Možnosti platby

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Možnosti platby
 

Možnosti platby za zážitek

Při zakoupení dárkového poukazu na zážitek máte následující možnosti úhrady:

Platba převodem na účet: po objednání Vám budou v potvrzujícím maily zaslené všechny údaje k platbě. Po připsání částky na náš účet Vám bude zaslán dárkový poukaz podle vybraného způsobu doručení.

Platba platební kartou: po vyplnění Vašich údajů v košíku budete přesměrováni na platební bránu, kde můžete bezpečně uhradit objednávku platební kartou. Poukaz Vám bude následně zaslán podle vybraného způsobu doručení. 

Platba na dobírku: v případě platby na dobírku Vám bude poukaz doručen podle zvoleného způsobu dopravy. Částku za zážitek platíte v hotovosti při převzetí zásilky.

Platba benefitovou poukázkou: akceptujeme benefitové poukázky následujících společností:

e-Ticket Benefity Café (Edenred)

Zadejte přidělený kód e-Ticket Cafeterie Benefity Café od společnosti Edenred a klikněte na Ověřit. Sleva z celkové ceny objednávky se neprojeví hned, bude vám přepočtena až po zvalidování kupónu naším administrátorem. Kvůli případnému doplatku proto zvolte v objednávce platbu bankovním převodem nebo hotově na pobočce. Při osobním odběru a platbě v hotovosti lze využít také tištěné poukázky Ticket Multi, Ticket Compliments a Ticket Sport/Kultura.

-

Ticket Benefits (Ticket Multi / Compliments / Sport&Kultura)

U této slevy nelze platit pomocí platební brány. Tištěné poukázky lze uplatnit při osobním odběru nebo zaslat je poštou na naši adresu.
 

Cheque Dejeuner (Unišek+ / Cadhoc / Šek Dovolená)

U této slevy nelze platit pomocí platební brány. Tištěné poukázky lze uplatnit při osobním odběru nebo zaslat je poštou na naši adresu.

logo

Gallery Beta (UP)

Vyplňte číslo autorizační karty, spojíme se s vámi po vytvoření objednávky, určíte si, kolik bodů chcete využít a provedeme autorizaci v systému Gallery Beta. Následně dojde k uplatnění benefitních bodů a případná zbývající částka k úhradě bude zpětně přepočtena.

Sleva pro zaměstnance Globus:

Zašlete nám číslo své zaměstnanecké karty a my Vám dáme slevu 5% z ceny za zážitek