Vyhlídkový let pro zamilované

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Vzduch > Vyhlídkový let pro zamilované
 

Vzduch

Vyhlídkový let pro zamilované

Romantický vyhlídkový let při východu či západu slunce bude nádherným zážitkem pro všechny zamilované.
Lokalita: Brno, Počet osob: 2 osoby, Trvání: 20 minut, Kraj: Jihomoravský kraj: 3.290 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Brno, Počet osob: 2 osoby, Trvání: 20 minut, Kraj: Jihomoravský kraj
1022_1
Skladem 3.290 Kč

Co nabízí vyhlídkový let pro zamilované?

Čím překvapit svého miláčka, milence, manžela, milenku, kamaráda, nebo třeba i tajnou lásku? Věnujte a společně prožijte zážitek, na který oba jen tak nezapomenete. Chcete se zasnoubit, požádat o ruku, nebo jen vyjádřit jak moc svého partnera milujete? Přichází opravdu nevšední příležitost. Kde? No přece v oblacích! Prožijete příjemný zážitek při jiném pohledu na místa, která po léta znáte. Přejeme Vám krásného SV. VALENTÝNA! Vyhlídkový let je vhodný pro Vás všechny, kteří si chcete vyzkoušet letět nad známou i neznámou krajinou a kochat se nádhernou vyhlídkou.

Jak probíhá vyhlídkový let pro zamilované?

Jedná se o 20 minutový let nad Brnem a okolí v podvečerních hodinách. Před vlastním startem Vás přivítáme v letištní klubové restauraci a poté vás pilot během krátké instruktáže seznámí s letounem a průběhem letu. Tento letoun je určen pro max. 3 osoby a nabízí díky své aerodynamické konstrukci a výkonnému motoru úžasnou kombinaci výkonnosti, bezpečnosti, pohodlí a ergonomie.

Po seznámení následuje bezpečné připoutání a potom už jen samotný let, který si opravdu vychutnáte. Let je proveden tak, aby při letu zapadalo slunce a se soumrakem se přistává opět v Brně. Poté vás přivítáme opět v naší restauraci, kde čeká prostřený stůl se svíčkou, malým sektem a skleničkami. Zde si můžete minimálně hodinu sdělovat své dojmy se sklenkou sektu v přítmí naší restaurace s výhledem na letiště. V případě přání můžeme zajistit v letadle i záclonku mezi pilotem a cestujícími.

Důležité informace o letu:

Sezóna/počasí: Lety se provádí za příznivých povětrnostních podmínek. Realizace je možná celoročně mimo dny se špatnou viditelností a nárazovým větrem.

Podmínky: Není třeba žádné lékařské vyšetření, let ovšem nesmí absolvovat lidé, kteří trpí epilepsií, srdečními chorobami či jinými vážnými onemocněními, která by mohla ohrozit bezpečnost při letu. Mohou létat děti i dospělí do maximální váhy 110 kg. Věkové minimum je 15 let, osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce a ten musí být přítomen. Zákazník je povinen se dostavit na letiště minimálně 15 minut předem. V případě zpoždění informovat provozovatele telefonicky. Rezervujte minimálně 1 týden předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců