Valentýnské zážitky

Darovat kytku či bonboniéru ve tvaru srdce jako dárek pro ženu k valentýnu asi bude stačit k tomu, abyste nezůstal bez večeře, ale takový dárek postrádá fantazii a sebemenší originalitu. Stejně tak trenýrky se srdíčky jsou sice léty osvědčený, zato již notně ohraný dárek k valentýnu pro muže. V naší nabídce Valentýnských dárků můžete najít množství romantických pobytů sloužících jako netradiční zážitky pro dva, který si oba užijete a bude na tyto chvíle plné lásky ještě dlouho vzpomínat.

12243648položek na stránku

stránka12

Svátek zamilovaných, který připadá na 14. února, je skvělou příležitostí, jak potěšit naši drahou polovičku a ukázat jí, že ji máme rádi a že nám na ní záleží. Zážitky pro dva jsou jedinečnou chvílí strávenou spolu, a proto se výborně hodí jako originální valentýnské dárky. Od roku 1990 má u nás sv. Valentýn stále silnější tradici, každý hledá, jakým dárkem svou milou/milého v Den svatého Valentýna potěšit.

Dárky k Valentýnu nejsou hitem posledních let, jak by se podle srdíček ve výlohách obchodů snad mohlo zdát. Svátek svatého Valentýna slaví v USA už více než 100 let a v Evropě si získává rok od roku stále větší oblibu u párů všech věkových kategorií. Jeho historie se však datuje do 3. století. Ženatým vojákům se nechtělo od milovaných manželek a rodin do bitev, proto císař Claudius sňatky zakázal. Legenda praví, že italský biskup Valentýn tajně římské vojáky oddával, za což byl uvězněn a nakonec právě 14. února popraven. Od té doby je patronem všech zamilovaných párů a lásky vůbec. Využijte svátek zamilovaných k společnému zážitku, darujte zážitek pro dva.

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků