Pro firmy

Někdy je třeba opustit kancelář a vyčistit mezi kolegy vzduch společnou akcí. Všichni si rádi občas užijí spolu trochu srandy v prostředí, které není běžné. Dejte možnost zaměstnancům odpustit přirozeně ventil a pokračovat s klidem společně v práci. Neváhejte šáhnout po zážitkových firemních benefitech. Dopřejte svým zaměstnancům společný program, při kterém si oddechnou a lépe se poznají. Mrkněte na možnosti zážitkových programů. Nebo byste rádi darovali zaměstnancům něco originálního, ale nevíte, co přesně by se jim líbilo? Není nic jednoduššího, než to nechat na nich - zvolte univerzální bodové certifikáty na vámi vybranou hodnotu.

Zážitkové firemní benefity

Motivujte své zaměstnance, oceňte nejlepší pracovníky nebo poděkujte obchodním partnerům zajímavým zážitkem! Využijte zážitků jako nedaněných odměn pro vaše zaměstnance a ušetřete na daních i sociálním a zdravotním pojištění, které byste v případě finančních příspěvků museli odvádět. Osvobození od daně je možné do 10 000,- Kč ročně za každého zaměstnance. Firemní benefit můžete pojmout jako odměnu jednotlivce, pro úzkou skupinku zaměstnanců i jako celopodnikové dovádění.

Zážitkové programy

Zážitkový program, bude všechny zúčastněné bavit a umožní jim poznat kolegy i mimo kancelář. Jednodenní outdoorové či indoorové programy prostřednictvím společných prožitků zlepšují vztahy mezi spolupracovníky a nadto si zúčastnění perfektně odpočinou a pobaví se. Firemní zážitky jsou hlavně zábava, jejich významným přínosem však může být podpora stmelení kolektivu, zvýšení loajality zaměstnanců a efektivnější komunikace v týmu. Díky společným zážitkům se mohou naučit nejen kooperaci při řešení úkolů, ale užijí si u toho i spoustu srandy.

12243648položek na stránku

stránka1

Firemní akce

Nechte si zpracovat svoji firemní akci na míru podle vašich přání od firemního večírku, výroční akce až po víkendovou relaxaci. Spojením dlouholetých zkušeností a kreativity se službami ověřených dodavatelů dokážeme vyhovět vysokým nárokům a individuálním požadavkům na vaši ideální firemní akci. Plánujete firemní setkání a rádi byste měli zajištěný zábavný program? Pomůžeme vám s vaší firemní akcí! Společné zážitky pro firmy znamenají možnost, jak mezi spolupracovníky najít přátele, ukázat, že i manažeři jsou jen lidé a nekoušou. Ať už jde o velké společnosti o stovkách zaměstnanců, nebo o malý podnik s rodinnou atmosférou, s Rájem zážitků si najdete to pravé pro vás. Kontaktujte nás na 702 161 542 či obchod@rajzazitku.cz, pomůžeme vám tipy na program k vaší maximální spokojenosti.

Zážitky pro firmy a zaměstnanecké benefity

I firmy si mohou přijít na své při plánování firemních akcí na klíč, zážitkových programů či při hledání vhodných motivačních benefitů pro svoje zaměstnance nebo dárků pro obchodní partnery. Zkuste tyto záležitosti pro změnu pojmout trochu netradičně a zaujměte spolupracovníky zajímavými zážitky. Zážitek jako dárek se také hodí jako originální poděkování zaměstnancům za dobře odvedenou práci. Zážitky jsou originální prémie a vánoční odměny pro vaše kolegy.

Stmelování kolektivu a udržování přátelské atmosféry ve firmě se jim dalekosáhle vyplatí. Můžeme vám zprostředkovat volnočasové a firemní akce, které vás pobaví a sblíží. Zážitky pro firmy mohou být zábavným způsobem jak se ve vaší společnosti mezi sebou lépe poznat. Plánujete firemní večírek? Zážitky jsou tu pro vás, mobilní kasíno, řízená degustace whisky a spoustu dalších nápadů, jak zařídit skvělou firemní akci.

Motivování zaměstnanců zážitky

Motivace penězi nemusí být dostatečně efektivní. Zaměstnanec po určité době již nevnímá finanční ohodnocení jako benefit, ale jako samozřejmost. Motivace se ztrácí. Díky tomu, že dlouhodobě pracujeme s firemní klientelou, tak víme, že více než finanční obnos, jsou silnějším motivujícím faktorem zážitky. Pokud jsou zážitky správně vybrány, tak dělají radost oběma stranám. Není totiž nic lepšího, než když si zaměstnanec nebo obchodní partner spojí zážitek s firmou, která jej darovala.

Nabídka více než 300 zážitků je opravdu široká, takže v klidu domova vybírejte a ostatní už nechejte na nás. Naše dlouholetá tradice zážitkových služeb je pro vás zárukou, že dárky - zážitky, které s námi prožijete, určitě nezklamou. Jsme připraveni pomoci vám vyřešit výběr toho nejvhodnějšího dárku! Překvapte své zaměstnance zážitkem, to je dárek, na který žádný z vašich pracovníků hned tak nezapomene.

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků