Platnost certifikátů

Každý dárkový certifikát má určitou platnost, po jejímž překročení nelze službu poskytnout. Datum platnosti vašeho certifikátu se počítá ode dne jeho zakoupení a máte ji vytištěnou přímo na certifikátu. Toto datum je závazné pro vás i pro nás. Certifikát na konkrétní zážitek platí 9 měsíců, univerzální bodový certifikát o dva měsíce déle, tedy 11 měsíců. Doba platnosti běžně nelze prodloužit. Určitou vyjímku tvoří účastníci Věrnostního programu, kteří mají díky trvalé odměně proudlouženou dobu platnosti o 2 měsíce. Jejich certifikáty tedy platí 11 a 13 měsíců.

Certifikát na konkrétní zážitek

Držitel dárkového certifikátu na zážitek má 9 měsíců na to, aby si rezervoval vhodný termín, kdy by chtěl zážitek prožít. Pokud víte, že nestihnete vybraný zážitek vyčerpat, raději jej někonu předejte, aby realizaci zvládnul do doby platnosti certifikátu. Dárkový certifikát je přenosný, ale doba jeho platnosti nejde prodloužit.

Univerzální bodový certifikát

U bodového certifikátu je v 11 měsíční době platnosti nutné si nejprve vybrat vhodný zážitek a ten si prostřednictvím přednabitých bodů "zakoupit". Doba platnosti takto uhrazeného nového certifikátu na konkrétní zážitek drží dobu platnosti původního bodového certifikátu.

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků