Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let Ostrava

úchvatný pohled z ptačí perspektivy

Prožijete příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný život shora. Trasu vyhlídkového letu určíme spolu s Vámi, abyste si mohli své okamžiky ve vzduchu plně vychutnat. Během letu je možné fotografovat přes čiré sklo kabiny letounu. Každý pasažér, i ten nejmenší, si na památku odnáší letenku s fotografií letounu, kterým letěl. Po příjezdu se Vás ujme náš pilot, který Vám vysvětli vše potřebné ohledně bezpečnostního připoutání v letadle a použití sluchátek v letadle, pro snazší komunikaci za letu.

Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let Ostrava

Vyhlídkový let Ostrava

Realizace zážitku je možná pouze v pevně stanovených termínech provozovatelem.

Pouze v pevně daných termínech

Zážitek trvá 30–60 minut.

Zážitek trvá 30–60 minut.

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek je pro jednotlivce i menší skupiny a rodiny s dětmi.

Pro jednoho i rodinu

Nepříznivé počasí může omezit poskytované služby, za extrémního počasí se akce přesouvá na jiný termín.

Neprobíhá za nepříznivého počasí

Ostrava

Ostrava

Ostrava

Ostrava

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
CESSNA C-1723190 Kč nebo 128b.330 min Ostrava
CESSNA C-1724250 Kč nebo 170b.340 min Ostrava
CESSNA C-1725300 Kč nebo 212b.350 min Ostrava
CESSNA C-1726350 Kč nebo 254b.360 min Ostrava

Cena všech
vybraných položek:

?

Před vlastním startem Vás pilot během 15 minutové instruktáže seznámí s letounem dle výběru varianty balíčku a průběhem letu. Nabízíme vyhlídkové lety, kdy si trať letu můžete určit sami, nebo vám rádi doporučíme nejkrásnější či nejzajímavější místa a trasy. Oblast, nad kterou létáme nejčastěji: Ostrava, Beskydy, Hukvaldy, Štramberk, Žermanice, Jeseníky, Slezská harta. Specialita: Lety pro poznání národní kulturní památky rekonstruované Dolní oblasti Vítkovice.

Následuje bezpečné připoutání a potom už jen samotný let, který si opravdu vychutnáte. Vyhlídkový let je vhodný pro Vás všechny, kteří si chcete vyzkoušet letět nad známou i neznámou krajinou a kochat se nádhernou vyhlídkou. Při plánování takovéhoto letu se musí respektovat zakázané vzdušné prostory nad územím republiky, v kterých je letecký provoz omezen. Pokud by vybrané místo leželo v takovémto prostoru, bude na tuto skutečnost zákazník včas upozorněn. Veškeré informace obdrží zákazník od pilota.

Podmínky

Není třeba žádné lékařské vyšetření, let ovšem nesmí absolvovat lidé, kteří trpí epilepsií, srdečními chorobami či jinými vážnými onemocněními, která by mohla ohrozit bezpečnost při letu. Váhové omezení je do max. 110 kg. Věkové minimum je 15 let, osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce a ten musí být přítomen. Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady pro létání. Let neproběhne, pokud bude pasažér pod vlivem alkoholu a toxických látek.

Je závislé na počasí (síle větru, dešti a viditelnost). O povětrnostních podmínkách se rozhoduje v den letu. Za provedení letu odpovídá kapitán letadla, který s konečnou platností rozhoduje o provedení letu. To znamená, že může změnit požadovanou trasu letu z bezpečnostních důvodů (nízká dohlednost), může odmítnout provedení letu s požadovaným počtem osob, překračuje-li se váhové omezení (to je různé dle venkovní teploty) a rovněž může odmítnout provedení letu v případě nevhodného chování cestujících.

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože budeme startovat i přistávat na stejném místě, mohou vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání. Při vyhlídkovém letu je dovoleno fotografovat, používat videokameru stejně jako mobilní telefon.

Doporučujeme sportovní oblečení dle aktuálního počasí. Dioptrické brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, pokud upřednostňuje klient sluneční brýle, může si je vzít. Vyhlídkový let se provádí v letadlech s uzavřenou kabinou a vlastním topením, tzn. oblečení spíše lehčí.

Kdy rezervovat

Nutná rezervace minimálně 1 týden předem. Zákazník je povinen se dostavit na letiště alespoň 15 minut předem a v případě zpoždění informovat provozovatele telefonicky.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 6240 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

od 2393 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků