Simulátor Cessna 182RG

Simulátor Cessna 182RG

pilotem na zkoušku

Sníte o pilotování letounu? Na unikátním plně pohyblivém simulátoru Cessny 182 RG máte možnost pilotovat toto malé letadlo a přistávat s ním na adrenalinových letištích po celém světě. Díky své nízké váze a malé velikosti je toto letadlo živější a nemá tak složité systémy ve srovnání s dopravním letounem. Dokáže vzlétnout a přistávat i na nezpevněných plochách a proto s ním zažijete podstatně vice zábavy. Zážitek na simulátoru malého sportovního letounu Cessna 182RG lze kombinovat také s letem v reálném letounu s instruktorem.

Simulátor Cessna 182RG

Simulátor Cessna 182RG

Simulátor Cessna 182RG

Zážitek trvá 30–120 minut.

Zážitek trvá 30–120 minut.

Omezeno výškou. Minimální požadovaná výška je 160 cm.

Minimální výška 160 cm

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek je určen pouze jednotlivcům.

Zážitek je pro jednotlivce

Realizace zážitku je možná pouze v pevně stanovených termínech provozovatelem.

Pouze v pevně daných termínech

Zážitek lze absolvovat od 14-15 let za doprovodu dospělé osoby.

Od 14/15 let

Praha

Praha

Praha

Praha

Praha

Praha

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Cessna 182RG1190 Kč nebo 48b.130 minut Praha
Cessna 182RG2190 Kč nebo 88b.160 minut Praha
Cessna 182RG2990 Kč nebo 120b.190 minut Praha
Cessna 182RG3890 Kč nebo 156b.1120 minut Praha
Simulátor + vyhlídkový let Cessnou4490 Kč nebo 180b.160 + 30 minut Praha
Od malého po velké5490 Kč nebo 220b.1120 minut Praha

Cena všech
vybraných položek:

?

Vyzkoušejte si náš plně pohyblivý simulátor malého sportovního letounu Cessna 182RG pod vedením zkušeného instruktora. Trenažér se zvedá do výšky až 0,5 metru s náklonem do všech směrů až o 30 stupňů a tím poskytuje dostatečný rozsah a rychlost pro tento typ sportovního letounu včetně pocitu z tvrdého dosednutí při přistání. Je vybaven plnou zástavbou avioniky s leteckou GPS Garmin GNS 530 včetně autopilota certifikovanými komponenty americké výroby pro postupový výcvik dle FAA. Vizualizace je tvořena projekcí ve vysokém rozlišení celé ČR a dalších 24.000 letišť po světě.

Simulátor Cessna 30 min

V 30ti munitách vás čeká nácvik vzletu, let po okruhu a opakované přistání na libovolném letišti v ČR nebo na Havajském Dillinghamu za doprovodu profesionálního instruktora.

Simulátor Cessna 60 min

Čeká vás nácvik vzletu, let po okruhu a opakované přistání na libovolném letišti v ČR nebo na Havajském Dillinghamu za doprovodu profesionálního instruktora. Letové časy 60-ti minut jsou doplněny o nácvik přistání s vysazením motoru, simulaci nefunkčností některého z letových přístrojů, nárazy bočního větru nebo letu dle přístrojů za špatné viditelnosti.

Simulátor Cessna 90 min

Po základním nácviku vzletu a opakovaných přistáních se pokusíte o komplikovanější přistání s vysazením motoru, simulaci nefunkčností některého z letových přístrojů nebo s nárazy bočního větru a letu za špatné viditelnosti. Zážitek na 90 minut umožnuje vyzkoušet si přistání na nejnebezpečnějších letištích světa (např. hoře Mountain Air v USA).

Simulátor Cessna 120 min

Základy vzletů a přistávání za doprovodu profesionálního instruktora jsou doplněny o nácvik přistání s poruchou motoru a zvládnutí letu při nefunkčnosti letových přístrojů, let za nepřízně počasí dle přístrojů a další simulované letové scénáře. Varianta 120 minut zahrnuje nebezpečná letiště jako Barra Eoligarry (EGPR) ve Skotsku s přistáním na pláži z části utopenou v moři, Matekane Air Strip ve výšce 2500 metrů s útesem hlubokým přes 1 km na konci dráhy, Lukla na Mount Everest nebo Courchevel v Alpách ve Francii.

Pilotování na zkoušku: simulátor 60 min + opravdová Cessna 30 min

Po zážitku na simulátoru v délce 60 minut jdete na půlhodinový reálný let Cessnou. Nejdříve si vše vyzkoušíte a naučíte se ovládat letoun Cessna na simulátoru a následně absolvujete skutečný let v tomto letadle na letišti v Roudnici nad Labem. Reálného letu se mohou účastnit i další dvě osoby, které vás budou doprovázet. Je jen na vás, jestli chcete zvládnou celý zážitek absolvovat v jeden den a nebo ve dvou termínech.

Od malého po velké: simulátor Cessna 60 min + Boeing 60 min

Balíček zahrnuje 60 minut na simulátoru Cessna 182RG a dalších 60 minut na simulátoru Boeingu 737NG. Zažijete tedy i let na unikátním simulátoru dopravního letadla v nepohyblivé replice kabiny Boeingu 737nové generace. Budete opakovaně vzlétat kroužit a opět přistávat na letištíchc elého světa nebo v ČR za pomoci profesionálního instruktora. Vyzkoušíte si také nácvik přistání s vysazením motoru, poruchou letových přístrojů a za deště s nárazy bočního větru.

Podmínky

Věkové minimum je 14 let a výška 160 cm. Osoby mladší 18 let za přítomnosti zákonného zástupce. Zážitek neproběhne, pokud bude klient pod vlivem alkoholu a toxických látek. Počet diváků je omezen na 2 osoby. Součástí letenky je prohlídka dalších 7 profesionálních leteckých, automobilových simulátorů a trenažéru ponorky z II. Světové války U-BOAT.

Kdy rezervovat

Rezervujte minimálně 1 týden předem. Rezervace jsou možné od středy do soboty mezi 9.00 a 22.00 hod. dle aktuálně vypsaných termínů.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 3000 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

od 2393 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků