Závodní den v Ariel Atom 3.5 a Formuli Renault 2.0

jeden den, dva superstroje a ty za jejich volantem

Pokud se nedokážete rozhodnout mezi výběrem jízdy v Ariel Atom 3.5 nebo ve Formuli Renault 2.0, tak právě pro vás máme připravenou kombinaci jízdy v těchto dvou speciálech v jeden den. V každém speciálu se svezete 4 + 4 kola. Absolvujete tak dvojnásobný adrenalin a věřte, že si přijde na své každý automobilový nadšenec!

Zážitek by neměli absolvovat lidé trpící závažnými onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost během realizace (epilepsie, poruchy oběhové soustavy apod.). Není vhodné po operacích a vážných úrazech, nebo v pokročilém stádiu těhotenství.

Není vhodné při onemocněních.

Zážitek je určen pouze jednotlivcům.

Zážitek je pro jednotlivce

Zážitek je určen výhradně osobám starším 18 let.

Pouze pro dospělé

Zážitek je váhově omezen. Maximální povolená váha účastníka je 100 kg.

Váhové omezení do 100 kg.

Omezeno výškou. Maximální povolená výška je do 190 cm.

Omezeno výškou do 190 cm

Zážitek probíhá jen za sucha/pěkného počasí.

Probíhá za pěkného počasí.

Realizace zážitku je možná pouze v pevně stanovených termínech provozovatelem.

Pouze v pevně daných termínech

Řídit mohou pouze osoby vlastnící řidičský průkaz skupiny B.

Podmínkou je řidičský průkaz sk. B .

Kámen (u Pelhřimova)

Kámen (u Pelhřimova)

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
4 + 4 kola (1 kolo = 2 km)5990 Kč nebo 240b.14 + 4 kola Kámen (u Pelhřimova)
4 + 4 kola (1 kolo = 2 km) + videozáznam6390 Kč nebo 256b.14 + 4 kola Kámen (u Pelhřimova)
4 + 4 kola (1 kolo = 2 km)5990 Kč nebo 240b.14 + 4 kola Trenčín (Slovenská republika)
4 + 4 kola (1 kolo = 2 km) + videozáznam6390 Kč nebo 256b.14 + 4 kola Trenčín (Slovenská republika)

Cena všech
vybraných položek:

?

Každá jízda začíná registrací a výdejem závodnické výstroje (kukla, přilba a speciální jezdecké boty). Následně absolvujete instruktáž k vedení Ariel Atom a také formule Renault 2.0. Instruktor bude připraven odpovídat na každou vaši zvídavou otázku a představí vám trať, kterou absolvujete. V Ariel Atom vám bude dělat společnost, abyste si užili bezproblémovou dynamickou jízdu. Při jízdě ve formuli budete v monopostu jen vy sami. Vše bude připraveno tak, abyste si užili spoustu zábavy a pořádný adrenalin, ale zároveň se cítil bezpečně.

Jízdy probíhají na letišti, kde je vždy připravené speciální dráha. Projedete se na letišti Kámen nedaleko města Pelhřimov (cca 130 km od Prahy i od Brna) s délkou okruhu 2 km, nebo na letišti v Trenčíně (přibližně 130 km od Brna), kde absolvujete 2 km dlouhý okruh. Na obou najdete nejen rovinky, ale i techničtější úseky. Vyzkoušíte si mega zrychlení a otestujete dokonalou přilnavost. Letištní dráha je připravena pouze pro vás.

Formule Renault 2.0 je hodnocena jako jedna z nejlepších soutěží a právě z ní vzešlo velké množství jezdců F1 jako například Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 490-kilový monopost s 2litrovým motorem a výkonem 205 koní vás vystřelí z 0 na 100 km/h za šílené 3,5 sekundy. Usazený jen pár centimetrů nad zemí zažijete zaručeně tu nejlepší jízdu ve svém životě!

Ocitnete se za volantem jednoho z nejrychlejších aut na světě - Arielu Atom 3.5. Zažijete na vlastní kůži brutální zrychlení 0-100 km/h za 2,7 sekundy! Tohle atomové auto ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho malé váze 520 kg doslova brutální kombinace. Sešlápněte plyn a pocítíte jeho sílu, která vás zatlačí do sedadla.

Podmínky

Pro řízení je nutné řidičské oprávnění sk. B (společně s OP předložíte před předáním vozidla), minimální věk 18 let, maximální váha 100 kg a výška 190 cm (velmi omezená velikost kokpitu!). Neskládá se žádná kauce, v případě nehody je spoluúčast vyčíslená ve výši 67.500,- Kč. V případě zaplacení poplatku na místě ve výši 500,- Kč se spoluúčast sníží na částku 5.000,- Kč. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo. Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv vhodnou na řízení.

Kdy rezervovat

Rezervujte minimálně 2 týdny předem. Lze absolvovat pouze v předem vypsaných termínech provozovatelem v období duben - říjen. Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí (mokro) či technické závady vám bude nabídnutý náhradní vyhovující termín. Změna rezervace je možná maximálně do 7 dnů od termínu konání jízdy. Storno rezervace je možné maximálně do 5 dnů od termínu konání jízdy. V případě zrušení jízdy 4-2 dny před termínem konání se hradí storno poplatek ve výši 30% z ceny, v případě 1 den a méně se platí storno poplatek 50 % z ceny jízdy.

Další informace

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 3000 Kč

AKCE

od 2393 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků