Rezervace termínu

Zde si můžete rezervovat termín, ve kterém byste rádi absolvovali svůj zážitek. Pokud jste dostali nebo si koupili konkrétní zážitek (např. Jízda Ferrari F430), řiďte se odstavcem níže. Pokud vlastníte univerzální bodový certifikát platí pro vás odstavec "Mám bodový certifikát".

Mám konkrétní zážitek

Rezervace termínu se provádí dostatečně (ideálně 14 dní předem) pomocí rezervačního formuláře, který se vám otevře po vložení 12 místného kódu certifikátu a kliknutí na červené tlačítko "Přihlášení do rezervace". Do formuláře vyplně úplné jméno a adresu, váš telefon, email a zvolíte si dva termíny z rezervačního kalendáře. Pokud bude vše v pořádku, termín vám potvrdíme zpět emailem spolu s dalšími pokyny k danému zážitku.

Budeme se snažit maximálně Vašim požadavkům vyjít vstříc. Je však třeba se přizpůsobit termínům dodavatele a v mnoha případech i rozmarům počasí. Termín se rezervuje na období, kdy je zážitek možný absolvovat z důvodu např. ročního období – tuto informaci naleznete u každého zážitku v odstavci Kdy rezervovat na těchto stránkách nebo v přiloženém popisu přímo u zaslaného certifikátu.

Zadejte kód certifikátu:

Mám bodový certifikát

Pokud máte univerzální bodový certifikát, kde není uvedený konkrétní zážitek, jen počet bodů, je potřeba si vybrat nejprve zážitek, který by se vám líbil. Díky univerzálnímu bodovému certifikátu si můžete objednat libovolný zážitek z naší nabídky a zaplatit za něj pouze body. V košíku pak v prvním kroku kliknete na Mám bodový certifikát a vložíte jeho kód. Pokračujete dalšími kroky objednávky a objednáte si tak vybraný konkrétní zážitek.

Celý postup od výběru zážitku až po informace o bodových certifikátech najdete v sekci Jak to funguje. Až obdržíte certifikát na vybraný zážitek s dobou platnosti původního certifikátu, provedete rezervaci termínu na této stránce dle návodu výše.

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků