Zážitkové pobyty

Noc v zámeckém hotelu, sklenka sektu v Mariánských lázních nebo aktivní lyžařský či cyklo pobyt, život je třeba čas od času okořenit netradičními zážitkovými pobyty. Potřebujete si u partnerky něco vyžehlit nebo sháníte tip na dárek? Kategorie zážitkových pobytů vám nabídne originální víkendové pobyty pro dva a luxusní romantické zážitky pro páry.

12243648položek na stránku

stránka1

Kdy jste naposledy odhodili všechny starosti a věnovali čas jen vám dvěma? Víkendové pobyty pro dva nabízí právě takové momenty. Dopřejte si neobvyklý víkend z kategorie zážitkových pobytů a užijte si dva dny relaxace, sportu nebo romantiky. Vyberte si zážitkový pobyt dle vašeho gusta a užijte si víkend v luxusní vile, 4* hotelu, lázních nebo na zámku.

 

Romantické pobyty

V posledních letech se trend v odpočinkových zážitcích přiklonil významně k romantickým pobytům pro dva. Dopřejte si i Vy s Vaší milovanou osobou nezapomenutelné chvíle, hodiny klidu a pohody. Z nabídky našich romantických zážitků si vybere opravdu každý, nejde o dárky určené výhradně ženám. Většina zážitkových pobytů v této kategorie je určena pro dva a umožní dvojici prožít společně opravdu mimořádný čas.

Chcete zapomenout na běh městského času a odjet do přírody nebo do lázní relaxovat a uvolnit se? Prožijte originální romantický pobyt plný netradičních zážitků a vzpomínek. Pobytové zážitky jsou vhodné jako dárek pro každého člověka různých zájmů a věku. Tyto zážitky můžeme počítat jak mezi romantické a relaxační pobyty, tak i mezi ty sportovně nabité. Mohou být nejen rozptýlením pro vás, ale také jako milé překvapení obdarovanému k výročí, či k jinému významnému jubileu. Radost udělají oběma v páru.

Pobytový zážitek s péčí odborníků, která na vás zanechá nejen dobrý dojem, ale především jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Pobytové zážitky jsou k takovéto relaxaci jako stvořené.

Víkend pro dva

Naše víkendy pro dva nejsou jenom o srdíčkách a kytičkách, ale především o společných zážitcích, kdy jste jeden druhému nablízku při trochu nevšedních pobytových zážitcích a příjemnou společností. Zážitky na této stránce jsou připraveny pro páry všech věkových kategorií a proto se hodí pro čerstvě zamilované mladé lidi i jako dárky pro rodiče. Romantické víkendy pro dva přinesou radost nejen ženám, ale i jejich partnerům.

Mezi zážitkovými pobyty se na samotné špičce oblíbenosti tyčí pobytové poukazy pro seniory a romantické wellness pobyty pro páry. Ať už jste čerstvě zamilovaní nebo si užíváte novomanželské líbánky anebo slavíte zlatou svatbu, nechejte se hýčkat a využijte zážitkového pobytu pro páry. Být spolu sami a užívat si jeden druhého bez stresu a okolních starostí se vám málo kdy povede. Hoďte starosti za hlavu a ať je vám dvacet nebo sedmdesát odjeďte se odreagovat s pobytovými zážitky za krásami naší vlasti.

Nechejte se na víkendech pro dva hýčkat netradičními jídly, stylovým ubytováním, zajímavým programem, relaxací a pohodou celkově s tím spojenou v luxusu hotelů či přepychu moderních lázní.

 

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků