DronRace

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 

Vzduch

DronRace

Chtěli byste si vyzkoušet ovládání dronu? A nejlépe si to zkusit zároveň s vaším doprovodem a na závěr si mezi sebou zasoutěžit? Tak právě pro vás máme tento zážitek! Vyzkoušejte „droní závody“ se svými přáteli - vytáhněte přítelkyni, kámoše nebo tátu ven a ukažte, co ve vás je a porovnejte své pilotní dovednosti.
Lokalita: Praha, Počet osob: 2 – 10 osob, Trvání: 60 minut, Kraj: Hlavní město Praha: 5.000 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Praha, Počet osob: 2 – 10 osob, Trvání: 60 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1325_1
Skladem 5.000 Kč

Co nabízí DronRace?

Posuňte zábavu zase o level výš! Každý už jistě o dronech slyšel, většina je viděla při akci, ale málokdo měl možnost si ho zkusil ovládat sám. Je to velká zábava, která je ovšem spojená s velkou počáteční investicí. Právě teď máte možnost si tuhle super záležitost vyzkoušet bez monstrózních nákladů a strachu, že si vlastní dron při nezkušeném letu poničíte. Vyzvěte svého parťáka na závody dronů!

Jak probíhá DronRace?

Balíček obsahuje: 60minutový závod s dronem, ovladač. Po příchodu na místo konání předá klient svůj zážitkový poukaz a seznámí se se strojem a se závodní tratí. Vyzkouší si létání se strojem a následně se vrhne na závod. Závodní trať je připravená s překážkami.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Akci lze provádět celoročně. Při nepřízni počasí (silný vítr, déšť, sněžení) může dojít k omezení služby, při extrémním počasí se akce přesouvá po dohodě na jiný termín. Rezervaci doporučujeme provádět v období od jara do podzimu 2 týdny předem (počasí je stabilnější). Na žádost klienta je možnost konání i v interiéru.

Oblečení: Doporučuje se oděv, který nebude klienta omezovat v pohybu - vhodný je sportovní oděv a pevná obuv (vždy se odehrává venku). Dron a všechny potřebné pomůcky budou zapůjčeny na místě.

Podmínky: Vhodné od 15ti let (nezletilí za doprovodu odpovědné osoby). Realizace může být až pro 10 osob, kdy se během hodiny prostřídají. Balíček neobsahuje dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců