Zážitkové poukazy

Jízda Ferrari nebo radši thajská masáž? Nevíte si rady s výběrem toho pravého zážitku nebo dárku z naší nabídky? Chcete darovat originální dárek, ale nevíte, čím uděláte dotyčnému největší radost? Máme zde pro vás jednoduché řešení - univerzální zážitkový poukaz na zážitek. Bodový dárkový certifikát na vámi zvolenou bodovou hodnotu dá obdarovanému možnost, aby si v naší nabídce více než 300 zážitků vybral sám.

12243648položek na stránku

stránka1

Darováním univerzálního certifikátu neuděláte nikdy chybu a vždy se strefíte do vkusu a přání obdarovaného. Z naší neustále se rozšiřující nabídky si vybere každý. Platnost tohoto typu dárkového certifikátu je prodloužena na 11 měsíců, takže má obdarovaný dostatek času pro výběr a realizaci zážitku, kterým si splní svůj tajný sen. S univerzálním certifikátem můžete absolvovat několik zážitků až do úplného vyčerpání bodů.

 

Univerzální certifikáty - dárkové poukazy na zážitky

Zážitkové dárky jsou jistě výbornou volbou pro ty, kteří chtějí svým blízkým nadělit originální dárek, na který jen tak nezapomenou. Ať už je zima nebo léto, Vánoce nebo něčí narozeniny, zážitek jako dárek nezklame a i konzervativněji smýšlející nebo jednoduše lenivější jedinci změní ve víru adrenalinu, při relaxaci nebo jízdě na okruhu názor. Z více než 300 zážitků se dá vybrat ten správný zážitek pro vaše blízké.

Přesto i zde existuje nebezpečí špatné volby. Objednáte-li pro svého kamaráda ponor v lomu a při předávání dárku se dozvíte, že má z potápění strach, ztratíte nejen investované peníze, ale připravíte si k tomu i trapnou situaci. Adrenalinové zážitky zase nemusejí dobře snášet starší lidé. Člověk se může cítit vitální a vést aktivní život, ale pokud mu doktor horké pivní lázně zakáže, rozhodně není radno riskovat. Pokud máte strach z nepovedeného dárku a skutečně si nejste jistí, zvolte některý z univerzálních poukazů na zážitek, tak zvaných bodových certifikátů.

Díky odstupňovaným cenovým hodnotám můžete vybrat levnější pro přátele k narozeninám a ty nejdražší pro opravdu výjimečné příležitosti. Univerzální certifikát vám připravíme na jakoukoliv hodnotu vyšší než 50 bodů. Nadělte tedy svým blízkým procházku v říši fantazie a nechte je vybrat si originální dárek z nepřeberných možností, jež nabízejí naše stránky. Univerzální certifikát na zážitek je sázka na jistotu.

Zážitky k narozeninám - nejlepší dárky

Pro všechny věkové kategorie, pro osoby odlišného zaměření i náročnosti, u nás najdete zážitkový dárek! Naše zážitková agentura se pyšní širokou nabídkou zážitků, která by měla uspokojit a potěšit i ty nejnáročnější zákazníky. Originalita, nevšednost, proměna společných chvil v něco nezapomenutelného, to vše vám dokážeme s radostí poskytnout. Jsme tu pro to, abychom vám plnili vaše touhy a sny.

Zážitky k narozeninám pro partnera, který si užijete spolu ať už v podobě degustačního menu, či jako vyhlídkový let pro zamilované, vám dá zažít pocit výjimečnosti a unikátnosti oslavy, která má obvykle zcela jiný nádech. Vaše dítě má spoustu hraček a nechcete mu přidávat další, protože nakonec stejně skončí někde v koutě? Není nic lepšího než mu rozšířit obzory tím, že ho obdarujete neobyčejným zážitkem, který mu splní jeho sen. Vaše dítě se může stát pasáčkem ovcí, může se naučit jezdit na koni, prozkoumávat jeskyně a nebo navštívit ekopark!

U nás najdete zážitkový dárek opravdu pro každého. Dědeček, babička, znuděný strýček, tatínek, kamarádi. Všem můžete dát nezapomenutelnou vzpomínku díky zážitku od nás. Dokonce můžete oslavenci darovat zážitky k narozeninám pomocí poukazu, díky kterému si zážitek vybere sám podle své chuti, ale budete mít zároveň jistotu, že se opravdu trefíte do vkusu.

 

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků