Pilotování a létání

Zážitky z podkategorie kurzů pilotování a létání patří k dárkům, na které obdarovaný nikdy nezapomene. Tyto zážitky ve vzduchu umožňují stát se pilotem nebo se proletět v roli pasažéra. Můžete tak nehlučně klesat s termickým kluzákem, zažít adrenalinový akrobatický let, ale také sami pilotovat ultralehké letadlo, půltunovou Cessnu 152 nebo letoun Zlín. Komu se létání zalíbí, může si pak s námi udělat pilotní zkoušky a z leteckých zážitků mít celoživotního koníčka.

12243648položek na stránku

stránka1

Zážitky ve vzduchu ve vás zanechají neopakovatelný dojem volnosti, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Poklidný vyhlídkový let nízko nad krajinou či adrenalinový skydiving jako dárek! V kategorii zážitků ve vzduchu najdete skvělé tipy na dárky, které nadchnou romantické duše pro pilotování a létání i odvážné mladíky pro tandemový seskok. Vyberte ten pravý z nepřeberného množství letů a seskoků.

 

Vyhlídkový let a skydiving

Nezapomenutelným dárkem jsou zážitky ve vzduchu jako skydiving či vyhlídkový let. Létat nad zemí můžeme buď s příchutí adrenalinu, kde je příkladem tandemový seskok a let stíhačkou nebo krásně relaxovat a užívat si klidný vyhlídkový let balonem či jiný vyhlídkový let. Dopřejte si nevšední pocit odpoutání od matičky země.

Kdo by si nechtěl zkusit skydiving, známý také jako let ve větrném tunelu? Zkuste adrenalinový zážitek skydiving a pocit odlepení se od země díky letu ve větrném tunelu.

Vyhlídkový let vám umožní létat jako pták, zažít vzrušení a sladkou závrať při pohledu na zem z výšky. Leťte tam, kam se běžně člověk nedostane - do oblak. Pohled na zem z ptačí perspektivy v každém zanechá povznášející zážitek.

Pilotování na zkoušku

Nebuďte přízemní, vzlétněte s námi do oblak nad rodný kraj. Pilotování jako zážitek přináší zcela unikátní prožitek z trojrozměrného prostoru. S námi se můžete stát pilotem na zkoušku a vyzkoušet si řízení letadla hned v několika variantách od Cessny až po vírník a motorové rogalo.

Člověku není od přírody dáno létat a spatřit tak krásu Země z patřičného nadhledu. Pro zážitky ve vzduchu však neexistují omezení v plnění vašich snů! Staňte se pilotem na zkoušku a prolomte omezení daná lidským bytostem.

Pilotování jako zážitek nabízí také asistovaný let, kde můžete během klasického vyhlídkového letu Cessnou prožít pocity pilota a pod dohledem profíka na čas převzít řízení letounu sami!

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků