Zážitky a dárky - Adrenalin - Seskoky padákem

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 
Filtr
Cena
Kraj
 
 

Zážitky a dárky - Adrenalin - Seskoky padákem

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:
 
Náš tip
již od 1.500 Kč
Praha – Letňany
Zážitky CZ
již od 3.699 Kč
BrnoJihlavaKolínProstějovPříbramVyškovKyjov
Zážitky CZ
již od 3.000 Kč
Jihlava
 
 
Seskoky padákem

Chcete zažít adrenalinový zážitek letu volným pádem ve výšce 4 kilometrů? Troufnete si udělat krok do prázdna a vyskočit z letadla? Při tandemovém seskoku se budete přibližovat zemi rychlostí 200 kilometrů za hodinu, proto není skok s padákem pro slabé jedince. Nekonečnou minutu volného pádu ukončí až otevření padáku 1,6 km nad zemským povrchem. Tandemový seskok s padákem je skutečná adrenalinová injekce.

U tandemového seskoku otevírá padák instruktor, takže vy se nemusíte o nic starat a jen si užíváte pád a následné klesání na padáku. Padák si můžete zkusit sami řídit, pár stovek metrů před dopadem jej převezme opět zkušený instruktor skoku s padákem a bezpečně s vámi dosedne. Zažijte adrenalinový tandemový seskok v Prostějově, Kolíně, Příbrami či Jihlavě.

Tandemový seskok a simulátor volného pádu jako adrenalinové zážitky

Zážitek volného pádu prostorem, který zprostředkuje let ve větrném tunelu, vám dokáže sílu přitažlivosti, tandemový seskok ze čtyř kilometrů zase nepatrnost člověka v porovnání s velikostí Země. Jedinečný zážitek nulové gravitace tak může představovat jak venkovní seskok s padákem, tak i let v interiéru zvaný simulátor volného pádu! Volný pád je zážitek, který si nelze představit, dokud jej nezažijete. Pocit, který vám navodí tandemový seskok, se pro mnoho skokanů stává téměř návykový.

Zážitky ve vzduchu budou nezapomenutelným dárkem pro jednotlivce, přátele, zamilované dvojice i celé rodiny. Zatímco rodinku s dětmi uchvátí moderní aréna se simulátorem volného pádu, adrenalinovější typy dají přednost klasické podobě volného pádu a vyrazí na tandemový seskok. Ve vzduchu s větrem ve vlasech a adrenalinem v žilách zažijete to pravé vzrušení z akce.