Zážitky v Brně

Vánoční dárek - Zážitky v Brně a okolí

Kdo v Brně přemýšlí, čím zahnat šeď všedních dní nebo hledá Vánoční dárek pro své nejbližší, pro toho je snadná pomoc – Ráj zážitků! Díky dostatku volného času a internetu, na němž lze všechno objednat online na pár kliknutí, je plnění Vánočních snů a přání brnkačka. Usednout za volant závodního vozu, jít na procházku s gepardem, vyrazit na rande do podzemí, pochutnat si degustačním menu nebo si hodinu hrát s moderním bagrem, to vše už nepatří do říše snů a fantazie, ale je pro tisíce lidí vzpomínkou na jedno super zážitkové odpoledne.

Jízda v luxusních supersportech Lamborghini Gallardo a Ferrari F430, jenž v současnosti patří k největším hitům automobilových zážitků. Půlhodinka v každém z nich s plynem až k podlaze nadchne nejednoho milovníka rychlých kol. Naopak muži, kteří rádi prověří kdejakou technickou hračku, si mohou zablbnout při bagrování. Ženy mohou prožít Vánoční zážitek v těsné blízkosti kočkovitých šelem v soukromé chovné stanici, kde si pohladí geparda, připraví krmení pro rysa a rozněžní se nad roztomilou rodinkou ocelotů. Pro dvojice je pak romantickým zpestřením zážitek v jeskyni, ve které se spolu s instruktorem prodírají podzemním systémem Moravského krasu, aby si mohli dát nerušený přípitek u svíček 40 metrů pod zemí.

Ať už chcete splnit vánoční přání a sny sobě nebo jiným, zážitky jsou příležitostí k jejich uskutečnění. A že je v Brně a okolí z čeho vybírat! Desítky různých zážitků od pilotování na zkoušku, střelby ze světoznámých automatických zbraní až po exotické masáže a degustaci čokolády nebo koňaků se dějí do pár kilometrů od náměstí Svobody a další tři stovky byste našli ve zbylých koutech naší republiky.

Zážitky se však jen těžko popisují, ty se musí prožít!

Váš Ráj zážitků

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků