Kurz pilota sportovního letounu

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Vzduch > Kurz pilota sportovního letounu
 

Vzduch

Kurz pilota sportovního letounu

Máte chuť zažít nepoznané pocity spojené s létáním a užívat si "svobody" nekonečného vzdušného prostoru u sportovního létání? To vše umožníme omezenému počtu zájemců v našem středisku pilotního výcviku v Příbrami, kde se vám budou věnovat zkušení instruktoři.
Lokalita: Příbram, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 45 hodin teorie + 20 hodin létání, Kraj: Středočeský kraj: 75.474 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Příbram, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 45 hodin teorie + 20 hodin létání, Kraj: Středočeský kraj
1563_1
Skladem 75.474 Kč

Co nabízí Kurz pilota sportovního letounu?

Po absolvování a ukončení výcviku budete schopni sami létat jako pilot ULL s platným průkazem pilota a využívat letouny naší flotily. Při kurzu zajišťujeme zázemí pro žáky - piloty po celou dobu výcviku - kurzu, čeká vás kamarádský kolektiv.

BONUS: krom toho, že každého naučíme bezpečně a dobře létat, získá každý úspěšný absolvent závěrečné zkoušky zdarma 30 minut dlouhý "kurz vybírání vývrtek" v ceně 6000,- Kč, který probíhá v akrobatickém letounu. POZOR - létání je velmi návykové a jako každá droga i drahé. Tato závislost však není zdravotně nijak závadná.

Jak probíhá Kurz pilota sportovního letounu?

Obsah balíčku:

- 45 hodin teorie

- 20 hodin praktického výcviku - létání

- zkušený instruktor

- zázemí našeho střediska v Příbrami

- po ukončení výcviku možnost půjčování letounů z naší flotily

Soubor tohoto minimálního počtu hodin výuky je nutný dle osnovy jako minimum pro absolvování závěrečné zkoušky a získání osvědčení "Pilot" ULL letounu.

Cena NEZAHRNUJE případné další nalétané hodiny nad rámec osnovy (příplatek 44,20 Kč / 1 minutu) a přistávací poplatky na letišti v Příbrami (50 Kč za každé přistání). Konečný počet letových hodin i přistání se může lišit dle "šikovnosti" žáka a je velmi individuální. Upozorňujeme, že uvedený počet 20 hodin praktického výcviku (letových hodin) negarantuje úspěšné dokončení kurzu! Může se stát, že žák - pilot bude muset absolvovat více letových hodin, než je uvedené v základním balíčku, a to za příplatek dle skutečně odlétaného času, které společně s poplatky za každé přistání bude hradit dodatečně na místě konání kurzu.

Důležité informace o letu:

Sezóna/počasí: Realizace celoročně s ohledem na počasí. Létáme po celý rok, 7 dnů v týdnu, zde se termíny podřizují individuálním potřebám žáka - pilota.

Oblečení: Doporučujeme sportovní oblečení dle aktuálního počasí.

Podmínky: Začít se dá v 15 letech (samostatný let pak v 16 letech), běžný zdravotní stav, před zahájením praktického výcviku - kurzu nutno zajistit prohlídku u lékaře (jako do Autoškoly, žádné psychotesty atd.). Nezletilí jen současně se zákonným zástupcem. Let není vhodný při onemocněních, které by mohly omezit bezpečnost letu (epilepsie apod.). Po registraci v našem rezervačním systému obratem zašleme kontakty na provozovatele a s ním si následně po vzájemné dohodě dohodnete jednotlivé hodiny kurzu.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců