Tělové rituály

Tělové rituály

na pár hodin královnou

Objevte v sobě sílu a energii bohyně, která se skrývá v každé z nás. Představujeme vám tělové rituály Alqvimia: je to více než jen luxusní přírodní kosmetika s opravdu překrásnými vůněmi. Je to celá filozofie života, která do pojmu krása zahrnuje i zdraví ženy a rovnováhu její duše. Je si plně vědoma moci a síly ženy a také obrovským nárokům, které jsou na nás v dnešní době kladeny. Pomůže vám znovuobjevit rovnováhu a harmonii. Alespoň na pár hodin vám umožní cítit se jako královna. Alqvimia pracuje na mnohem hlubší emocionální rovině. Není to pouze kosmetické ošetření, ale díky celostní aromaterapii vás dokáže přenést na nádherné místo, kde se zregenerujete a načerpáte zasloužený odpočinek. Alqvimia je luxusní, čistě přírodní kosmetika spojující dávná umění alchymie a tradiční aromaterapie s nejnovějšími poznatky vědy a medicíny.

Tělové rituály

Tělové rituály

Tělové rituály

Tělové rituály

Realizace zážitku je možná pouze v pevně stanovených termínech provozovatelem.

Pouze v pevně daných termínech

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek je určen pouze jednotlivcům.

Zážitek je pro jednotlivce

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech, nebo v pokročilém stádiu těhotenství.

Není vhodné při onemocněních.

Zážitek trvá 120 - 150 minut.

Zážitek trvá 120 -150 minut.

Počasí nemá vliv na konání zážitku. Probíhá za každého počasí.

Počasí nemá vliv.

Zážitek lze absolvovat od 15 let.

Od 15 let

Brno

Brno

Brno

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Rituál královny Kleopatry2940 Kč nebo 118b.1150 minut Brno
Rituál radosti2700 Kč nebo 108b.1150 minut Brno
Rituál silhouette na celkové zeštíhlení1620 Kč nebo 65b.1120 minut Brno

Cena všech
vybraných položek:

?

Ošetření zahrnuje: celotělový peeling a detoxikační zábal s vonnou esencí Alqvimia. Zatímco budete odpočívat, následuje celková kosmetická péče obličeje a dekoltu podle typu pleti. Po sprše ošetření končí relaxační kosmetickou masáží celého těla úžasnou kompozicí vonných olejů a esencí. Alqvimia pracuje s nejkvalitnějšími oleji, s výtažky z arktických rostlin a s čitými éterickými oleji, které dokážou působit na hluboké emocionální a energetické rovině. Postup zpracování, výroby i samotný sběr bylin se řídí starodávnými alchymistickými postupy. Tyto postupy plně respektují přirozený běh přírody a dokážou i z té nejmenší rostlinky získat maximální množství účinných látek. Výsledkem je sametově jemná pleť zářící mládím, zdravím a krásou.

Rituál královny Kleopatry

Značka Alqvimia vytvořila smyslný rituál krásy a zdraví, jenž díky silným omlazujícím účinkům esenciálních olejů s kadidlem a myrhou, které si oblíbila sama královna Kleopatra, regeneruje pokožku a dodává každé ženě královský pocit atraktivity a sebevědomí. Tajemná vůně vzácných pryskyřic, hudba a dotyk jemných olejů Vás přenesou mimo prostor a čas, do míst oslavujících krásu, ženství a věčné mládí. Smyslný rituál krásy a zdraví, který díky vzácným olejům z myrhy a kadidla vrací pokožce jemnost, hebkost a mladiství jas. Kombinuje omlazující ošetření obličeje a aromaterapeutické tělové ošetření. Dokonalý smyslový požitek, který dodává ženám sebevědomí a pocit atraktivity. Dopřejte svému tělu luxusní rituál krásy. Vaši pleť bude hýčkat zušlechťující peeling, detoxikační zábal, obsahující speciální zpevňující esenci a unikátní pleťová maska s liftingovým účinkem. Omlazující masáž obličeje a celého těla je prováděna vzácnými oleji, které dokonale vyživují, okamžitě vypínají a zpevňují Vaši pleť. Aura tajemné, exotické vůně, provázející Vás po celé ošetření, zdůrazní Vaši krásu a ženskost. Ošetření zahrnuje celkovou aromaterapii, tělový peeling směsí solí z Mrtvého moře a speciálních olejů, detoxikační tělový zábal, ošetření obličeje (změkčující emulze z Ylangu a voda z květů neroli nebo růžovou vodu, peeling, masáž obličeje pomocí vonných olejů s myrhou, kadidlem, pačuli a růžovým dřevem, hydratační nebo liftingovou masku, ošetření očního okolí, pleťový krém z řady 100% Natural dle typu pleti), sprchu a závěrečnou celotělovou relaxační aromamasáž. Omlazení, detoxikace a hydratace pokožky je jen třešinkou na dortu tohoto holistického rituálu. Přijďte a budete se cítit jako královna.

Rituál radosti

Dokonalé synergické působení aromaterapeutické směsi esenciálních olejů obnovuje pocity naděje, optimismu a radosti ze života. Revitalizující síla ovoce dodává pokožce hydrataci, regeneraci a hloubkovou výživu, povzbuzuje sebedůvěru, dodává nadhled a psychický klid. Ošetření zahrnuje celkovou aromaterapii, která působí na mnohem hlubší emocionální rovině, než běžné kosmetické ošetření. Očistný tělový peeling směsí solí z Mrtvého moře, speciálních olejů a šťávy z čerstvého ovoce zbaví Vaši pleť odumřelých buněk a napomáhá k příjemnému uvolnění. Teplý detoxikační tělový zábal zmírňuje bolesti svalů způsobené stresem i přepětím a dodává Vaší pleti hebkost a mladiství jas. Unikátní pleťová maska poskytne Vaší pleti  okamžitou hydrataci a lifting. Dále si budete užívat následného ošetření obličeje (změkčující emulze z Ylangu a voda z květů neroli nebo růžová voda, peeling, masáž obličeje pomocí vonných olejů dle typu pleti, ošetření očního okolí, pleťový krém z řady 100% Natural dle typu pleti).  Závěrečná celotělová relaxační aromamasáž je posledním krůčkem k Vašemu pocitu znovuzrození. Toto unikátní celotělové ošetření je skutečným obřadem sloužícím ke znovunalezení pocitu pohody, klidu a vyrovnanosti.

Rituál silhouette na celkové zeštíhlení

Tělové ošetření zaměřené na celkovou detoxikaci, odvodnění a aktivaci lymfatického toku. Pleti poskytuje dokonalou hydrataci a okysličení. Po absolvování série ošetření má rovněž velmi výrazný efekt v boji proti celulitidě a při tvarování postavy. Celotělový peeling, prováděný směsí solí z Mrtvého moře a speciálních olejů, oživuje pokožku celého těla a zbavuje ji toxinů a odumřelých buněk. Unikátní anticelulitidní zábal z vybraných druhů mořských řas, zaměřený na problematické partie, viditelně vypíná a zpevňuje pokožku. Zeštíhlující masáž celého těla, prováděna pomocí speciálních drenážních olejů, napomáhá odbourávání tuků, podporuje lymfatický oběh a zbavuje tělo nadbytečných tekutin. Toto tělové ošetření je zaměřeno na celkové zeštíhlení, odstranění celulitidy a vypnutí pokožky Vašeho těla.

Podmínky

Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady, ale příznivý zdravotní stav. Procedury jsou určeny pro ženy od 15 let. Vzhledem k charakteru procedury a k zajištění diskrétnosti a pohodlí zákazníka není možná účast diváků.

Kdy rezervovat

S dostatečným předstihem, minimálně 2 týdny předem. Návštěvy lze provádět dle pevně stanovaných termínů provozovatele. Celoročně. Doporučujeme realizovat v zimním období pro zlepšení zdravotního stavu a posílení imunity. Není závislé na počasí, vše se děje uvnitř objektu.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 3000 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

od 2393 Kč

AKCE

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků