Ceny dopravy

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Ceny dopravy
 

Ceny a možnosti dopravy

Při zakoupení dárkového poukazu na zážitek máte možnost pěti způsobů doručení:

Zaslání poukazu v PDF formátu: Poukaz Vám bude obratem doručený elektronicky na Váš e-mail ve formátu PDF společně s fakturou a průvodním dopisem (v něm se nacházejí všechny podrobnosti o objednaném zážitku společně s postupem pro rezervaci termínu). Vytištěný dárkový poukaz je plnohodnotný doklad a je vhodný k okamžitému darování. V tomto způsobu doručení je úhrada možná pouze kartou přes platební bránu.

Cena: ZDARMA

 

Osobní odběr: Po přijetí platby Vám zašleme potvrzující e-mail, že je Váš poukaz přípravený k odběru. Můžete si ho osobně vyzdvednout v naší kanceláři na adrese Bašty 413/2 v Brně během pracovních dnů v časech od 8:30 do 16:00 hodin.

Cena: ZDARMA

 

Česká pošta: Poukaz Vám bude doručený doporučenou poštou do adresné schránky Českou poštou. Zasíláme v den přijetí platby, při variantě na dobírku v den zpracování objednávky.

Cena při platbě bankovním převodem, kartou přes platební bránu: 59 Kč

Cena při platbě na dobírku: 108 Kč

 

Kurýrní přeprava DPD: Poukaz Vám bude doručený dopravní společností DPD do Vašich rukou na uvedenou adresu. Zasíláme v den přijetí platby, při variantě platby kartou přes platební bránu v den zpracování objednávky. Doručení následující pracovní den při objednání do 10:00 hod.

Cena při platbě bankovním převodem, kartou přes platební bránu: 99 Kč

Cena při platbě v hotovosti na dobírku: 158 Kč

 

Zásilkovna: Poukaz Vám bude doručený na adresu vybrané pobočky Zásilkovny. Zasíláme v den přijetí platby, při variantě na dobírku v den zpracování objednávky.

Cena při platbě bankovním převodem, kartou přes platební bránu: 59 Kč

Cena při platbě na dobírku: 78 Kč