před nepřátelskými radary a vypořádat se s protivzdušnou obranou?

Podmínky

Věkové minimum je 6 let a výška 120 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady pro létání. Let neproběhne, pokud bude pasažér pod vlivem alkoholu a toxických látek.

Vzhledem k tomu, že pro každou vybranou variantu balíčku máme různé ovladače (zvlášť pro Boeing, jiný pro stíhačky), aby byl zážitek co nejrealističtější, tak je nutné při rezervaci termínu specifikovat přesně balíček, který chce klient realizovat. Ovladače se chystají dopředu a nelze je pak měnit v průběhu letu! Ke svému letu si v případě balíčků 1, 2 a 3 můžete vybrat prakticky jakékoliv letiště na světě vhodné pro daný typ letadla: Innsbruck, Mallorca, Hong Kong, Madeira, St. Maarten, Londýn, Paříž ... ale i domácích Brno-Tuřany, Ostrava - Mošnov, Praha – letiště Václa Havla, Bratislava, Poprad ve Slovenských Tatrách atd.. V ceně letu je nealkoholický nápoj na palubě.

Počet diváků je omezen pouze pro 2 osoby, jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Kdy rezervovat

Rezervujte minimálně 1 týden předem. Realizace je možná ve středu 16 – 19 hod., čtvrtek až neděle 10 – 19 hod.

Další informace

Jak se zážitek líbil ostatním:

Petr Němec

Báječný zážitek. Pilotování letounu Boeing 737 je opravdu velký zážitek. Vřele doporučuji každému, kdo chce zkusit opravdu realistický pocit z pilotování letounu. Musím také pochválit bezvadný přístup obsluhy a všech, kteří zabezpečují tuto službu. Moc děkuji, P. Němec

Luděk Jančář

Pilotovani na leteckem simulatoru bylo skvele, moc jsem se, vcetne mych castych nezdaru, bavil. Instruktor byl bezvadny a velmi trpelivy. Bylo to prijemne a humorne odpoledne i pro doprovod. Dekuji L. Jančář

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 2393 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků