Registrace

Proč se registrovat?

Díky jednoduché a rychlé registraci budete moci sbírat věrnostní body na svoje konto, získávat trvalé odměny a zlevnit si pomocí bodů nákup zážitků. V horním menu se vám zpřístupní bodové konto, kde budete mít přehled o aktivitách, za něž můžete získávat další a dalších body. Ze stejného místa uvidíte nově na stránku Moje odměny, kde uvidíte, co všechno máte od nás od nynějška zdarma a jaké další výhody můžete za nasbírané body dostat. Mimo to 1 bod = 25 Kč, o které bude váš další nákup zlevněný. Navíc nebudete muset v každé objednávce vypisovat svoje kontaktní údaje a doručovací adresu pořád dokola.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí

Data o vás nikdy nepředáváme třetím stranám mimo rozsah u nás zakoupených služeb. Vaši adresu dostane pouze dopravce, aby vám mohl zážitek doručit a kontakt na vás dostane po rezervaci termínu poskytovatel vašeho konkrétního zážitku, aby vás ve vybraný termín očekával a vy mohli přijít na místo jen se zážitkovým certifikátem.

Přihlašovací údaje

Fakturační údaje

Dodací údaje

Souhlasím se zasíláním novinek.

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků