Osobní horoskop

Osobní horoskop

odkryjte závoj tajemna s astrologií

Astrologie patří k nejstarším a stále využívaným způsobům, jak zlepšit svůj život a porozumět sami sobě i druhým. Osobní horoskop je mapa našeho života. Můžeme jít i bez ní, ale co je výhodnější? Horoskop poskytuje ucelený obraz osobnosti jedince, poukazuje i na jeho skrytý potenciál. Radí, jak využít nejlépe svých schopností, ale také, co si počít s negativními stránkami, které mohou být zdrojem potíží. Popisuje vztah s rodiči v dětství a jeho vliv na pozdější vývoj. Určuje předpoklady a průběh partnerských vztahů. Hovoří o našem zdraví, práci, finančních možnostech, kariéře. Rozbor horoskopu je určen všem, kteří se o sobě chtějí více dozvědět a nebojí se odkrýt i nepříznivé stránky své osobnosti. Je přínosné znát překážky, které můžeme cestou životem potkat, abychom jim mohli čelit, nebo je obejít.

Brno

Brno

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
osobní horoskop2290 Kč nebo 92b.13 hodiny Brno
astrologický náhled1250 Kč nebo 50b.11 hodina Brno

Cena všech
vybraných položek:

?

Před realizací zážitku je zapotřebí uvést datum, místo a co nejpřesnější čas narození, pohlaví, jméno a příjmení (popř. i rodné jméno, pseudonym apod.). Z těchto informací je vytvořený horoskop.

Osobní horoskop

Z horoskopu se dozvíme nejen jací jsme, ale také, co nás skrytě ovlivňuje. Jaké máme v životě šance, pokud jde o partnerství, rodinu, finance, zdraví. Jaké jsou naše schopnosti, talenty a zda máme možnosti je uplatnit. Které zaměstnání je pro nás dobré a jestli můžeme udělat kariéru. Jak se vyhnout nebezpečím a jak si poradit v tom, co nám nejde. To vše a ještě mnoho dalších informací. Horoskop je sestaven na základu západní astrologie, s bohatým využitím numerologie a čínské astrologie. Může se zpracovat i pro dítě. Po dohodě lze sestavit také horoskop partnerský, firemní, karmický, roční horoskop apod. Dostanete nahrávku nebo písemný záznam. Je možno pracovat i na dálku. Text lze poslat mailem, CD poštou.

Astrologický náhled

Jde o astrologické posouzení situace, vždy se jedná o náhled na konkrétní věc (partnerský vztah, změna práce, studium, cesta, finanční situace, stěhování apod.). Lze také vyhledat nejlepší termín např. k svatbě, založení firmy, stavbě domu, operaci atd. Vhodná je osobní účast. Je možno si nahrávat nebo dělat poznámky.

Podmínky

Není věkově omezeno. Vzhledem k charakteru zážitku není vhodné k výkladu přizvat diváky. Akce probíhá v obci 5 km od Brna nebo po domluvě v Brně u klienta doma nebo v čajovně/kavárně. Lze provádět také na dálku (výklad zaslaný na CD).

Kdy rezervovat

V případě výkladu na dálku je nutné objednat minimálně 3 dny předem, při osobním výkladu minimálně 5 dní předem.

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 2393 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků