Pilotem motorového rogala

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Vzduch > Pilotem motorového rogala
 

Vzduch

Pilotem motorového rogala

Chtěli jste se někdy stát pilotem rogala? Zkuste pilotování motorového rogala na zkoušku na Stříbrsku.
Lokalita: Stříbro, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 1.5 hodiny, Kraj: Plzeňský kraj: 2.630 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Stříbro, Počet osob: 1 osoba, Trvání: 1.5 hodiny, Kraj: Plzeňský kraj
1156_1
Skladem 2.630 Kč

Co nabízí Pilotem motorového rogala?

Létání na motorovém rogale je zkrátka úchvatný zážitek, kde cítíte každý poryv větru velmi intenzivně. Z rogala je díky způsobu uchycení letce prakticky neomezený výhled a při dobrém počasí tak nabídne motorový závěsný kluzák prožitek z létání jako žádné jiné letadlo. Užijte si bezprostřední kontakt se vzduchem na delta křídle, které bude pohánět motor a zažijte nezapomenutelný pocit z letu na křídle. Nechte se unášet pocitem svobody a užijte si krajinu pod sebou během kluzání vzduchem vysoko nad ní.

Jak probíhá Pilotem motorového rogala?

Po 30 minutovém uvedení do světa sportovního ultralehkého létání následuje asi půlhodinová předletová příprava. Ta zahrnuje jednak přípravu stroje a úkony jako tankování, tak také nafasování výstroje. Pak už nic nebrání tomu vznést se do oblak a prožít 20 minutový let na rogalu. Po bezpečném přistání si celý let shrnete v 10 minutovém poletovém rozboru.

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Realizace probíhá v klidnějším počasí, a to zejména ráno a k večeru, přes poledne je vítr silnější. Zážitek probíhá v předem vypisovaných termínech provozovatelem cca 1x měsíčně. Při nepřízni počasí může dojít k omezení služby, při extrémním počasí se akce přesouvá na jiný termín.

Oblečení: Doporučujeme sportovní oděv a pevnou obuv. V případě potřeby rukavice a leteckou kombinézu lze zapůjčit na místě.

Podmínky: Od 14 let (s písemným souhlasem zákonného zástupce). Maximální hmotnost pasažéra je 110 kg. Není vhodné pro osoby trpící epilepsií a dalšími onemocněními, které by mohly omezit bezpečnost při realizaci zážitku. Létání je závislé na počasí, v případě větru nad 7m/s se nelétá. Stačí polojasné počasí pokud je dobrá viditelnost, neprobíhá při bouřce nebo sněžení a děšti. Rezervujte minimálně 3 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců