Kurz létání s drony DJI

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Vzduch > Kurz létání s drony DJI
 

Vzduch

Kurz létání s drony DJI

S naším pilotem máte možnost si zalétat s nejlepšími drony světa a zároveň poznat svět z ptačí perspektivy.
Lokalita: Praha, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 180 minut, Kraj: Hlavní město Praha: 4.000 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Praha, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 180 minut, Kraj: Hlavní město Praha
1326_1
Skladem 4.000 Kč

Co nabízí Kurz létání s drony DJ?

Tento kurz je zážitek, kde si můžete vyzkoušet ovládat různé druhy strojů z naší nabídky (DJI Mavic Air, DJI Mavic Pro, DJI Spark, DJI Phantom 4 Pro, DJI Goggles, Mavic 2 Zoom). Nemusíte mít vlastní stroj. Celý kurz je individuální za přítomností instruktora. Kurz probíhá vždy venku. Krátká teorie ohledně ovládání a dále již klient létá sám za koordinace instruktora.

Jak probíhá Kurz létání s drony DJ?

Balíček obsahuje:  výběr z těchto strojů: Ryze Tello, DJI Spark, DJI Mavic Air, DJI Mavic Pro, Mavic 2 Zoom, DJI Phantom 3 Pro, DJI Phantom 4 Pro; DJI Goggles, ovladač a FPV brýle. Klient má možnost vyzkoušet i více druhů strojů v rámci jednoho poukazu, ale nesmí překčit dobu trvání 3 hodiny. Po příchodu na místo konání předá klient svůj zážitkový poukaz a seznámí se se stroji a virtuálními brýlemi. Vyzkouší si létání se strojem a virtuálními brýlemi za pomoci instruktora.

Důležité informace o tomto zážitku:

UPOZORNĚNÍ: Je možné, že v daný termín nebudou k dispozici všechny nabízené stroje (např. jeden ze strojů bude mít poruchu). Pokud bude klient vyžadovat stroj, který v daný termín nebude k dispozici, bude mu poskytnut náhradní termín celého zážitku.

Sezóna/počasí: Akci lze provádět celoročně. Při nepřízni počasí (silný vítr, déšť, sněžení) může dojít k omezení služby, při extrémním počasí se akce přesouvá po dohodě na jiný termín. Rezervaci doporučujeme provádět v období od jara do podzimu 2 týdny předem (počasí je stabilnější).

Oblečení: Doporučuje se oděv, který nebude klienta omezovat v pohybu - vhodný je sportovní oděv a pevná obuv (vždy se odehrává venku). Dron a všechny potřebné pomůcky budou zapůjčeny na místě.

Podmínky: Vhodné od 15ti let (nezletilí za doprovodu odpovědné osoby). Doprovod pouze jako pozorovatelé (nemůžou si vyzkoušet). Balíček neobsahuje dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců