Simulátor Boeing 737NG

Simulátor Boeing 737NG

pilotem dopravního letounu

Chtěli jste se někdy stát se pilotem dopravního letadla? S tímto zážitkem si zkusíte let v Boeingu 737 NG na unikátním simulátoru - nepohyblivé replice kabiny Boeingu 737 Nové Generace. Trenažér letounu je postaven na přesných kopiích panelů kokpitu a avionických modulů. Výkonné servery zajišťují grafickou vizualizaci do 180° projekce s perfektním rozlišením, věrnou simulaci celé avioniky včetně reálného počasí a řízení letového provozu. Po celou dobu letu Vás bude provázet trpělivý instruktor - profesionální obchodní pilot.

Simulátor Boeing 737NG

Simulátor Boeing 737NG

Simulátor Boeing 737NG

Simulátor Boeing 737NG

Simulátor Boeing 737NG

Simulátor Boeing 737NG

Simulátor Boeing 737NG

Simulátor Boeing 737NG

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek lze absolvovat ve všedních dnech i o víkendech.

Realizace po celý týden.

Zážitek je určen pouze jednotlivcům.

Zážitek je pro jednotlivce

Zážitek trvá 30–240 minut.

Zážitek trvá 30–240 minut.

Omezeno výškou. Minimální povolená výška je 150 cm.

Omezeno minimální výškou 150 cm

Praha

Praha

Praha

Praha

Praha

Praha

Praha

Praha

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Balíček č. 1: Boeing 737 NG1940 Kč nebo 78b.130 minut Praha
Balíček č. 1: Boeing 737 NG3540 Kč nebo 142b.160 minut Praha
Balíček č. 1: Boeing 737 NG4940 Kč nebo 198b.190 minut Praha
Balíček č. 1: Boeing 737 NG6140 Kč nebo 246b.1120 minut Praha
Balíček č. 1: Boeing 737 NG9990 Kč nebo 400b.1240 minut Praha
Balíček č. 2: Letecké katastrofy4290 Kč nebo 172b.175 minut Praha
Balíček č. 3: Zachraňte let 737N2790 Kč nebo 112b.1 + 145 minut Praha
Balíček č. 4: Týmový let 2990 Kč nebo 120b.190 minut Praha

Doplňkové položky

Název:Cena:Popis:
Příplatek za 1 osobu doprovodu k balíčku č. 4390 Kč nebo 16b.

Cena všech
vybraných položek:

?

V ceně letu je naše letuška a podávané nealkoholické nápoje na palubě. Ke každé zakoupené variantě balíčků 1 až 3 dostáváte automaticky bonus - 15 minut řízení rallye simulátorů RC modelů na velké projekci. Tento bonus je možné čerpat obdarovaným nebo jeho doprovodem pouze v termínu konání zážitku nebo bezprostředně po něm. Dokonalá replika kabiny Boeingu má výhled z okna na křídlo letounu také pro cestující ve dvou řadách business třídy. Pilot má 180° kruhovou vizualizaci s reálnou perspektivou pro vizuálně úžasný let s nasimulovanými více než 24.000 letišti světa.

Balíček č. 1: Boeing 737 NG

S profesionálním obchodním pilotem absolvujete předletovou přípravu, zapnete motory a akcelerujete, při rychlosti 270 km/hod přitáhnete berany a se 70-ti tunovým kolosem stoupáte do vzduchu. Instruktor vám za letu vysvětluje následující kroky a pomáhá s ovládáním mnoha přepínačů. Počítače nezasahují do řízení, ale nechají vás provést libovolný manévr. Čeká vás vzlet a opakovaná přistání na letišti Václava Havla Praha nebo dalších dle výběru.

Balíček č. 2: Letecké katastrofy

Zážitek je věnovaný všem, kteří sledují dokumenty o leteckých nehodách. Vybrali jsme 3 nejzajímavější letecké nehody v Boeingu 737NG. 1.vysazení motoru po vzletu, 2. přistání bez motorů, 3. řízený let do terénu. Pokusíme se zabránit nehodě o několik osudových vteřin dříve.

  1. nehoda: B-757, Manchaster Ringway 29.4.2007. Těsně po vzletu došlo k nasání ptáka do pravého motoru a jeho následnému požáru. Posádka pokračovala ve stoupání a provedla nouzové postupy k jeho uhašení. Po několika minutách přistála s jedním pracujícím motorem zpět na letišti.
  2. nehoda: B-767, Air Canada, 23.7.1983. Při letu na trati Otava – Edmonton došlo po spotřebování paliva k vysazení obou motorů. Posádka pokračovala klouzavým letem a přistála na letišti Gimli (Kanada). Příčinou byla závada na indikátorech množství paliva společně s nedostatečnou zásobou paliva pro daný let.
  3. nehoda: DC-9, Adria, 30.10.1975. Letecká havárie u pražského Suchdola při návratu letounu z Jugoslávie, kterou zviditelnil poslední díl seriálu Sanitka. Nedodržení trajektorie letu pro klesání 100 m pod práh dráhy asi 60 m nad hladinou Vltavy způsobil náraz letounu.

Balíček č. 3: Zachraňte let 737N

Přijďte si ve dvou zkusit zachránit letoun jako v americkém filmu. Společně s vaším kopilotem přebíráte řízení letounu po tom, co přišel o piloty! Letoun prudce klesá z letové hladiny a palivo zbývá už jen na 45 minut. Vaším bezprostředním úkolem je vybrat letoun z klesání, dohodnout se s druhým členem posádky, jak si rozdělíte úkoly, abyste se nepřetahovali vzájemně o řízení a spojili se s pomocí vysílačky s řídící věží dole na zemi. Věž se Vám pokusí sehnat k vysílačce pilota a ten vám se svou znalostí letounu a jeho zobrazením na radaru bude vydávat instrukce. Jen na Vás bude, zda-li se podaří letadlo nastavit do automatického režimu a nakofingurovat ho tak pro samočinné přistání. Dokážete to?

Balíček č. 4: Let v týmu

V týmovém letu si vyzkoušíte hned tři pracovní pozice. Prvních 30 minut strávíte v roli kapitána, dalších 30 min v roli druhého pilota a posledních 30 minut jako letový dispečer. Letíte s dalšími dvěma osobami pod dohledem instruktora. Kromě pilotování si tak zkusíte korigovat motory z pozice kopilota a navést letoun na kapitánem zvolené letiště jako dispečer.

Podmínky

Věkové minimum je 8 let a výška 150 cm, z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny. Osoby mladší 18 let za přítomnosti zákonného zástupce. Let neproběhne, pokud bude pasažér pod vlivem alkoholu a toxických látek. Program balíčku 1 a 2 je určen pro 1 osobu v roli pilota. Balíček 3 je pro 2 osoby. Balíček 4 je pro jednu osobu, která vystřídá více pozic.

Z kapacitních limitů lze na Balíček č. 4 Let v týmu vzít až 3 diváky (létat ale může pouze osoba uvedená na certifikátu) pouze za přílatek ve výši 390,-Kč/osoba. U ostatních balíčků je možné vzít až 3 diváky zadarmo. Výjimka platí pro balíček č. 3, který je pro dvě osoby, proto lze vzít jako doprovod už jen 2 osoby. Účastníci i doprovod mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Cílem aktivity je splnit sen těm z Vás, kteří vždy toužili nahlédnout do kokpitu a porozumět alespoň základním prvkům řízení dopravního letadla. Zkusíte si v roli kapitána simulovaně pilotovat tento stroj. Cílem naopak není naučit Vás komplexně ovládat celý letoun - není naší ambicí suplovat ATPL kurzy.

Kdy rezervovat

Rezervujte minimálně 1 týden předem. Rezervace jsou možné nejlépe týden dopředu a to ST až SO od 9-22 hod.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 2393 Kč

AKCE

od 6200 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků