Zážitky se zvířaty

Exotická zvířata na dosah ruky nebo jízdy s psím spřežením, to jsou neopakovatelné zážitky se zvířaty. V zoo zvířata sledujeme přes mříže a nesmíme je krmit – to pro naše zážitky se zvířaty neplatí! Paste ovečky a kozy, jezděte na koni, jděte na procházku s gepardem nebo navštivte ekopark či pravou farmu. Zážitky se zvířaty jsou především skvělými dárky pro ženy a celé rodiny.

12243648položek na stránku

stránka1

Zážitky se zvířaty jsou vždy směsí romantiky a dobrodružství, proto je to náš zaručený tip na dárek k výročí i rodinný výlet. S rodinou můžete vyrazit farmu na vysočině, se svou láskou zase do chovné stanice kočkovitých šelem. Zvířata jsou našimi spoluobyvateli modré planety, živoucí ukázkou dokonalosti přírody, darujte zážitek se zvířaty těm, které máte rádi.

 

Blízké setkání se zvířátky

Kromě všech adrenalinový a wellness zážitků, máme také kategorii zážitků se zvířaty, která nabízí možnost kontaktu se zvířaty na dosah ruky, z oka do oka i dlaní po hřbetu. Vidět exotická zvířata z cizích krajů dnes není problém a naše děti díky Zoo s větší pravděpodobností viděli naživo ledního medvěda než krávu. Proto nabízíme zážitky na farmě na Vysočině i v ekoparku v Jižních Čechách, které jsou ideální pro rodiče s dětmi.

Téměř každého potěšíte dárkem ve formě některého z našich zvířecích zážitků. Pro obyvatele měst je vzácné se dostat k domácím zvířatům tak blízko, aby si je mohli zkusit krmit, chovat či pohladit. Pást ovce nebo si nadojit mléko a pak z něj vyrábět vlastní sýr, to je kouzelnou ukázkou našich zážitků se zvířaty.

Vyšli jsme také vstříc milovníkům koní a psů. Nejkrásnější pohled na svět je prý ze hřbetu koně, proto si s námi můžete vyzkoušet i jízdu na koni v jezdecké škole. Psí spřežení s 12 husky je však povození ještě unikátnější.

Zážitky se zvířaty

Znáte někoho ze svého okolí se slabostí pro zvířata a zrovna pro něj sháníte dárek? Proč mu nedopřát stát se na den ošetřovatelem v ZOO? Zážitky se zvířaty jako dárek pro děti jsou zase výbornou volbou, jak potěšit ty nejmenší a rozpohybovat jejich představivost stejně jako je obohatit praktickými znalostmi ze života zvířat. Zážitky se zvířaty mohou být tím správným způsobem, jak se příjemně odreagovat.

Zážitky se zvířaty uklidňují a navozují příjemné pocity souznění, současně jsou způsobem, jak se aktivním způsobem dozvědět zajímavosti o přírodě. Už žádné tlusté encyklopedie a naučné pořady, zážitkové dárky vám umožní se s přírodou a se zvířaty skutečně sblížit. Věnujte zážitek se zvířaty svým blízkým.

Najít opravdu originální dárek, to je postrachem všech partnerů a partnerek, dětí, rodičů nebo sourozenců. Originální dárky, které udělají radost, přitom není vůbec těžké sehnat - vyberte si ze zážitků se zvířaty.

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků