Relaxační romantika

Relaxační romantika Kuřim

nabídka procedur a večeře

Tento balíček nabízí naprosto jedinečnou příležitost nechat se kompletně zregenerovat několika různými metodami a druhy masáží. Nechte se hýčkat našimi profesionály v oboru péče o tělo. Vyberte si z mnoha procedur, které probudí vaše tělo z únavy. Vyzkoušejte například v kombinaci netradiční medovou pivní koupel, přísadovou koupel, suchou vodní masáž a klasickou či sportovní masáž. Dopřejte svému tělu skutečnou relaxaci a využijte bohatou nabídku procedur! Po proceduře vás čeká vynikající romantická večeře v restauraci, která je přímo v komplexu.

Relaxační romantika

Relaxační romantika

Relaxační romantika

Relaxační romantika

Relaxační romantika

Relaxační romantika

Relaxační romantika

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek lze absolvovat od 15 let za doprovodu dospělé osoby.

Od 15 let

Zážitek je vhodný pro páry.

Zážitek pro dvojici

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech, nebo v pokročilém stádiu těhotenství.

Není vhodné při onemocněních.

K realizaci akce jsou nutné vlastní plavky.

K realizaci jsou nutné plavky

K realizaci zážitku je třeba částečná vlastní výbava. Doporučujeme si s sebou vzít plavky, přezůvky, sprchový gel, ručník, popř. fén. Ostatní pomůcky potřebné při procedurách budou zapůjčeny na místě zdarma.

Je vyžadována vlastní výbava.

Zážitek trvá 2 - 4 hodiny.

Zážitek trvá 2 - 4 hodiny.

Kuřim

Kuřim

Kuřim

Kuřim

Hodnocení zážitku účastníky:

S balíčkem „Relaxační romantika" jsme byli spokojeni. Po předchozí stresující cestě za velmi nevlídného počasí byl pocit uvolnění v horké rašelinné lázni úžasný. S překvapením jsme pak zjistili, že následná „suchá vodní masáž" není protimluv, ale příjemná skutečnost. Závěrečné klasické masáži, v provedení vašeho empatického maséra, který nic neošidil, bychom ale přece jen dali vyšší známku. Pohoštění v příjemném prostředí nekuřácké restaurace, nezasažené dokonce ani protivnou zvukovou kulisou, která bývá většinou všude, nebylo co vytknout. Děkujeme.
Dagmar a Pavel Vtípilovi

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Balíček Pohoda1200 Kč nebo 48b.22 hodiny Kuřim
Balíček Romantika1650 Kč nebo 66b.22 hodiny Kuřim
Balíček Extra pohoda2100 Kč nebo 84b.24 hodiny Kuřim
Balíček Extra romantika2550 Kč nebo 102b.23,5 hodiny Kuřim

Cena všech
vybraných položek:

?

Po vstupu do příjemného prostředí se Vás ujme profesionální personál, který vás se vším seznámí. Dle výběru balíčku vás zavede na místo, kde bude vaše procedura probíhat. Během určeného času si dopřejete všechny uvedené procedury, kde si kompletně zregenerujete celé tělo. Relaxační techniky zklidní unavenou mysl a po masáži budete zcela odpočatí a regenerovaní. Potom si dopřejete romantickou večeři v krásné nové restauraci.

Balíček pohoda

Balíček tvoří rašelinová koupel + romantická večeře pro 2 osoby. Rašelinová koupel jemně a efektivně očistí pokožku od škodlivých látek, a dodá jí veškeré látky stimulující imunitní systém, metabolismus, regeneraci buněk a příznivě ovlivní centrální nervovou soustavu. Rašelina má také výrazné detoxikační vlastnosti. Optimální doba koupele je 20 minut, po ní strávíte asi 30 minut v suchém zábalu v klidu na lůžku. Potom absolvujete romantickou večeři v restauraci, která se nachází přímo v areálu. Zde je otevřený účet na libovolnou konzumaci v hodnotě 700,- Kč.

Balíček Romantika

Vyzkoušejte medovou pivní koupel s pivem Kvasar. Balíček Romantika zahrnuje pivní lázeň a romantickou večeři pro dva. Nejdříve se na dvacet minut ponoříte do koupele, kde je voda smíchána s přísadou chmele, sladu a pivovarských kvasnic. K dispozici máte 5 litrů přírodního medového dvanáctistupňového piva Kvasar. Část piva je odčepována přímo do vany s koupelí, část je určena ke konzumaci. Po koupeli následuje dvacetiminutový odpočinek na lůžku, u kterého se můžete osvěžit opět vychlazeným pivem. Potom absolvujete romantickou večeři v restauraci, která se nachází přímo v areálu. Zde je otevřený účet na libovolnou konzumaci v hodnotě 700,- Kč.

Balíček Extra pohoda

Bohatý balíček procedur pro dva zahrnuje rašelinovou koupel, 30 minutovou masáž a přístrojovou suchou vodní masáž v délce 20 minut. Součástí je romantická večeře s otevřeným účtem na libovolnou konzumaci v hodnotě 700,- Kč. Po blahodárné společné rašelinové koupeli, která trvá 20 minut, si odpočinete asi 30 minut v suchém zábalu v klidu na lůžku. Pak si vás vyzvedne masér, jemuž se na 30 minut svěříte do péče a necháte se hýčkat. Masáž vás zbaví napětí a navrátí sílu, což je velmi dobrý způsob zvládání stresu. Následuje suchá vodní masáž (AquaThermoJet), kde vás masírují vodní trysky zatímco ležíte na vyhřívaném suchém povrchu masážního lůžka. Potom absolvujete romantickou večeři v restauraci, která se nachází přímo v areálu.

Balíček Extra romantika

Vyzkoušejte unikátní koupel s přísadou medového piva Kvasar. Zažijete obrovský relax a uvolnění při společné koupeli dvou osob. Dvacet minut v koupeli s přísadou chmele, sladu a pivovarských kvasnic, při níž máte k dispozici 5 litrů dvanáctistupňového piva. Část piva je odčepována přímo do vany s koupelí, část je určena ke konzumaci. Po koupeli následuje krátký odpočinek na lůžku, u kterého se také můžete osvěžit dobře vychlazeným pivem Kvasar. Další půl hodiny vás bude hýčkat profesionální masér, který přinese relaxaci a uvolnění každému, kdo se poddá příjemným pocitům vyplývajícím z klasické, sportovní nebo rekondiční masáže. Poté je na řadě přístroj AquaThermoJet, kde k masírování dochází vodními tryskami zatímco ležíte na vyhřívaném suchém povrchu masážního lůžka. Po takto komplexní relaxaci absolvujete romantickou večeři v restauraci v areálu, kde máte otevřený účet na libovolnou konzumaci v hodnotě 700,- Kč.

Podmínky

Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady, ale příznivý zdravotní stav. Při využití Rašelinové koupele jsou tyto kontraindikace: dekompenzovaná onemocnění srdce a těžké oběhové poruchy, těžká onemocnění nervového původu, akutní zánětlivé stavy, těhotenství. Masáže jsou určeny pro ženy i muže od 15 let. Masáže nejsou vhodné pro těhotné ženy. Doporučujeme si s sebou vzít plavky, přezůvky, sprchový gel, ručník, popř. fén. Ostatní pomůcky potřebné při procedurách budou zapůjčeny na místě zdarma.

Kdy rezervovat

Rezervujte s dostatečným předstihem. Realizace je možná celoročně dle volné kapacity v provozní době od pondělí do pátku 9 - 21 hodin, v sobotu a ve svátky 14 - 20 hodin a v neděle 10 - 20 hodin. Doporučujeme realizovat v zimním období pro zlepšení zdravotního stavu a posílení imunity.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 3000 Kč

AKCE

od 6100 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků