Zámecké pobyty

Melancholická zima nebo prosluněné léto na zámku, to je víkend snů snad pro všechny ženy. Dopřejte vaší jediné romantický víkend na zámku, se vším luxusem a péčí, kterou si zaslouží. Prostředí zámeckých hotelů s romantickou atmosférou je ideální pro velká životní rozhodnutí i stylovou oslavu výročí či Valentýna. Připravte víkend přesně podle jejích představ, vyrazte se svou drahou polovičkou za romantikou na zámku. Opusťte shon všedních dní, utečte od všeho, co vás ruší a užijte si čas jen pro sebe. Která žena by odmítla pobyt na zámku?

12243648položek na stránku

stránka1

Víkendový pobyt na zámku bude plný drobných překvapení, sektu na přivítanou, snídaně do postele a večeři při svíčkách až po procházku zámeckou zahradou při západu slunce. Každý ze zámeckých hotelů má něco speciálního, čím vás bude hýčkat a rozmazlovat v průběhu víkendu na zámku. Ať už to jsou zábavná bludiště, minigolf, prohlídka dobových interiérů s knížetem nebo wellness - bazénem počínaje a medovou masáží (ne)konče.  Romantika na zámku bude prostě dokonalá!

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků