Zážitky a dárky - Vzduch - Pilotováni na zkoušku

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Vzduch > Pilotováni na zkoušku
 
Filtr
Cena
Kraj
 
 

Zážitky a dárky - Vzduch - Pilotováni na zkoušku

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:
 
Náš tip
již od 1.950 Kč
Přerov
Zážitky CZ
již od 2.280 Kč
BrnoHradec KrálovéPříbramVyškov
Zážitky CZ
2.889 Kč
Stříbro
Zážitky CZ
5.000 Kč
Praha
Zážitky CZ
4.000 Kč
Praha
 
 
Pilotem na zkoušku

Zážitky z podkategorie kurzů pilotování a létání patří k dárkům, na které obdarovaný nikdy nezapomene. Tyto zážitky ve vzduchu umožňují stát se pilotem nebo se proletět v roli pasažéra. Můžete tak nehlučně klesat s termickým kluzákem, zažít adrenalinový akrobatický let, ale také sami pilotovat ultralehké letadlo, půltunovou Cessnu 152 nebo letoun Zlín. Komu se létání zalíbí, může si pak s námi udělat pilotní zkoušky a z leteckých zážitků mít celoživotního koníčka.

Zážitky ve vzduchu ve vás zanechají neopakovatelný dojem volnosti, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Poklidný vyhlídkový let nízko nad krajinou či adrenalinový simulátor volného pádu jako dárek! V kategorii zážitků ve vzduchu najdete skvělé tipy na dárky, které nadchnou romantické duše pro pilotování a létání i odvážné mladíky pro tandemový seskok. Vyberte ten pravý z nepřeberného množství letů a seskoků.

Pilotování na zkoušku

Nebuďte přízemní, vzlétněte s námi do oblak nad rodný kraj. Pilotování jako zážitek přináší zcela unikátní prožitek z trojrozměrného prostoru. S námi se můžete stát pilotem na zkoušku a vyzkoušet si řízení letadla hned v několika variantách od Cessny až po vírník a motorové rogalo.

Člověku není od přírody dáno létat a spatřit tak krásu Země z patřičného nadhledu. Pro zážitky ve vzduchu však neexistují omezení v plnění vašich snů! Staňte se pilotem na zkoušku a prolomte omezení daná lidským bytostem.

Pilotování jako zážitek nabízí také asistovaný let, kde můžete během klasického vyhlídkového letu Cessnou prožít pocity pilota a pod dohledem profíka na čas převzít řízení letounu sami!