Zeď snů

Na Zdi snů zveřejňujeme vaše hodnocení prožitých zážitků. Díky komentářům našich zákazníků s fotkami a videi přímo z akce mají ostatní lepší představu o tom, co je na zážitku čeká a zda to stojí za to. Nám to dává zpětnou vazbu pro udržení vysoké kvality služeb. Přidat příspěvěk na Zeď lze dole u každého konkrétního zážitku. Komentovat jej smí jen ten, kdo jej koupil nebo ten, kdo jej realizoval, proto máte jistotu, že jsou hodnocení autentická.

Degustační menu Brno

Romatická večeře byla velmi příjemná. Jídlo dobré. Terinka z kachních jater v čokoládové krustě nás dostala. Bylo to něco nepopsatelnééé, úžasnééé. Užili jsme si to. Jenom výběr vín nebyl zcela dle jídelního lístku, který jsem obdržela. Jinak ale vína byla výýýborná.

Iveta Svobodová

Kurz přípravy sushi

Kurz přípravy sushi super. Jediné co bych doporučil je o 1h prodloužit čas tohoto kurzu, je moc krátký.

Jiří Matyáš

Let stíhačkou Delfín

Dobrý den, musím Vám napsat, že zážitek z letu byl slovy téměř nepopsatelný. Pilot se choval jako naprostý profesionál a rozhodně tento zážitek mohu jenom doporučit. Za počáteční nervozitu to rozhodně stálo. Děkuji Vám i vašemu týmu za perfektní servis. S pozdravem a přáním klidných svátků Vánočních, Ing. Karel Mucha

Ing. Karel Mucha

Veget neděle

Zážitek ,,Veget neděle bez ubytování\" byl na velice dobré úrovni. Středisko jste vybrali skvěle, protože jejich nabízené služby jsou vždy perfektní. Jen takový malý doplněk. Pokud bychom chtěli znovu užít ,,Veget neděle na Dolní Moravě\", pak bychom si zařizovali tento zážitek sami bez Vaší účasti. Pobyt by nás přišel levněji. Vím, že s vyřizováním máte práci, ale není vůbec obtížné si tuto akci domluvit ve vlastní režii. To samozřejmě není výtka, ale chtěli jste vědět názor. S pozdravem Ivana Monhartová

Ivana Monhartová

Jízda Hummerem Olomouc

Dne 09.07.2016 jsem realizoval zážitek Jízda Hummerem Olomouc Hlubočky (kód certifikátu LJ6X-VO8B-NB8H). Zážitek jsem sei náležitě užil coby řidič a také spolujezdci byli velmi spokojeni. Za zážitek moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Josef Sovek

Letecký simulátor Brno

Báječný zážitek. Pilotování letounu Boeing 737 je opravdu velký zážitek. Vřele doporučuji každému, kdo chce zkusit opravdu realistický pocit z pilotování letounu. Musím také pochválit bezvadný přístup obsluhy a všech, kteří zabezpečují tuto službu. Moc děkuji, P. Němec

Petr Němec

Paragliding Beskydy

Dobrý den, paragliding jsem si moc užila, byl to velký zážitek, jednoznačně pozitivní. Moc děkuji, V. Kulhavá

Veronika Kulhavá

Středověká hostina Praha

S Vašimi službami jsme byli spokojeni. Mladí lidé tuto práci vykonávali se zapálením a radostí . D. K.

Dagmar Krejčová

Let kluzákem Vyškov

Očekával jsem, že to bude perfektní. Realita říká \" nemáte tolik hvězdiček aby se zážitek dal ohodnotit\", jen dodám ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ

Antonín Mokrý

Paragliding Beskydy

Zážitek byl úžasný, ale nepříjmené bylo čekání na seskok - objednána jsem byla na 16. hod., seskok byl realizován v 19.30 h.

Jarmila Helánová

Letecký simulátor Brno

Pilotovani na leteckem simulatoru bylo skvele, moc jsem se, vcetne mych castych nezdaru, bavil. Instruktor byl bezvadny a velmi trpelivy. Bylo to prijemne a humorne odpoledne i pro doprovod. Dekuji L. Jančář

Luděk Jančář

Thajský balíček DE LUXE

Dobrý den, Thajský balíček DE LUXE jsem dostala jako dárek k narozeninám. Považuji to za dárek zdařilý, užila jsem si to, paní se mi náležitě věnovala a byla velmi milá. Přeji vám hodně zdaru.

Olga Trnková

Degustační menu Brno

Do této restaurace chodím a jsem vždy velmi spokojená jak s jídlem tak i obsluhou.

Irena Mičková

Střelba Bond 007

Střelba Bond 007 byla pro mě zážitkem naprosto mimořádným, který významně překonal moje očekávání. Rád bych ocenil perfektní a profesionální přípravu akce, celkový rozsah akce, resp. velké množství poskytnutých nábojů a široké spektrum zbraní od pistolí přes revolvery, skvělé snajperské pušky až po bohatou nabídku samopalů korunovanou legendárním Kalašnikovem. Vedení akce střelmistrem udělalo z celé akce opravdu příjemnou zábavu a skvělou show se zajímavými informacemi. Střelba Bond je opravdovým zážitkem pro muže a směle ji tímto každému muži doporučuji.

Igor Knecht

Degustační menu Brno

Dobry den, s muzem jsme byli u Vas spokojeni, ale poslední chod, tedy dezert nas velice zklamal. Mnozstvi na taliri jsme téměř hledali. Nabizena vina byla vyjimecne dobra, zvlaste pak rocnik 2015 vinarstvi Cejkovice. Snad nekdy raj zazitku navštívíme znovu. Ivana Řehořková

Ivana Řehořková

Chovatelem šelem

Děkujeme za příjemně prožité odpoledne, doporučujeme tento zážitek, pan chovatel je velice příjemný, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací a strávit odpoledne v blízkosti kočiček je opravdu zážitek :)

Šárka Zavřelová

Chovatelem šelem

Dobrý večer. Se zážitkem Chovatelem šelem jsem byla velice spokojena. Chovatel byl milý a přátelský. Prohlídka byla zpestřena zajímavým výkladem. Na vše, co jsem se zeptala, mi bylo zodpovězeno. Zvířátka byla úžasná. Zážitek bych určitě doporučila. Klidně bych si to zopakovala :-). Byla jsem spokojena i agenturou, která mi vyšla vstříc s posunutím datumu realizace. Moc děkuji.

Jana Pizurová

Degustační menu Brno

Manželka i já jsme byli spokojeni s průběhem celé večeře i z neobvyklého pohledu na město Brno. Jídla, která nám byla v rámci menu předkládána, byla chutná a náš osobní dojem byl, že množství bylo přiměřené, větší než při obdobné příležitosti v jiné restauraci, kde jsme do předposledního chodu měli téměř dojem, že by se akce měla spíš jmenovat UŠPINĚNÉ TALÍŘE. Předkládaná vína nám chutnala, ale jako laik si je netroufám hodnotit. Závěr se sorbetem i rumem vše podtrhl. Dík.

Jan Bedřich

Vyrobte si domácí sýr

Tento zážitek předčil naše očekávání. Velmi příjemná paní, která se nám věnovala, skvělé pohoštění – dá se říct, že hody, dostali jsme zabalenou výslužku i domů a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí ohledně zvířátek v dané lokalitě plus výroby sýrů. Děkujeme.

Klára Vykutilová

Simulátor Formule1 Praha

Dobrý den, pozitivně hodnotím prostředí, občerstvení i přijemný personál, který představil i ostatní simulátory. Simulátor F1 byl fajn, bohužel pro vyšší a širší postavy kokpit není vhodný. Negativně hodnotím dočasnou nefunkčnost druhého simulátoru, jelikož jsme plánovali soupeření mezi sebou. Byla nám nabídnuta možnost jiného termínu, my však akceptovali využití zážitku za sebou, jelikož kamarád není z Prahy.

Aleš K.

Chovatelem šelem

Dobrý den, program se nám velmi líbil a pan chovatel byl velmi milý a vstřícný. Není co vytknout :) Určitě Vaše služby využiji i v budoucnu a konkrétně tento zážitek doporučím dál nebo jej daruji blízkým. Děkuji

Tereza Pešková

Bungee jumping z mostu

Dobrý den:) Co napsat, bylo to šílené :) ale super. S odstupem času nechápu, že jsem do toho šla - připadá mi to těžší než to ve skutečnosti bylo. Trochu jsem si zkomplikovala návrat nahoru na most - vyvlekla jsem si nějak karabinu z červeného vaku a než mi došlo že není urvaná - což jsem si nejdříve myslela, tak to trvalo :) neslyšela jsem dobře volání shora a oni neslyšeli mě.. nakonec vše dobře dopadlo, jen jsem si zavisela hlavou dolů trochu dýl - přesto závěr - bláznivé, ale doporučuju! Kolektiv instruktorů výborný :)

K. Kostková

Závodní simulátor Brno

Dobrý den. Ze zážitku "Závodní simulátory" jsem byl moc nadšený a simulátory jsou opravdu realistické. Takový to zážitek bych si klidně zopakoval znovu.

Pavel Novotný

Kienova houpačka

Dobrý den. Houpačka byla super a nemělo to žádnou chybu. :) Rozhodně to za to stálo. Palec nahoru.

Václav Rubek

Asistovaný vyhlídkový let Brno

Dobrý den, s vyhlídkovým letem jsem byla velice spokojená. Domluva, jednání i uskutečnění letu proběhlo seriózně a spolehlivě, čehož si velmi cením. Byla jsem velmi spokojena také s pilotem, panem Špačkem, který mně zážitek dokázal výborně zprostředkovat.

Petra Vojáčková

Řidičem vznášedla

Od kolegů z práce jsem obdržel poukaz na "řidiče vznášedla". Hodina je pro jednoho více než dost. Přístup obsluhy byl velmi příjemný, vše vysvětlil. Bohužel lokalita letiště není příliš atraktivní - svažující se louka. Asi by bylo zajímavější vyzkoušet i jízdu po vodě, kterou mám se vznášedlem přeci jen více spojenou.

Dan K.

Jízda v BVP Milovice

Dobrý den, projížďky jsem se zúčastnil s kamarádem a kromě suprového zážitku z vlastní jízdy jsme byli nadšeni z našeho průvodce. Jak jsme záhy zjistili, jednalo se o rodilého Švýcara, bývalého vojáka, který svou roztomilou češtinou podával skvělý výklad k vystavované vojenské technice. Celkově hodnotím tuto akci jako mimořádně pozitivní zážitek, který můžu jen doporučit.

Martin

Degustační menu Brno

Dobrý den, degustační menu můžeme jen doporučit. Byli jsme maximálně spokojeni - ochotný a profesionální personál, vše bylo připravené dle domluvy, ke každému jídlu nám bylo sděleno, co právě dostáváme jaké k tomu máme víno, menu bylo výborné a sestavené tak, že k sobě výborně chuťově ladilo. Restaurace je moc hezká a má krásný výhled na Brno.

Šárka Štefková

Ošetřovatelem v ZOO Brno

Ošetřovatelem v ZOO Brno

Ošetřovatelem v ZOO Brno

Dobrý den, ze zážitku "Ošetřovatelem v ZOO" jsme byli opravdu nadšení! Zaměstnanci ZOO, kteří nás měli během dne na starosti byli velice vstřícní, uměli o zvířatech poutavě mluvit a byli všichni moc sympatičtí. Dozvěděli jsme se také několik zajímavých historek ze zákulisí ZOO. Měli jsme možnost navštívit a nakrmit medvědy hnědé a lední, tygry, geparda, bobry, sovy a vlky. Zlatým hřebem pak byla návštěva tapírů, které jsme mohli pomazlit přímo v jejich výběhu :) Tento zážitek určitě doporučujeme všem milovníkům zvířat, byl to krásný den, na který rádi vzpomínáme!

Magda Klusáková

Střelecké kolo Brno

Dnes jsme s přítelem absolvovali tento úžasný zážitek. Měla jsem strach, ale nebyl důvod. Pan instruktor byl moc milý, ochotný a trpělivý, ze zážitku jsme nadšení, určitě si brzy půjdeme znovu zastřílet a tento zážitek budeme doporučovat všem. Terče máme vystavené na dveřích :)

Katka

Masáž v solné jeskyni Praha

Dobrý den, velice chválíme zážitek v prave solné jeskyni. Personál je velmi příjemný s prozákazníckým přístupem. Líbilo se nám to a určitě se zde ještě rádi podíváme. Děkujeme.

manželé Klusovi

Simulátor volného pádu

Dobrý den, skydiving je doopravdy nevšední zážitek, který bych doporučil každému a sám bych si ho v budoucnu rád zopakoval.

Jan Václavík

Speleo mokrou cestou

Dobrý den, co se týká speleo mokrou cestou, tak byl jsem nadšený. Přístup ze strany instruktorů byl velmi profesionální, ale jinak není co vytknout. Snad jen nepřízeň počasí, která měla za důsledek delší čekání na akci, jinak vřele doporučuji.

Martin Blažej

Ponor na zkoušku

Dobrý den, s ponorem na zkoušku jsem byla velmi spokojena. Potápěla jsem se poprvé, vše mi vysvětlili a měla jsem z ponoru velmi pěkný zážitek. Můžu jen doporučit:-)

Michaela Peštová

Bungee jumping z mostu

Bungee jumping z mostu

Bungee jumping z mostu

Bungee jumping z mostu

Dobrý den, píši pár slov o skoku bungee jumping :). S bratrem jsem prožila neuvěřitelně krásný zážitek v podobě skoku z mostu.. nemáme co vytknout. Pánové, kteří nás zajistili byli milí a moc jim děkujeme, že nás nenechali zemřít. Skok samotný byl naprosto vzrušující a certifikát na památku nám udělal nesmírnou radost. Proto moc děkujeme :) PS: Už jsem Vás doporučila známým.

Kudláčková Veronika

Segway Brno

Dobrý den, výjezd na Segway dvojkolce byl mnohem lepší a zajímavější, než se na první pohled zdálo. Stroj je jednoduchý na ovládání a když si na něj navyknete, pak začne ta správná sranda. Navíc projížďka po Brně s historickým výkladem byla moc pěkná a člověk se i dozví něco zajímavého. Moc děkujeme za zážitek, budeme jej doporučovat dále.

Martina Marcolová

Bagrování Brno

Dostal jsem od syna dárek bagrování. Nejdříve se mi do toho moc nechtělo ale nakonec jsem byl moc rád. Předčilo to moje očekávání. Nikdy jsem se k bagrování nedostal a teď jsem si to vyzkoušel na vlastní kůži. BYLO TO SKVĚLÝ. Šlo mi to a o to víc mě to bavilo a byl jsem rád že jsem se nenechal zviklat počáteční nechutí. Moc děkuji za tento zážitek.

Laďa Plšek

Degustační menu Brno

Dobrý den, chtěl bych poděkovat a pochválit! Obsluha (slečna), která se o nás starala, byla suprová, příjemná, vše vysvětlila a dokonce nám doporučila návštěvu heliportu, který nás okouzlil. Jídlo bylo super až na brambory u panenky, na které jsme upozornili a za to přišla velká omluva s nabídkou větší porce dezertu a kávy dle vlastního výběru zdarma. Takže drobnost, ale řešena s velkým důrazem. Rádi zážitek navštívíme znovu, neboť jsme byli vším unešeni.

Petr Kembický

Relaxační romantika Kuřim

S balíčkem „Relaxační romantika" jsme byli spokojeni. Po předchozí stresující cestě za velmi nevlídného počasí byl pocit uvolnění v horké rašelinné lázni úžasný. S překvapením jsme pak zjistili, že následná „suchá vodní masáž" není protimluv, ale příjemná skutečnost. Závěrečné klasické masáži, v provedení vašeho empatického maséra, který nic neošidil, bychom ale přece jen dali vyšší známku. Pohoštění v příjemném prostředí nekuřácké restaurace, nezasažené dokonce ani protivnou zvukovou kulisou, která bývá většinou všude, nebylo co vytknout. Děkujeme.

Dagmar a Pavel Vtípilovi

Střelecké kolo Brno

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za krásně prožité odpoledne na střelnici v Brně. Pan instruktor byl velice milý. Vše vysvětlil a ukázal. Dvě hodiny uběhly jako voda. Kromě střelby z různých zbraní bylo zajímavé vyzkoušet také střelbu ze dvou historických zbraní. S úrovní zážitku jsem byla naprosto spokojena.

Marie Vitásková

Rande v jeskyni

Rande v jeskyni

Rande v jeskyni

Dobrý den! Rande v jeskyni jsme dostali jako dárek a moc se nám líbil. Pro mou netrénovanou osobu byl místy sice poněkud náročnější na fyzičku, ale překonání téhle menší indispozice nakonec zážitek jenom umocnilo! Náš průvodce byl moc milý a měl s námi (se mnou) svatou trpělivost :-)

Marta a Radim Bulinští

Ponor na zkoušku

Dobrý den, ponor se mi velmi líbil. Oceňuji zvláště přístup instruktora. Nemám co bych vytknul a všem to doporučuji. Jedinou vadou na kráse bylo, že pod vodou běžel pro mne čas 2x rychleji, takže těch 40 minut uběhlo velmi rychle.

R. Hořínek

SWAT trénink

Dobrý den, celá akce byla SUPER a opravdu jsem si ji užil! :D Jsem aktivní člen reenacmentu, období druhé světové války. Tato akce mě přiblížila modernímu způsobu boje proti zločinu, a přivedla na cestu airsoftového reenacmentu současnosti. Akci jsem dostal jako dárek, a musím říct, že to byl dárek opravdu parádní!

Fischer Pavel

Zobrazit všech 43 hodnocení
Skrýt 43 hodnocení

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků