Tandemové seskoky

Chcete zažít adrenalinový zážitek letu volným pádem ve výšce 4 kilometrů? Troufnete si udělat krok do prázdna a vyskočit z letadla? Při tandemovém seskoku se budete přibližovat zemi rychlostí 200 kilometrů za hodinu, proto není skok s padákem pro slabé jedince.  Nekonečnou minutu volného pádu ukončí až otevření padáku 1,6 km na povrchem. Tandemový seskok s padákem je skutečná adrenalinová injekce.

12243648položek na stránku

stránka1

U tandemového seskoku otevírá padák instruktor, takže vy se nemusíte o nic starat a jen si užíváte pád a následné klesání na padáku. Padák si můžete zkusit sami řídit, pár stovek metrů před dopadem jej převezme opět zkušený instruktor skoku s padákem a bezpečně s vámi dosedne. Zažijte adrenalinový tandemový seskok v Prostějově, Kolíně, Příbrami či Jihlavě.

 

Tandemový seskok a skydiving jako adrenalinové zážitky

Zážitek volného pádu prostorem, který zprostředkuje let ve větrném tunelu - skydiving, vám dokáže sílu přitažlivosti, tandemový seskok ze čtyř kilometrů zase nepatrnost člověka v porovnání s velikostí Země. Jedinečný zážitek nulové gravitace tak může představovat jak venkovní seskok s padákem, tak i v let v interiéru zvaný skydiving! Volný pád je zážitek, který si nelze představit, dokud jej nezažijete. Pocit, který vám navodí tandemový seskok, se pro mnoho skokanů stává téměř návykový.

Zážitky ve vzduchu budou nezapomenutelným dárkem pro jednotlivce, přátele, zamilované dvojice i celé rodiny. Zatímco rodinku s dětmi uchvátí v moderní skydiving aréna, adrenalinovější typy dají přednost klasické podobě volného pádu a vyrazí na tandemový seskok. Ve vzduchu s větrem ve vlasech a adrenalinem v žilách zažijete to pravé vzrušení z akce.

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků