Romantické a wellness pobyty pro dva

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Romantika, zážitkové pobyty
 
Filtr
Cena
Kraj
 
 

Zážitky a dárky - Romantika, zážitkové pobyty

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:
 
již od 4.540 Kč
Zážitky CZ
Domažlice
již od 970 Kč
Zážitky CZ
Praha
již od 9.580 Kč
Zážitky CZ
Zbiroh
již od 9.980 Kč
Zážitky CZ
Zbiroh
již od 1.450 Kč
Zážitky CZ
Praha
již od 3.900 Kč
Zážitky CZ
Bahenec
2.200 Kč
Zážitky CZ
Zbiroh
již od 5.570 Kč
Zážitky CZ
Nymburk
7.900 Kč
Zážitky CZ
Mariánské Lázně
již od 7.580 Kč
Zážitky CZ
Zbiroh
již od 18.800 Kč
Zážitky CZ
Mariánské Lázně
již od 3.740 Kč
Zážitky CZ
Nymburk
již od 3.700 Kč
Zážitky CZ
Nymburk
8.900 Kč
Zážitky CZ
Černá Hora
9.800 Kč
Zážitky CZ
Černá Hora
již od 5.570 Kč
Zážitky CZ
Nymburk
9.100 Kč
Zážitky CZ
Vendryně
17.850 Kč
Zážitky CZ
Herálec
5.975 Kč
Zážitky CZ
Herálec
5.800 Kč
Zážitky CZ
Český Krumlov
 
 
Romantika a pobyty

Noc v zámeckém hotelu, sklenka sektu v Mariánských lázních nebo wellness pobyt, život je třeba čas od času okořenit netradičními zážitkovými pobyty. Potřebujete si u partnerky něco vyžehlit nebo sháníte tip na dárek? Kategorie zážitkových pobytů vám nabídne originální víkendové pobyty pro dva a luxusní romantické zážitky pro páry.

Kdy jste naposledy odhodili všechny starosti a věnovali čas jen vám dvěma? Víkendové pobyty pro dva nabízí právě takové momenty. Dopřejte si neobvyklý víkend z kategorie zážitkových pobytů a užijte si dva dny relaxace, sportu nebo romantiky. Vyberte si zážitkový pobyt dle vašeho gusta a užijte si víkend v luxusním 4* hotelu, lázních nebo na zámku.

Romantické pobyty

V posledních letech se trend v odpočinkových zážitcích přiklonil významně k romantickým pobytům pro dva. Dopřejte si i Vy s Vaší milovanou osobou nezapomenutelné chvíle, hodiny klidu a pohody. Z nabídky našich romantických zážitků si vybere opravdu každý, nejde o dárky určené výhradně ženám. Většina zážitkových pobytů v této kategorii je určena pro dva a umožní dvojici prožít společně opravdu mimořádný čas.

Chcete zapomenout na běh městského času a odjet do přírody nebo do lázní relaxovat a uvolnit se? Prožijte originální romantický pobyt plný netradičních zážitků a vzpomínek. Pobytové zážitky jsou vhodné jako dárek pro každého člověka různých zájmů a věku. Tyto zážitky můžeme počítat jak mezi romantické a relaxační pobyty, tak i mezi ty sportovně nabité. Mohou být nejen rozptýlením pro vás, ale také jako milé překvapení obdarovanému k výročí, či k jinému významnému jubileu. Radost udělají oběma v páru.

Pobytový zážitek s péčí odborníků, která na vás zanechá nejen dobrý dojem, ale především jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Pobytové zážitky jsou k takovéto relaxaci jako stvořené.

Víkend pro dva

Naše víkendy pro dva nejsou jenom o srdíčkách a kytičkách, ale především o společných zážitcích, kdy jste jeden druhému nablízku při trochu nevšedních pobytových zážitcích a příjemnou společností. Zážitky na této stránce jsou připraveny pro páry všech věkových kategorií a proto se hodí pro čerstvě zamilované mladé lidi i jako dárky pro rodiče. Romantické víkendy pro dva přinesou radost nejen ženám, ale i jejich partnerům.

Mezi zážitkovými pobyty se na samotné špičce oblíbenosti tyčí pobytové poukazy pro seniory a romantické wellness pobyty pro páry. Ať už jste čerstvě zamilovaní nebo si užíváte novomanželské líbánky anebo slavíte zlatou svatbu, nechejte se hýčkat a využijte zážitkového pobytu pro páry. Být spolu sami a užívat si jeden druhého bez stresu a okolních starostí se vám málokdy povede. Hoďte starosti za hlavu a ať je vám dvacet nebo sedmdesát odjeďte se odreagovat s pobytovými zážitky za krásami naší vlasti.

Nechejte se na víkendech pro dva hýčkat netradičními jídly, stylovým ubytováním, zajímavým programem, relaxací a pohodou celkově s tím spojenou v luxusu hotelů či přepychu moderních lázní.