Zážitky a dárky - Adrenalin - Army

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 
Filtr
Cena
Kraj
 
 

Zážitky a dárky - Adrenalin - Army

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:
 
Zážitky CZ
625 Kč
Milovice
Zážitky CZ
6.050 Kč
Domažlice
Zážitky CZ
již od 1.250 Kč
Milovice
Zážitky CZ
již od 4.540 Kč
Domažlice
Zážitky CZ
již od 3.024 Kč
Milovice
Zážitky CZ
již od 5.250 Kč
Milovice
Zážitky CZ
již od 1.750 Kč
Milovice
Zážitky CZ
již od 1.500 Kč
Benešov
Zážitky CZ
již od 6.490 Kč
Milovice
Zážitky CZ
15.125 Kč
Domažlice
Zážitky CZ
již od 5.500 Kč
Milovice
Zážitky CZ
již od 4.540 Kč
Domažlice
Zážitky CZ
7.560 Kč
Plzeň
Zážitky CZ
již od 1.750 Kč
Milovice
 
 
Armádní zážitky

Terénní jízda obrněným vozidlem či střelba z vojenských samopalů se může na první pohled zdát pouze jako army zážitky pro muže, ale v kategorii armádních zážitků naleznete i tipy na dárky pro pár. Nic neutuží vztahy tak jako armádní zážitek! Takže navléct maskáče a vojna nanečisto může začít. Obdivovatelům historie učaruje nabídka zážitků z 2. světové války.

Některé army zážitky jsou určeny nejen pro muže, ale také pro rodiny s dětmi. Řídit opravdový tank, svézt se BVPéčkem nebo se stát pěšákem vojenského oddílu a naučit se střílet? Armádní zážitky dokážou splnit vaše dávné sny a přenést vás do vojenského prostředí military nadšenců. Dopřejte sobě nebo blízkým prožít nezapomenutelný army zážitek a věnujte jim ho třeba jako dárek k narozeninám.

Army zážitky pro muže

Army drill pro dospělé, skutečné vojenské vozidlo či simulované přepadení, není to originální dárek pro muže? Tady se ukáže, co v kom vězí – kdo v sobě skrývá hrdinného obránce a v kom se naopak tísní malá dušička. Armádní zážitky mohou sloužit i jako dárky pro páry. Pobyt v přírodě na kurzu přežití, řízení vojenské techniky, střelba z armádních zbraní a něco i z historie - to vše jsou armádní zážitky.

Zbraně, vojenská technika a vojenský život obecně se po zrušení povinné vojny stávají pro většinu lidí stále vzdálenější a hůře představitelnou skutečností. Zážitkový dárek z vojenského prostředí je skvělým prostředkem, jak si tuto skutečnost alespoň trochu přiblížit.

Máte kamaráda nebo partnera, který rád vzpomíná na vojnu, ale jak je den dlouhý tak se nezvedne z křesla? Darujte zážitek pro muže. Prověřte jeho silácké řeči přímo v terénu a nadělte mu armádní zážitek.

Zážitky s vojenskou tematikou

Jako malí jsme si hrávali s plastovými či cínovými vojáčky a představovali jsme si velké bitvy, později někteří z nás nastoupili na vojnu a trochu romantiky z toho vyprchalo, ale military zážitky jsou stále čímsi atraktivní pro mnoho mužů. Ty zbraně, uniformy, válečné stroje - to všechno dýchá mužností, v Ráji zážitků se za tím vším však skrývá hlavně super armádní zábava v prostředí bývalých vojenských základen.

Před více než 70 lety započal největší konflikt v dějinách a dodnes se najdou lidé, pro které je tato část historie vášní. Unikátní sada zážitků s tématem druhé světové války nabízí prozkoumávání dějinných míst, simulované válečné přepadení i výlet po stopách Železné opony.

Po zrušení povinné vojny se armádní prostředí stává pro většinu lidí stále vzdálenější a hůře představitelnou skutečností. Zážitkový vojenský dárek je skvělým prostředkem, jak si tuto skutečnost alespoň trochu přiblížit.