Vyhlídkový let Příbram

Vyhlídkový let Příbram

pozorujte běžný život shora

Prožijete příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Uvědomíte si, jak nádherné je pozorovat běžný život shora. Získáte nadhled, který se Vám bude hodit při volbě lokality svého budoucího bydliště. Trasu vyhlídkového letu určíme spolu s Vámi, abyste si mohli své okamžiky ve vzduchu plně vychutnat. Během letu je možné fotografovat přes čiré sklo kabiny letounu. Vaše fotoalbum tak můžete obohatit o cenné úlovky. Před letem se s pilotem můžete domluvit, jakou lokalitu byste si rádi prohlédli.

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech, nebo v pokročilém stádiu těhotenství.

Není vhodné při onemocněních.

Omezeno výškou. Maximální povolená výška je do 185 cm.

Omezeno výškou do 185 cm

Zážitek trvá 30–60 minut.

Zážitek trvá 30–60 minut.

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně.

Probíhá celoročně.

Zážitek je váhově omezen. Maximální povolená váha účastníka je 110 kg.

Váhové omezení do 110 kg.

Zážitek probíhá jen za sucha/pěkného počasí.

Probíhá za pěkného počasí.

Zážitek může absolvovat jednotlivec i menší skupina.

Pro jednotlivce i skupinku

Zážitek lze absolvovat od 15 let za doprovodu dospělé osoby.

Od 15 let

Příbram

Příbram

Příbram

Příbram

Příbram

Příbram

Příbram

Příbram

Příbram

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
CESSNA C-1522180 Kč nebo 88b.130 minut Příbram
CESSNA C-1523270 Kč nebo 131b.145 minut Příbram
CESSNA C-1524360 Kč nebo 175b.160 minut Příbram
Piper 28/1402610 Kč nebo 105b.230 minut Příbram
Piper 28/1403920 Kč nebo 157b.245 minut Příbram
Piper 28/1405230 Kč nebo 210b.260 minut Příbram
Piper 28/180 nebo CESSNA C-1723490 Kč nebo 140b.330 minut Příbram
Piper 28/180 nebo CESSNA C-1725230 Kč nebo 210b.345 minut Příbram
Piper 28/180 nebo CESSNA C-1726970 Kč nebo 279b.360 minut Příbram

Cena všech
vybraných položek:

?

Před startem se s Vámi pilotem dohodne na trase, kterou budete mít zájem proletět. Následuje bezpečné připoutání a potom už jen samotný let, který si opravdu vychutnáte. Vyhlídkový let je vhodný pro Vás všechny, kteří si chcete vyzkoušet letět nad známou i neznámou krajinou a kochat se nádhernou vyhlídkou. Máme pro vás k dispozici letadla pro 1 pasažéra a to CESSNA C-152, letadlo pro 2 pasažéry - Piper PA-28/140, letadla pro 3 pasažéry a to Piper PA-28/180 (nebo CESSNA C-172).

Vyhlídkový let pro 1 osobu + pilot letadlem CESSNA C-152. Trasu letu si volíte dle svého přání, z letadla je možné natáčet a fotografovat.

Vyhlídkový let pro 2 osoby + pilot letadlem Piper 28/140. Trasu letu si volíte dle svého přání, z letadla je možné natáčet a fotografovat.

Vyhlídkový let pro 3 osoby + pilot letadlem Piper 28/180 nebo CESSNA C-172. Trasu letu si volíte dle svého přání, z letadla je možné natáčet a fotografovat.

Podmínky

Není třeba žádné lékařské vyšetření, let ovšem nesmí absolvovat lidé, kteří trpí epilepsií, srdečními chorobami či jinými vážnými onemocněními, která by mohla ohrozit bezpečnost při letu. Váhové omezení je do max. 110 kg. Věkové minimum je 15 let, osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce a ten musí být přítomen. Nemusíte mít žádné zvláštní fyzické předpoklady pro létání. Let neproběhne, pokud bude pasažér pod vlivem alkoholu a toxických látek.

Je závislé na počasí (síle větru, dešti a viditelnost). O povětrnostních podmínkách se rozhoduje v den letu. Za provedení letu odpovídá kapitán letadla, který s konečnou platností rozhoduje o provedení letu. To znamená, že může změnit požadovanou trasu letu z bezpečnostních důvodů (nízká dohlednost), může odmítnout provedení letu s požadovaným počtem osob, překračuje-li se váhové omezení (to je různé dle venkovní teploty) a rovněž může odmítnout provedení letu v případě nevhodného chování cestujících.

Počet diváků není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele. Protože budeme startovat i přistávat na stejném místě, mohou vás Vaši blízcí v klidu pozorovat, fotit či filmovat od startu až po přistání. Při vyhlídkovém letu je dovoleno fotografovat, používat videokameru stejně jako mobilní telefon.

Doporučujeme sportovní oblečení dle aktuálního počasí. Dioptrické brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, pokud upřednostňuje klient sluneční brýle, může si je vzít. Vyhlídkový let se provádí v letadlech s uzavřenou kabinou a vlastním topením, tzn. oblečení spíše lehčí.

Kdy rezervovat

Nutná rezervace minimálně 1 týden předem. Zákazník je povinen se dostavit na letiště alespoň 15 minut předem a v případě zpoždění informovat provozovatele telefonicky.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 2393 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

od 3000 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků